Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Украина (https://extreme.com.ua/forum/126-ukraina/)
-   -   Бескиди (https://extreme.com.ua/forum/ukraina/12630-beskidi.html)

NBomb 26.06.2023 20:50

У темі 7 додатків
Привіт. Цього разу - ущелина. Тиждень лляло моцно - як у тропіках. Мокрі стінки, були дуже небезпечними. :scared: Але, воно того вартувало, щоб побачити водоспад.:agree:

NBomb 10.07.2023 20:52

У темі 5 додатків
Літо - явно не мій сезон. Спеку мій організм переносить дуже зле. Тому ховаюсь в хащах, як тотой вампір.:( Лізти на хребет і смажитися, не хотів. Тому, цього разу, був, вже традиційний івент. З Лісу виніс 3 гриба і 8 кг сміття. Тай таке.:agree:

NBomb 24.07.2023 21:41

У темі 8 додатків
Вітаю Друзі. Поділюсь с Вами деякими думками. Як бачите, я не є професійним фотографом, але люблю цю справу. Колись давно, читаючи статтю якогось відомого фотографа, запам'ятав його слова. Він сказав: "Для того щоб зробити гарну фотографію, достатньо шість мегапікселів і рівні руки". І це, дійсно, працює. Цього разу - фотопохід і трохи цікавих грибів.:)

Зазвичай наші вилазки в гори - це чистий спорт. Коли треба швидко пройти складний маршрут, і встигнути на останнього віслюка до міста. Бо в понеділок тре бути на роботі. Війна з орками дуже сильно нашкодила планам. Але, сподіваюсь, ми ще потішимо Вас справжнім хардкором. Робота робиться. Тай таке. Бережіться. Слава Україні! Героям Слава! Дякую за увагу.

NBomb 07.08.2023 21:59

У темі 11 додатків
Привіт. Цього разу Зелемінь (1176 м.) дуже потішила. :girl_in_love: Але, лізлось на неї важко - спека страшна. На верху познайомився з райдером Еверестом. Його байк попав в кадр. :) Порозмовляли про гори, він поїхав вниз, ну а я поліз в хащі. Приємна зустріч.:friends:
Після обіду погода різко почала псуватись. Чорні хмари попливли на небі, здійнявся сильний вітер, і мені вдалось впіймати декілька файних кадрів. Тре поспішати вниз, щоб не застала гроза. Чудовий і цікавий день. 12,9 км поклав до свинки.:) Бережіться Друзі.:friends:

Rain 09.08.2023 10:48

Цитата:

Коментар від NBomb (Коментар 419465)
На верху познайомився з райдером Еверестом

а я вже подумав, що це ти на ровері почав їздити. А Віктор Еверест здається навіть у нас на форумі був, львівська туса)

NBomb 09.08.2023 18:41

Цитата:

Коментар від Rain (Коментар 419466)
а я вже подумав, що це ти на ровері почав їздити. А Віктор Еверест здається навіть у нас на форумі був, львівська туса)

Так і є. Як виявилось, у нас багато спільних друзів-райдерів. Можливо і я колись дійду до DH. Downhill мені подобається - то круто.:girl_in_love:

NBomb 21.08.2023 21:47

У темі 9 додатків
Маршрут: Сопіт - вдсп. Сопіт - висота (901 м.) - Сопітські полонини - Лаз (1082 м.) - Великий Верх (1177 м.) - Щавник (1131 м.) - висота (1100 м.) - Сопіт. Відстань 17 км. Команда: pika & co і NBomb.

Отже, як і розповідав минулого разу - це робоча локація, для спортсменів. Вчора в цьому переконався.:agree: А спека - зробила день іще пекельнішим. Лізлося дуже важко, але, хлопці впорались, тому Вітаю! Дуже важкий, але, насичений подіями день. :friends: :)

NBomb 28.08.2023 21:45

У темі 8 додатків
Маршрут: Майдан - висота (806 м.) - Клива (936 м.) - Липовали (944 м.). Відстань 6,2 км. в обидва боки.

Місія - вигуляти пса 2. Із-за дуже сильної спеки, вирішив вибрати якусь "лайт" гору.:crazy: Принаймі, я так думав, що це лайт. Але, то є Бескиди.:D Стежка підступно закінчилась через 400 метрів, і нас радісно обійняли хащі.:D З нами в цей божевільний trip, йшов маленький домашній песик, якийсь тер'єр, я сі в тому не розумію. Скажу так - кіт від неї більший в два рази. Кумедно було спостерігати, як Сільвіка долала хащі, ожинники і завали. Спека добивала в край. Пили воду, як верблюди. А сама вода, випаровувалась прямо в горлянці - пекло. Порєдні парафіяни в цей час сидять на озерах-річках.:crazy: Але, в кожного свій шлях.

Ось так, ми дійшли до нашої вершини, через три горби. Сільвіка - ніколи не була в горах. Це її Перша вершина, і крута фотографія. Вітаю з горою дівчинко.:Bravo::)

P.S.: День важкий, але було цікаво.:friends::) Дякую за увагу!

NBomb 03.09.2023 20:25

У темі 39 додатків
Маршрут: Тухля - Либохора - Маґура (1362,7 м.) - хр.Краснишир - висота (1256 м.) - Соболиця (1007 м.) - р.Бесарабка - хр.Зелем'янка - висота (1111 м.) - висота (1160 м.) - висота (1190 м.) - Товстий Верх (1206 м.) (траверс) - Широка (Набивки) (1265 м.) - Беньки (1233 м.) - висота (1190 м.) - Мутна (1261 м.) (траверс) - Лопата (1210 м.) - висота (1001 м.) - висота (977 м.) - Сколе. Відстань - 49,9 км. 2 дні. Команда: Muadib і NBomb.

Привіт. Цього разу сумно не було - зовсім. :D План А не спрацював, хоч ми дуже старались. Бурелом сказав - ніт. :( І то такий моцний бурелом. Ми його подолали, але, часу на наступний гештальт не залишилось. По прогнозам - дощі і грози. :( Падаємо в потік. План Б. Повернення додому. Висновок з цього такий - старі вирубки, дуже суттєво можуть порушити плани. А це, може призвести до неприємних несподіванок. Планування такої локації, вимагає дуже серйозної роботи і знань. Враховувати слід багато факторів: рельєф, кут, орієнтування на місцевості, вода, погода, рослинність (як жива, так і мертва), здоров'я, фізичні можливості, вміння і навички роботи в команді. :agree: Тай таке. Робота робиться. Бережіться Друзі. Дякую за увагу.

P.S.: Дякую Ромко. Було круто. :friends::)

NBomb 17.09.2023 16:41

У темі 4 додатків
День трофеїв.:) Дякую Ліс.:girl_in_love:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:15.