Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Igrus
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.03.2023, 13:04   #321 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@A888, я теж так раніше думав. Тому і взяв верхню каталожну слаломку, а не спортцех. Тепер жалкую. Чи ні... )
Вибач, що російською, це копірайт из Основ « Что такое спортивные лыжи

Спортивные лыжи сделаны для того, чтобы на них соревноваться. И как любой другой соревновательный инвентарь, хоть обувь, хоть автомобиль, не только узкоспециализированы, но ещё и конструктивно ограничены действующими правилами соревнований.
Часто называемые «цеховыми», эти лыжи рассчитаны на жёсткие подготовленные склоны и борьбу за доли секунды. Для каждой из горнолыжных дисциплин свои модели в строгом соответствии с текущими правилами FIS (Международная федерация лыжного спорта).
Принципиальное отличие любых спортивных лыж от экспертных в том, что ими нужно постоянно управлять, загружать, контролировать и работать в каждом повороте. Любая экспертная лыжа из каталога, даже та, что в спортивном дизайне, может поворачивать сама и подразумевает катание целый день. Спортивная же сама не повернёт, тренировка и соревнование. Пара часов с полной отдачей — и отдыхать/восстанавливаться.»
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2023, 13:15   #322 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@A888, ну Енді ))) Ти знаєш, яке в мене найбільше розчарування в житті? Це те, що я рахував, що дорослі всі розумні і знають, про що говорять. Цей текст - це теж уява звичайної людини. Не Енштейна чи Хокінга.

Я був на 3 заводах. Спортцех відрізняється конкретно. Окрема деревина, товстіший тітанал, сама швидка база. Але це ті самі лижи. Єдине, чим вони можуть кардінально відрізнятись від каталожних, це продольною жорсткістю. Особливо в R&D, а не просто спортцех. Під кожного з кубку роблять щось те, шо йому підходить.

Ну і щоб два рази не вставати. Зазвичай канти на спортцеху тонкіші. Знаєте, чому? Я офігів, коли це прочитав ) Хоча може це теж уява якогось дорослого, який не шарить про шо пише, але це був реальний фізик )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2023, 13:32   #323 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Sheridan, чув багато разів, що канта менше. Чому менше не знаю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2023, 13:37   #324 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Mik, я тримав їх в руках вони на відсотків 25-30 тонкіши. Знав, що це для регулювання продольної жорсткості, але прочитав, що, як з'ясуваалося!!!, що канти набагато гірше скользять по снігу, ніж база! Оце фізики заморочились. Ну ми в курсі, що ми насправді їдемо по воді, а не по снігу. Сніг тане під навантаженням і замерзає одразу після. Тут треба порівняти площину тиску канта і леза ковзанів, наприклад.

В общєм, тупо залізна лижа нікуди не поїде, якщо на схилі холодно. Примерзне одразу до весни. Тому кант зробили тонкішим, щоб кант не гальмував ідеально підготовлену всілякими прискорювачами базу

Чудєса )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2023, 13:42   #325 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Sheridan, не повіриш, але скользяк при мінусах від 15 і нижче без парафіну також примерзає і лижі не їдуть.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2023, 13:44   #326 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Mik, тому що тиску недостатньо, щоб зробити воду. Ковзанам пофіг )))

І тут я зрозумів, що не знаю, як фізично працює парафін. Блін )

@Kirill розкажеш?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2023, 13:48   #327 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Ото автор теми буде радий нашим тут дописам.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2023, 13:48   #328 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Mik, я все поношу кудись пізніше. таке треба чистити, коли всі вже все сказали )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Mik, A888
Старий 21.03.2023, 14:49   #329 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@A888, ну Енді ))) Ти знаєш, яке в мене найбільше розчарування в житті? Це те, що я рахував, що дорослі всі розумні і знають, про що говорять. Цей текст - це теж уява звичайної людини. Не Енштейна чи Хокінга.

Я був на 3 заводах. Спортцех відрізняється конкретно. Окрема деревина, товстіший тітанал, сама швидка база. Але це ті самі лижи. Єдине, чим вони можуть кардінально відрізнятись від каталожних, це продольною жорсткістю. Особливо в R&D, а не просто спортцех. Під кожного з кубку роблять щось те, шо йому підходить.

Ну і щоб два рази не вставати. Зазвичай канти на спортцеху тонкіші. Знаєте, чому? Я офігів, коли це прочитав ) Хоча може це теж уява якогось дорослого, який не шарить про шо пише, але це був реальний фізик )
Ти забуваєш про прокладку між сидінням і кермом, між лижею та кріпленням. У ній і закладена вся жерсть. Канти тонші тому, в тому числі), що треба компенсувати вагу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2023, 15:07   #330 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Коли я писав, що спортцех нормально продавлюється, я мав на увазі СЛ лижі
ГС звісно тяжче прогнути, потрібна більша швидкість, ну і техніка краща
Даунхільні просто прямо будуть їхати, поки до 90 км не розженешся)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Троллей borisimus Air Sports территория 20 26.05.2013 17:09

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000028 (76%)9 (24%)2 (2%)
Yesterday14256228 (76%)9 (24%)2 (2%)
Month123473650172612367 (64%)1204 (32%)154 (4%)