Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: sanyana
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 19.01.2016, 12:24   #111 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
@sanyana, у меня есть ощущение, что эти карвинговые лыжи даже коньковым шагом катят не так радостно (сц*ко, съезжаются сами к центру), как старые штакетины. Хотя катать олдскул я их приучил, но поначалу тоже были непонятные ощущения, чего-то сопротивляющегося моим потугам. Для старой школы лучше старой классики, ИМХО, ничего нет.
На ОЛХ-ксе валом предложений за сущие копейки, но что-то мне расхотелось... Лень породила колесо, карвинговую геометрию лыж и много еще чего)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2016, 13:48   #112 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
зачем бороться, если можно подружиться?
Та не, шось не сильно они хочут с олдскулом дружить - проскальзывать, как лыжи с красными ботинками выше.
О, я понял, ща сумничаю! - тебе тут канты наточили на 85,5 градуса - ото и не сбрасывают
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2016, 14:00   #113 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Fazer Alex Переглянути коментар
О, я понял, ща сумничаю! - тебе тут канты наточили на 85,5 градуса - ото и не сбрасывают
Мушу ткбе розчарувати, тут вплиає кут закантовки лижі, а не кут заточки, який впливає на стаьільність лижі.:wink: Мої гігантки до цього часу мають кут заточки 90 град., політ нормльний.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2016, 14:21   #114 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
@Bob_Kneissl, та я ж усе розумію, приколююсь Аби синій Лом не овулював те не чавив черевика, як не робить Лом червоний, то хазяйнував і олдскулив би і він. Наскільки я пам'ятаю, цей ролик Слава (синій) знімав, перебуваючи у ролі тестуючого саме карвера, із розчепіреними колінами.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2016, 14:27   #115 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Fazer Alex Переглянути коментар
@Bob_Kneissl, та я ж усе розумію, приколююсь Аби синій Лом не овулював те не чавив черевика, як не пробить Лом червоний, то хазяйнував і олдскулив би і він. Наскільки я пам'ятаю, цей ролик Слава (синій) знімав, перебуваючи у ролі тестуючого саме карвера, із розчепіреними колінами.
Ти просто не знавєш, як прикольно катати олдскул на гігантках, я мабуть ще більший лєнюх від @Lom,:wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2016, 21:18   #116 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
Подивився відео, почитав всі коментарі та й стало мені сумно. На форумі я мабуть самий старий, хто вміє катати олдскул і в свій час був трохи спортсменом аматором та ходив слаломну трасу, тому мушу тебе дуже розчарувати. На відео немає як такої чистої олдскульної техніки.
Доброго вечора. Хотів звернутись до Вас щодо цього посту. Пристрасті потроху стихли і мені стало цікаво, що ж таки сталось. Перечитав декілька раз тему і мені, не знаю навіть, як сказати, стало прикро за те, що Вам стало сумно. Взагалі то те, що я пишу можна розцінювати як відкритий лист форумчанам, але мене чомусь цікавить саме Ваша думка.
Мушу дати певні пояснення. Отой самий олдскул фореве, який викликав таку бурю емоцій... це девіз, слоган, шеврон на спині куртки, життєве кредо, яке в моєму розумінні значить, що "вправно володіти" має домінувати над "мати" і "бути". Це моє і тільки моє бачення. Це більше, ніж просто гірські лижі. Лижі, в цьому баченні, далеко не в перших рядках. І більше нічого.
Назва відео ("олдскул фореве" або... страшний сон карвера) викликана не бажанням протиставити одне одному, а емоціями автора, викликаними усвідомленням того ,що він собі думав і то, що є насправді, це, як кажуть в Одесі: "Две большие разницы". Про що він і написав в першому пості. І тому, як я і писав раніше, відео можна було з таким же успіхом назвати "Що б я робив на GSах в Мигово". Саме так я і катав всі чотири дні. Без петензій ні до карвінгу ні до олдскулу. Була спроба, як я і писав Spin`у: "...Де повороти, в більшості своїй виконуються на кантах (це помітно, коли в ютубі відкрити відео на повну з максимальною якістю), але, по суті, не мають нічого спільного з сучасною карвінговою технікою." Вийшло - як вийшло. Одне втішає, що, як люди кажуть: "Дами певного віку задивляються". І мені чомусь від цього не дуже сумно).
Чому я його взагалі виклав? Бо взагалі не було іншого. Це перше. А друге, це те, що в певний час порівняв себе на цьому форумі з "рибалками" які починають на спец. форумі багато розповідати при тому, що живими їх ніхто не бачив. Навіть фото не бачив з рибою на гачку. Тільки для того, що якщо я дуже рідко і даю комусь пораду, то що б він знав, що я живий лижник.
Тому на зараз, виходячи з того, що слушно зауважили Prokurat: " Нужно загрузить носки лыж в начале поворота", Lom: "стойка!", igrus: " стараться учиться начинать с носка, пытаться резать, скользить вперед", та й багато інших, цікавих людей... Spin, Fazer Alex, друзі, я про вас не забув, просто ви дуже багато писали, майже як Lom і однією фразою не процитуєш, але я все прочитав і думаю собі тихенько... Так от, я збираюсь таки послухати igrus`a: "Ну правильнвй накат, снимать, выкладывать ..." і думати, катати, знімати, викладати... От тільки називати буду все одно по своєму! Скажімо... "Олдскул фореве або... Побєда + спортивна гума на раллі!", "Олдскул фореве або... Побєда + та сама гума на Нюрбургрингу!", "Олдскул фореве або... Побєда + все ще та гума на Червоній (шляк би її трафив) площі!"... А там і гуму поміняю...
От нібито і все. @Bob_Kneissl, сподіваюсь ви змінете своє відношення. З повагою. Саша.
P.S. @Lom, Слава, вибачай... занадто багато емоцій і часу я вклав в ций лист. За те, що хто і що під чим розуміє поговоримо, сподіваюсь, завтра.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ igrus, voha :) Lom
Старий 19.01.2016, 22:05   #117 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@sanyana, ты вообще смотрел по телеку горные лыжи (соревнования по горным лыжам)?
тебя захватывают эти кадры?
ты можешь отличить техничного спортсмена от силового, или линейного, использующего свои врожденные качества кошачьего стиля, гибкого и пластичного?

Добавлено через 3 минуты

тебе вообще экстрим присущ? ты азартный человек?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2016, 22:48   #118 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
Пришло время в колхозе коров оплодотворять ну зоотехник взял шприц,
емкость с семенной житкостью и пошел заниматься делом. Наполняет шприц
Всаживает куда положенно и переходит к другой, ну когда закончил все
свое сложил в чемоданчик собирается уходить ан нет смотрит коровы эго
окружили не пускают. Ну он и говорит что вам надо, то от меня, а одна
корова и говорит, а ПОГОВОРИТЬ!!!!!!!!!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2016, 23:00   #119 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
от души братуха душевно в душу)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.01.2016, 20:27   #120 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@igrus, якщо ти спитаєш прямо, то я тебе краще зрозумію. До чого ти ведеш?

@Lom, я щодо розуміння. Буду по російськи, бо з термінами зовсім біда. Так от.

Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
минимум двух элементов: бокового соскальзывания и... барабанная дробь: поворота из плуга/упора.
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Сначала боково скользим:
Слева оригинальный ты, справа тоже ты, но под управлением меня)) Основная разница левого и правого тебя - в проекции центра массы тела на лыжу. Легко заметить, что правый ты находится в центральной равновесной стойке с небольшим акцентом на носки лыж. Надо бы еще раздвинуть ноги на ширину бьодер и вывести руки переднее, будет правильная основная стойка горнолыжника, но я не настолько тебя контролирую)) Левый же прогружает пятки. Если правый будет держать корпус и руки вниз по линии падения склона, а ногами двигаться по траверсу, с преобладанием нагрузки на нижнюю ногу и в любой момент может поднять пятку внутренней, то зачет. Левый же однозначно провалит тест по куче причин, но лучший визуальный показатель - не оторвет пятку внутренней.
Беда в том, что ты подменяешь боковое соскальзывание скольжением по траверсу. И левый провалит тест не на боковое соскальзывание, а на контроль стойки.

Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Продолжим?
На фото справа так же скользим. На слева плавно почти выпрямляем коленки, уходим всем корпусом вперед за руками, "зависаем" всем своим весом на носочках лыж и... просто ждем несколько мгновений. Ничего больше делать не нужно и вредно! Лыжи сами чудесным образом развернутся вниз по линии падения склона. Останется только дожать поворот выбранной техникой. Это всё. Да, это таки вся база начала карвингового поворота, остальное - настройки над базой. Это получится из любой правильной техники движения по траверсу - в плуге, параллельно с проскальзыванием, на кантах, с широким ведением, со склеенными ногами.... пофиг. Это будет работать на абсолютно любых лыжах - от фановых коротышек до супер Ж, нужно только чтобы у лыжи был .... барабанная дробь: таки да, боковой вырез.
Да, мы загрузили носки лыж в движении по траверсу, лыжи начали съезжать к линии ската, вот только не чудесным образом, а благодаря тому, что лыжа несколько скрутилась под нагрузкой на носок. Как это называется? Торсионная жесткость? Ты прав, это будет работать везде. И вот тут, как раз барабанная дробь... с любой, абсолютно любой лыжей. Даже вообще без бокового выреза. Если условно, то хуже всего получится на узкой и жесткой, а лучше всего на широкой и мягкой (имеется в виду торсионная жесткость).
Я тя очень прошу не подменивай понятия и не вводи людей в заблуждение. Может ты забыл за перенос ЦТ не только вдоль?

Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
А вот НЕТ никакого олдскула на современных лыжах.
Ишо как есть. Ты так лихо исполняешь годиль. Ту его разновидность, что называли "игра ног" . Штука прикольная. Но я не уверен, что у тебя на ногах не Полспорты, т. е. где тут новые возможности снаряжения... я не знаю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Place60 | Rostik »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today020359636 (78%)9 (20%)1 (2%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125304252249452682 (62%)1429 (33%)191 (4%)