Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Австрии > Австрия, Зельден (Sölden)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.03.2019, 21:34   #31 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Fazer Alex Переглянути коментар
лише доскерів і видко на відосиках
Звісно, вони ж катають компанією. Не вперше. Те, що я десь там є, то скорше випадок і їх добра воля! А шо робити?
З.І. Довго думав... Мабуть, туплю... А бідний то чого? Чи через що?

Востаннє редагував sanyana: 28.03.2019 о 09:02.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2019, 15:17   #32 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для McBodik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львівщина

Снаряга: якесь ге, тре міняти :)
@sanyana,
хех.. гугл зранку нагадав, що 2 роки тому був мій перший день в Зельдені та і взагалі в великих горах, а ще тут твій звіт. ностальгія взяла
співчуваю, що погода не сприяла... бо там дійсно рай...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2019, 11:10   #33 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Перед минулим сезоном придбав ActionCam. Але зробити щось з відзнятим матеріалом руки дійшли тільки у відпустці. Що з цього вийшло можна подивитися на
Happy Skier - YouTube
Сподіваюся, фанатам Зьольдена сподобається.
Поки-що обробив відео тільки по чорних трасах, а у планах є зробити аналогічні відео по червоних і синіх трасах, коли час буде.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2019, 10:22   #34 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Весь відзнятий в цьому році матеріал по чорних і червоних трасах я закінчив на минулих вихідних, а на цей вікенд перейшов до синіх. І почав, звичайно, з 38-ї траси на льодовику Тіфенбах, яку я (думаю що й не тільки я) люблю найбільше із синіх трас. Додав ще й панораму з оглядового майданчика. Красота там неймовірна! Насолоджуйтесь!


Добавлено через 29 минут

До речі, не забудьте перемикнути ваш відеоплеєр на 4К, якщо він потягне
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.09.2019, 10:45   #35 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Старше-среднее поколение, наверняка, помнит такую комедию «Семь стариков и одна девушка». Там есть такая, ставшая крылатой, фраза: «А женщины уже в волейбол играют!», см.
Скачать "...Женщины уже в волейбол играют!" — «Семь стариков и одна девушка» (Мосфильм, 1968) - смотреть онлайн
Молодому поколению советую скачать и посмотреть, не пожалеете.
Ну так вот, к чему я это!
«А австрийцы уже НА ЛЫЖАХ катаются! А мы тут …» © мой


При открытии карты Зельдена
skimap Touch 2 - intermaps :: making maps smarter
появляется сообщение
SKIING FROM 09:00 AM – 03:00 PM
AT RETTENBACH GLACIER !

А собственно австрийские НЛО на лыжах можно наблюдать невооруженным глазом в указанное время (с 10:00 до 16:00 по нашему) на веб-камере
PANOMAX - Schwarze Schneidbahn (3.000 m), S?lden
когда изображение прокрутится немного вправо и станет видна верхняя часть ледника Реттенбах с бугельным подъемником и увеличить изображение.

Помнится, кто-то на какой-то странице форума спрашивал, где можно покататься в ноябре.

Всем хорошего настроения!

Добавлено через 25 минут

Кстати, там же вы можете увидеть как ратраки уже нагребают горочку, на которой будут стоять стартовые ворота трассы первого этапа кубка мира, который традиционно проводится в Зельдене.
Кому интересно, расположение этой трассы кубка мира и ее саму можно посмотреть на моем видео


я старался показать ее со всех сторон.
Эта трасса имеет один из самых крутых участков из трасс, используемых в кубке мира. Ее максимальный уклон 65%, что соответствует 33⁰.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.09.2019, 12:05   #36 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Виктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Много много и все прокатные.
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
я старался показать ее со всех сторон.
Эта трасса имеет один из самых крутых участков из трасс, используемых в кубке мира. Ее максимальный уклон 65%, что соответствует 33⁰.
Посмотрел видосики красиво классно люди отдыхают. Неспешно катаються в кайф.
Сползают бочком по сложным участкам. Никто не напрягается.
И задался вопросом.
Но почему блин когда выбирают снарягу в прокате , МОЗГИ выносят так, словно едут все на ЧМ по слалому гиганту. Все всем покруче, пожестче.
На всех видосах от силы человек пять пытается карвить. Остальные ТУРИСТЫ.
Нипониме
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.09.2019, 13:15   #37 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Ну, я б так не сказав, що прямо всі, це не зовсім так.
Пам’ятаю одну ситуацію. Можете глянути її на відео чорних трас 14+20+22 (нижче додаю).
Там, коли я пригальмував, щоб чітко показати на відео покажчик початку 22-ї траси, мене перегнало ціле сімейство австрійців (чи може німців – я діалекти не розрізняю ).
Так от, я потім аж до кінця траси гнався за невеликим пацанчиком у жовтій курточці, але так і наздогнав! Дівчата там розсікали, як на мене, також дуже добре!



Добавлено через 48 минут

До речі, тільки-но закінчив окремий, більш чистий варіант панорами верхньої станції підйомника Тіфенбах без траси 38, карти та спідометра.
Сподіваюся, сподобається

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.09.2019, 09:28   #38 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
[QUOTE=HappySkier] Дівчата там розсікали, як на мене, також дуже добре!

Враховуйте також, що це все ж таки австрійські чорні траси.

До речі, вже коли я монтував відео, то помітив, що саме одна з цих дівчат (та, що в білій курточці і чорних штанах) спускалась переді мною також і на 20-й трасі, і вона від мене таки втекла. Але враховуючи, що між нами різниця у віці років із 40 і мої артрозні суглоби, то я цим не дуже переймаюся.
Але дівчину у повністю білому одязі я таки перегнав на 22-й трасі. Правда довгенько примірявся, як би її безпечно обійти, бо одна справа сам гепнуся, але ж, не дай бог, її зіб’ю. Але на повороті побачив, що це можна зробити.
Зауваження для критиків: спеціально гонки я, звичайно ж, не влаштовував, бо був сконцентрований на записі відео (тримати голову прямо, не крутити нею вправо-вліво, вгору-вниз, щоб зображення не стрибало), просто мені дійсно хотілося їхати трохи швидше, ніж вона.
Результати: отримав нібито непогане відео; хоч хлопця я не наздогнав, то хоч за дівчатами поганявся. Вже не пам’ятаю, коли таке було.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.09.2019, 19:29   #39 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Sölden, Blue 38 from Ski-tunnel

Тільки-но доробив і залив на Youtube ще одне відео 38-ї синьої траси, але в цей раз стартуючи від лижного ski-тунеля.
В цьому відео є не тільки власне спуск по 38-й трасі, а й весь шлях від верхньої станції підйомника Schwarze Schneid II, тобто:
1. Карта трас льодовика Тіфенбах разом зі ski-тунелем
2. Панорама на верхній станції підйомника Schwarze Schneid II
3. Лижний тунель власною персоною
4. Панорама льодовика Tiefenbach
5. Власне синя траса 38 з GPS-інформацією
А головне, мені нарешті вдалося знайти гарненьку неліцензійну музичку, яку можна використовувати у Youtube!
Тому дивитися це відео показано строго зі звуком!


Кому подобається, підписуйтесь на канал!
А то я ще не розібрався в нюансах Youtube-а, щоб вставити кнопочку з таким закликом прямо у свої відео .
Мені зараз цікавіше робити нові відео, ніж розбиратися в деталях Youtube-а.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2019, 12:37   #40 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Щойно залив на ютуб ще один відосик. В цей раз зробив відео іншого стилю, швидше романтичного, ніж спортивного. Оцінюйте!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Австрия, Бриксен-им-Таль(Brix im Thale) Viktoria V Горнолыжные курорты Австрии 1 20.04.2010 23:16

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000099 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday138626599 (77%)24 (19%)6 (5%)
Month104774526255132812 (62%)1585 (35%)175 (4%)