Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Igrus
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.01.2024, 20:42   #431 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Ден, коли я тобі казав штовхати зовнішню вперед?)) Я міг сказати вести поворот довше, це для того, щоб закрити поворот краще і не ирозігнатись. Назвати це штовханням?...та мені пох, називайте як хочете))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 21:03   #432 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Korben Dallas, бля бро разів 5 за два сезони. не казав, не мені. писав. тут і в фб. не буду шукати. але припини штовхати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 21:10   #433 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
мене взагалі дратуе експертний тон останній інстанції горнолижного розуміння спільноти..
Але це мае дію тільки на не досвідченого шанувальника таланту Шури Балаганова))
Ти йому докладно викладаешь, марнуешь час, щось вітдаешь від себе на пользу, не на шкоду, а йому це власне не потрібно, бо він знає як цю інформацію потім обісцінити, на перевагу своїх власних планів та маніпуляцій..
тому робить висновки кому ви викладаете свое, власне, зроблене потом та кровью.. часами на схилі.. шоб потім це використовувалось звісно прямо проти вас.. бо так потрібно для ціли маніпулювання ))

Додано через 5 хвилин

насправді він того не зауважує, бо всі навколо це інструменти для власних планів на майбутне, но в тому майбутному вас нема від слова - взагалі.. ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 21:10   #434 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@igrus , в тебе паранойя
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 21:19   #435 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
так, я з нею борются, якшо бачу, що її використовують..

Додано через 3 хвилини

зауважу, пихати ногу треба в любому випадку, але є інші послідовні этапи після пихання ноги.. 🤞
Но по твому пихатому тону, бачу тобі це не відомо..
Є другі інструменти, від Харба наприклад, але... але.. ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 21:19   #436 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@igrus , тобі здається. Тут всім похуй. На форумі залишилося 10 людей. Я цого не закриваю тільки тому, що за сервак платять інши домени. Все не має сенсу. Катай, рости, не губи друзів. Все буде норм. Може...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 21:22   #437 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
я в баню.. гріти мязи..
і тобі не хворать..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 21:23   #438 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@igrus , пихай що хочеш і куди хочеш. Хоча мені дивно, як можна таке робити з головною (навантаженою) ногою. До чого це приведе? Вірно, до задньої стійки. А хто в нас катає в задній стійці? Теж вірно )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) igrus
Старий 25.01.2024, 22:48   #439 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Sheridan ,ні...я довбойоб, який десь щось не так почув від когось, хто не так зрозумів Томаса...як мене вже то заїбало...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2024, 00:31   #440 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Sheridan ,
Пхання ноги вперед це відома тєма в прихильників моделі їзди, якій слідує Саша н-д.
Як я розумію, вони цим сприяють закручуванню в поворот, що в свою чергу вони роблять для сприяння закантовці. Це може працювати, але ми так не робим якшошо ) це інша, фактично протилежна парадигма, де все навпаки. Від себе додам, що носок лижі таким яином не зігнеш і правильно, в спортивній манері на спортивних лижах від так не поїдеш, бо там треба ногу зовнішню тримати сильно позаду тазу і постійно себе штовхати перед лижами. Всім, кому подобається така їзда як в Томаса, їзда в цій парвдигмі, раджу слухати Сашу тут. В нього все виходить, йде прогрес і він говорить слушні речі. Всі хто хоче фоловити ПМТС, слухайте, але не робіть

По темі Ігрус і інших темах. Краще зразу писати мету викладених відео. Кожен раз коли викладаєм, кадемо мету. Метою може бути або просто хвалюсь бо мені подобається моя їзда. Або хочу оцінку і пораду. Тоді або ставим лайк, або радим і це бути відповідати очікуванням автора. А то може вийти, що я тут розкатався і шось проїхав на камеру шо мені подобається, а до мене лізуть з порадами.

Всім мир.

П.С.: і ше штовхання вперед ноги робить дві ноги ближчі, святий грааль форума — відсутність розножки.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Троллей borisimus Air Sports территория 20 26.05.2013 17:09

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000014 (88%)2 (13%)1 (4%)
Yesterday00384033 (70%)14 (30%)2 (2%)
Month735234980981473 (62%)869 (37%)16 (1%)