Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Igrus
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.01.2024, 11:11   #411 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, YT Jeffsy Pro Race. Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
зараз е шо знімати, то роликів буде достатньо на любий смак..
Навіть я дочекаюся? )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) A888
Старий 25.01.2024, 11:24   #412 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
)))
Я цього сезону відкатав.. я даже не знаю, скільки... ну припустимо 30 днів.. та впав на коротких поворотах два рази, перший то був бланш та пошкодив саму дорогу лінцу ОКЛІ 👹
другий то на камеру.. )
в мене дуже великі швидкості на синіх трассах, на більш крутых набагато повільніше їду, мені серьёзно буде не зручно та очкую швидко їхати на червоних, та чёрных трассах, бо я блокуюсь, блокуеться вся нервова сістема, я неипвдчуваю зв'язок з дійсностью та взаімодіей всіх сістема рухривого аппарату.. а від цього іду вже багато років, та вертатись не збираюсь..
в здоровому катанні все має бути під контролем цнс (центральної нервової системи) 😇

Додано через 3 хвилини

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Навіть я дочекаюся? )))
тобі це не до чого, ти тільки декларуешь свій інтерес та попит, в тебе інші мотиви та інтереси.. в твому бізнесі я не приймаю участь за просто так
соррі, но то є бізнес і від мене..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 11:26   #413 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, YT Jeffsy Pro Race. Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
тобі це не до чого
Добре, буду дивитись на твою агресію в коротких та кути на твоїх старих відео. Є там одне, років 10 назад зняте... Буде час, знайду
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 11:39   #414 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@Джигит ,так, чудово відкатали один день, по знімались трохи, тільки як я і казав, що з форматом 4К я ніц не можу зробити ))
тільки і залити в ютуб
Додано через 7 хвилин

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Добре, буду дивитись на твою агресію в коротких та кути на твоїх старих відео. Є там одне, років 10 назад зняте... Буде час, знайду
невже ти думаешь, шо правильно зроблений рух, чи зв'язка рухів дуже повільно то так легко, ніж зробити то швидко та в агресії.. )
захоплюючись Харбом ви так і не розуміете саму сутність його методів та справ, та ніколи не розуміете.. 🙄
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 11:49   #415 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, YT Jeffsy Pro Race. Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
захоплюючись Харбом ви так і не розуміете саму сутність його методів та справ, та ніколи не розуміете..
Який Харб, боже? Ти з минулого пишеш? )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 12:03   #416 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, YT Jeffsy Pro Race. Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
"Не розумієте, ніколи не зрозумієте", "вам недоступно"...
Чому це тригерить тільки тебе? Забув головне правило? Прислухайся тільки до тих, хто зміг чогось досягти в сфері, яка тобі цікава. Ех, Саня, Саня )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 12:10   #417 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, YT Jeffsy Pro Race. Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188
@Skyclub, як і в любій сфері - люди так самостверджуються. Ти ж дорослий, мав давно це знати )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 12:22   #418 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Я на контрасті просто ох...ю.
Тиждень я слухав розумну людину і запитання до неї від розумних людей. Чіткі запитання, чіткі відповіді. Красиві формулювання, ідеальні пояснення, бездоганна демонстрація. Ніхто нікого не ображає, всі ввічливі і доброзичливі, хоч люди зібрались зі всього світу. І маскальська мова вживалась для спілкування, до речі.
Сюди не заходив.
Захожу, а тут якийсь маймуннік.
Маймун, це не моя Луна(Місяць), а бібізяна по-узбецькі. У радянській арміїї навчили
Пороблено, бляха...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 12:30   #419 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, YT Jeffsy Pro Race. Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188
@Skyclub, в мене теж є така людина, як ти написав. Один в один, крім москальської мови, канєш. І я прислуховуюсь тільки до нього. Давай реагувати тільки на своїх, ок?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2024, 15:34   #420 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
недочитуючи своїх блоків на ФБ)) даю на сьогодні останне відео, в якому я загострив увагу на контролю та неспишному катанні..
основний показ контролю, та зменшення швидкості на крутій часті схилу..
Ивановічу, при фільмуванні, звичайно було незручно при тіх двух плужників, але це для мене звичайний подразник, який теж треба контролювати.. та мені це в кайф, виконувати ще більше завдань та контролю над не стандартними сітуаціями походу дії..

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Троллей borisimus Air Sports территория 20 26.05.2013 17:09

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000029 (88%)4 (12%)2 (4%)
Yesterday185717863 (82%)14 (18%)3 (2%)
Month5602730103291755 (64%)957 (35%)36 (1%)