Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Igrus
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.01.2024, 15:47   #401 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
то є така техника, катання з великими задніками лиж..
Що таке великі задніки лиж?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2024, 16:01   #402 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Videoframe_20240121_052610_com.huawei.himovie.overseas.jpg
Переглядів: 40
Розмір:  1,49 МБ
ID:	47316

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Videoframe_20240121_052641_com.huawei.himovie.overseas.jpg
Переглядів: 35
Розмір:  1,11 МБ
ID:	47317

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Videoframe_20240121_052718_com.huawei.himovie.overseas.jpg
Переглядів: 33
Розмір:  1,01 МБ
ID:	47318
хде тут задня стійка?)))
про центровку своїх лыж я писав 100разів, про сети та рокер 2
я брав поради сет морісона та райдерів, шо рожали рокер 2 пару років поспіль..
Я це розумію, я це приняв, я тим задоволений..
яле не часто виходить прокатати.. но.. це мій досвід, и теж монетозіруеться
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2024, 14:29   #403 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
На фотках гарно видно сепарацію - голова стабільно дивиться вниз. поки тіло задає кути. тілу трошки не вистачає вертикальної роботи.

В цілому у проїзді відсутній те, що англомовні лижники називають flow. або просто цей флоу мені не зрозумілий. якщо знайти на форумі проїзди майже 10 річної давнини - з форумчанами по закритим але дуже засніженим трасам буковеля, то можна подумати, що стався регрес.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2024, 15:20   #404 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@Sashko ,дякую, ще ввечері трохи со словником росшифрую ваш допис..
ше мені казали, що нема помпування.. то коли ідешь на вузьких лижах по павдер, треба помпування робити підложку, але я не люблю робити зайвих рухів, нащо.. якшо і так їде ))
в пухляку ше безліч техник, які хотілось би засвоїти.. яле..)))
треба щось показати, до чого звик.. та і пухляк так рідко буває.. на ратраку за 100$ не дуже так навчання легке для кішені

Додано через 17 хвилин

то коли акцентуешся на роботі ніг, то руки, вертикальна робота, та инше живе своїм життям 🙄
Але я вже це відчуваю, і на видео то підтвержує..
якшо хочешь щось акцентувати, треба друге зв'язати чи палицями, чи яким небудь чином, але не давати їм вільно рухатись..

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2024, 15:41   #405 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
ну мій перший коммент саме про сепарацію був жартівливий)

На мій погляд все таки корпус має бути стабільний, а ноги виконувати всю роботу. Але, аби подобалося)

А от останній відос з траси дуже класний. не віриться, якщо чесно, що на трасі та в пухкому одна й та сама людина катає)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2024, 18:21   #406 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@Sashko ,@Skyclub ,
друже, не варто себе обмежувати якимись чужими рамками - россуаай чужі, та установлю власні..!
мені, хто знімав пухляк, теж казав, що так не катають.. ти порушуешь чужі лінії, ти ідешь проти лінії.. але то закрита трасса бука, чому би не "пошалить" для ФБ та Інсти ))
про короткий поворот, то їх є безліч.. і якщо хтось тобі каже, що є тільки один, його власний, то нехай його патентує та пропагандує..
нема обмежень а кайфу! то, що зручно і ти при тому не витрачаешь на сіє дійство єнергію та генеруещь задоволення то і є вірно, тільки для тебе в ті сами хвилини того задоволення 👍

Додано через 4 хвилини

@Skyclub ,я іжу вже багато років, але їздити в задоволення почав з того Леаиньо зі спрот цех гс жіночого, ти там теж був.. все просто.. дуже просто...
найти баланс, та відчути опору
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2024, 00:32   #407 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Ну такі да, то не чіткий короткий .. я також на крутяке трохи підкручую в поворот все що зверху.. то вже звичка чогось нового. Тримати в долину пам'ятаю це відчуття, але то нудно було, щось нове хотіло тіло)))
Треба відтворити ділення, ангуляцію працювати більше, та більше знімати відео. На одних відчуттях якось виходить як зручно. Чи щось нове.. незвичне..
Насправді це відео перше за багато часу. Самому більше відчуття подобаються. Ніж картинка.. агресію тре зняти на видео. Аж чікаво стало як буде виглядати.. ))

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 08:58   #408 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
@Igrus
Ноги класні
Який це тип повороту?
Якщо довгий - то майже все було б ок.
Але це ж таки короткий.
Тому тафай, додавай уколи палицями, та не качай тушкою. Тушка у таких поворотах має бути стабільною.
Не міксуй техніку довгих, та коротких.
В цілому це дуже достойно
Я тобі це казав ще на горі, Скайклаба на бачив! Що до твого особистого бачення техніці катання, то все було би добре, коли би ти не падав(
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 09:26   #409 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
яж писав, у вас э уяаа якогось эталнона катання, вам його пропагандують до чого треба прагнути..
це добре, бо то э класичний підхід до навчання та сдобутку якогось нового руху, чи навикк..
це класичний підхід до навчання техники катання
в мене трохи інщі методи та підходи.. вони відрізняються від методичних обмежень..
але від того я не нахожусь в дісбалансі кінематичних сістема, та дуже повільно їду на крутих відрізках трасс особо не напружуясь.. я в балансі та спокою.. відчуваю як пташки цвірікають у лісі.. ))
мені ніц не заважає тримати корпус дуже статично, але це всього то чиїсь рамки та обмеження правільностью катання..
ше раз повторюю, я взагалі роки 3 себе не знімав на відео, зараз е шо знімати, то роликів буде достатньо на любий смак..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 10:27   #410 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Цитата:
Коментар від A888 Переглянути коментар
Що до твого особистого бачення техніці катання, то все було би добре, коли би ти не падав(
Так падають усі
Мабуть краще падати достатньо та периодично, щоб тренувати процес самозбереження
Ми нє профі, в посередньому фізичному стані - тому круті коні або схили нас валяють...
Ну і хто не пробує, той не вчится
Сподіваюся Ви там разом як у минулі часи
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Троллей borisimus Air Sports территория 20 26.05.2013 17:09

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today046125 (63%)3 (38%)2 (2%)
Yesterday0611132772 (65%)39 (35%)2 (2%)
Month113933765187512430 (63%)1242 (32%)162 (4%)