Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Австрии > Австрія, Штубай


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.01.2023, 15:01   #1 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Австрія, Штубай

Ложка дьогтю у бочку меда
Хто бажає почитати позитивний відгук у стилі ВАУ!!! -тому читати когось іншого.
Я коротко, без цуценячих радощів, напишу про те, як побачив це я 8 січня за 1 день(а більше там робити нема чого). Можливо, я дещо заангажований, чи Галя вже забалована чимось кращім

1. Коли ви загуглите зону каталки Штубай і почнете читати, то вас трошки піднайожать з самого початку. Як? Дуже просто. Зона каталки-110 км. Що саме мається на увазі? Тільки те, що ви можете купити скіпасс(звісно, він дорожчий), який включає також декілька дрібних курортів, накшталт Шлік та Нойштіфте, та щось зовсім дрібне. От разом вони і натягують під 110. Але вони зовсім не стикуються на лижах, тому називати все це "Штубай" некоректно.
2. Сам курорт Штубай, чи як його подають "льодовик Штубай", має 38 км трас=4 км чорних+19 червоних+19 синіх. Бувають приколісти, що рахують фрирайд.
Доповідаю -льдовика там зовсім маленький шматочок і на ньому стоять бугеля.
3. Дорога з Інсбрука на автівці займає 40 хв, вона трошки платна, здається 3.50 ойро в один бік, але для "Халло, іх комме аус Украіне, унд майн ауто аух" бескоштовно до початку травня. Данке шон!
4. Долина Штубай мене зовсім не вразила -вузька, глибока, зовсім не мальовнича, здається, там ніколи не буває сонця.
5. Велика зручна бескоштовна парковка біля вагончиків.
6. Вагончики класні, здоровезні, там 4 (!) ряди крісел, і можно дуже швидко, лише з 1 однією пересадкою піднятися на 3150. Єдиний недолік -лижі треба тримати руками -нема у підлозі отвору, щоб їх туди вставити.
7. Не знаю, як весною, але у січні це світ без сонця-одноманітні мертві північні схили(як на Єрджієсі) з каміння і сонце можно побачити пару годин за день або на південній стороні курорту. Але вона зовсім маленька і робити там нема чого.
8. За півтори години ми побували скрізь, весь курорт , і це при тому, що моя супутниця плужила не поспішаючи.
9. Пейзажі настільки геть ніякі, одноманітні, що я через силу видавив з себе кілька фото. І це незважаючи на ідеальну сонячну погоду. Траси всі схожі -верх трохи крутого -далі сумні пориті положняки. На верху бугри, між ними майже лід.
10. Субота, людей дуже багато. Катаються майже всі геть погано, повно ломів. Повно людей на класиці(!) і з такою ж технікою. Мало туристів -самісінькі австрійці. Нагадало Буковель.
11. Стан трасс- дуже погано. Я розумію, що впало мало снігу, а штучного осніження там майже нема. Но прибрати камінці зі схилів можна було.
12. Де булу непогані траси -на бугелях. Це і є льодовик Штубай. 2 довгих паралельних бугеля(працював 1) на пологому схилі, та 1 бугель на крутому. Я так зрозумів, спортсмени та школи весь час сидять на цих двох схилах. Вони дійсно непогані для цього.
13. Скоріш за все, коли багато снігу, то є де пофрирайдити паралельно витягам та трасам.
14. Я побачив єдиний очевидний комплекс, де є туалет та можно щось поїсти.
15. О 15.00 сонце сховалось скрізь, а місцями виліз голий лід на льодовику. Ми поїхали вниз на вагончики по геть подраному схилу.
16. Щоб я туди колись приїхав мені треба добре заплатити

Висновки.
1.Льодовик Штубай має дуже маленьку зону каталки і цікавий тільки спортсменам та школам на початку або в кінці сезону, можливо і влітку. Або після супер-пупер снігопаду заради фрирайду.
2.Цей курорт зовсім нецікавий єстетам та тим, хто звик до пейзажів, різноманіття, лісів, полонин, красивих скель, сонця, смачної їжі та добре підготовлених схилів.
3. Це супер-пупер погодно залежний курорт -якщо не дай боже туман, вітер, мряка то там взагалі нема чого робити.

Дуже цікаво послухати тих, кому там пощастило більше і щось сподобалось
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_009_b.jpg
Переглядів: 32
Розмір:  944,6 КБ
ID:	46676  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_001_b.jpg
Переглядів: 33
Розмір:  642,4 КБ
ID:	46677  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_003_sm.jpg
Переглядів: 31
Розмір:  608,2 КБ
ID:	46678  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_004_b.jpg
Переглядів: 34
Розмір:  672,8 КБ
ID:	46679  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_005_b.jpg
Переглядів: 33
Розмір:  699,2 КБ
ID:	46680  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_006_sm.jpg
Переглядів: 30
Розмір:  769,4 КБ
ID:	46681  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_008_b.jpg
Переглядів: 32
Розмір:  819,1 КБ
ID:	46682  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_2002_b.jpg
Переглядів: 33
Розмір:  906,2 КБ
ID:	46683  

Востаннє редагував Skyclub: 20.01.2023 о 15:22. Причина: доповнити
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.01.2023, 15:11   #2 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Бувають приколісти, що рахують фрирайд.
Це ж я! Був там разів 5 на Stubaier Testival, який проходить в кінці жовтня-початку листопада. Зламав три пари тестових лиж об скали. Тепер я там персона нон грата. Мене шукали з ментами ))) Штубай не найкращий австрокурорт, але мені всюди вогонь (с)



  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.01.2023, 15:13   #3 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
На прокатних лижах та коли є сніХ навіть Єрджієс вогонь
Стільки свіжого пухляку, ААААААААААА!!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.01.2023, 05:01   #4 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для dronv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: AKM 06/07, Armada Norwolk 189, Dalbello Pantera
Ну на льодовики треба їздити під прогноз, і такі да, на всіх нічого робити більше дня))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2023, 18:12   #5 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Dyadya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Atomic Blackeye Ti 160cm 2013, Head World Rebels i.SL 165cm 2015
Я коли в Ішглі був, то мій знайомий показував на гору напроти і казав, що за горою Штубай, але тобі туди не треба!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2023, 19:11   #6 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
штубаи это технический центр, это не курорт для туриста..
Вот и все пояснения...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Штубай или одной занозой меньше Nickel Горнолыжные курорты Австрии 4 26.03.2014 14:30
Австрия Штубай 11,03-21,03 на авто (ч.2. torgashh Горнолыжные курорты Австрии 4 10.11.2011 02:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000087 (82%)18 (17%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125214170249682637 (62%)1403 (33%)187 (4%)