Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Звёзды экстрима > Рома Бобелюк: любимый спот - сигарета...
Звёзды экстрима биографии, интервью, профайлы


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 01.06.2011, 09:53   #1 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Рома Бобелюк: любимый спот - сигарета...

Сегодня ребята из 4pro взяли интервью у перспективного ньюскулера Ромы Бобелюка, который за этот сезон очень сильно подрос в катании начал показывать довольно уровневые трюки и даже выиграл пару контестов.



4pro: Рома привіт, розкажи трохи про себе, звідки ти, скільки тобі років.
Рома: Привіт всім, мене звати Роман Бобелюк, мені 20 років і я з міста Стрия (Львівська обл.)

4pro: Як і коли почав кататися? Який вже сезон в ньюскул?
Рома: Ну на лижах я з 4 років, мій дід був фанатом лиж . Він і навчив мене... В ньюскулі я 3 сезони.



4pro: Чому обрав лижі, а не сноуборд?
Рома: Навіть незнаю, на лижах з дитинства вот і не зраджую .

4pro: Як провів цей сезон? Часто катав?
Рома: 80% трюків які я вмію я навчився в цьому сезоні..катав майже кожні вихідні - Буковель, Львів.



4pro: Який в тебе улюблений спот?
Рома: Хм. Це сігарєта у Львові . Дуже фанова фігура.

4pro: Подобається приймати участь в змаганнях? Щось вигравав?
Рома: Подобається, контести це круто... Це багато друзів, знайомих, море адреналіну і афтепаті . На World Snowboard day зайняв - 2 місце, DC Quiksilver blunt edge на Bukovel Sunny Days - дали приз за стабільність (маску Oakley), Bukovel cup - 2 місце, Peace and love vol.2 - райдер дня .



4pro: Що більше подобається, розривати залізяки та свої канти чи валити з трамплінів?
Рома: Зараз більше люблю поджибити, люблю стріт, різні гепи, перші два сезони в нюскулі надавав перевагу трамплінам, але можливостей стрибати набагато менше ніж джибити.

4pro: Спочатку сезону ти гоняв на репі, але зараз перейшов на піськодави, чому? Дань моді чи так зручніше?
Рома: Ну я завжди слухав тяжку музику, я на бемі давно на узяках катаю... Це просто я три роки назад купляв штани і я тоді не шарив . Тоді навіть бордерів на узяках не бачив, вже не говорю про нюскулерів. Доречі зручніше, не треба завжди піднімати штани що б вдягти лижі .



4pro: Чим займаєшся влітку? Якось тренуєшся?
Рома: Зимою було багато ідей на рахунок літньої труби, але судячи з досвіду прийде літо, бем і нюскул відійде на другий план... Планую декілька разів відвідати снежком.

4pro: Як зі спонсорством? Хтось підтримує? Хотілося б?
Рома: Спонсорства немаю, раніше хотілось, а зараз якось всеодно. Мені і так ніхто не дасть спонсорство Line, а інших контор не хочу

4pro: Які плани на наступний сезон? Чого бажаєш досягнути?
Рома: Плани дуже великі! Хочу проджибити футбольні ворота. Хочеться багато кататись в стріту і не тільки у львові, хочу підняти рівень у біг ейрі, хочу дуже мисті фліп навчитись всюди використовувати. Хочу за бугор поїхати дуже цікаво подивитись на їхній рівень і самому шось повчитись

4pro: Хто знімав та монтував тобі профайл?
Рома: Хто його тільки не знімав... Навіть я сам себе знімав. Монтував я, останнім часом цікавлюсь фото і відео.

А тепер дивимось профайл Роми за цей рік:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Мой любимый браузер Sheridan Опросы 134 05.07.2021 15:17

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today09309629 (78%)7 (19%)1 (3%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94934357245632689 (62%)1475 (34%)190 (4%)