Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Spin
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.01.2024, 20:57   #171 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Skyclub ,
Стабільний корпус це цікаве явище. Візуально стабільний корпус виходить завдяки синхронізованому руху плеч і рук. Ми піднімаєм внутрішню руку і плече вверх і вперед. Це дає візуально стабільний корпус. Тому я не розумію, для чого блокувати руки і плечі, блокуючи руки палицею ззаді. Я всіх однією вправою — палиця пекред собою і динаміка яку я описав вище. Ще не бачив щоб це не працювало. У всіх PMTS лижників корпус навіть застабільний як на мене, чкркз цб одну впраочу. Мене спортивний тренер за це сварив.

Добавлено через 13 минут

Ось вправа яка робить супер стабільний корпус. Звісно, звіряти зі своїм відео.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2024, 22:41   #172 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Skyclub ,
В цьому і мета вправи. Рухати плечима і руками так, щоб палиця залишалися на рівні. Там стрілочками показано. Це і є слаломний стабільний корпус.

Може в нас різні критерії стабльності корпусу.
Це стабільний чи ні?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2024, 10:09   #173 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
то, що зверху
цє дуже корисний приклад, коли вправи має давати до виконання людина сертифікована, яка пройшла начиння та здала іспити, а якшо не здала іспити, бере свою дупу в одну руку, в другу ше грошей на повторне начання - записує відео, конспектує, вчить, запамятовує..
прагне щось розуміти...
вдруге їде на іспити, здає.. та тільки потім її допускають до роботи по навчанню людей..
і ці этапи послідовні та категорійни!
багато людей прагнуть чомусь навчитись та вчаться, але то не означає, що хто навчився може теж чомусь навчити другу людину, з другими логорітмами навчаемості..
даже про логіку переносв рук назад чи вверх, чи вперед. в сторони - дають тільки тим, хто буде теж навчати людей..
якшо хочешь навчити - идиздай іспити, а до того послухай більш навчаннях на то спеціалістів

Додано через 33 хвилини

такий приклад
раніше мене дуже дивували вправи в деяких 'школах' про відхід людини з задньої стійки..
вони своїми вправами виправляли людину в ше більшу задню стійку..
Я це рахую на навмисно спрямовані дії, щоб людина з ціеі "школи" вже ніколи не вийшла здоровою..

Додано через 11 хвилин

я цє до того, що невірне тулмачення, чи застосування окремої вправи скоріш за все не принесе користі, а може, скоріш за все, тільки регрес..
Але це моя думка, і вона може не збігатися з більш авторитетною думкою пихати знавців

Востаннє редагував igrus: 28.01.2024 о 11:41.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2024, 14:26   #174 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
В мене чітке правило для коротких, та коротко-середніх поворотів.
Линия Тазу (через суглоби) та Линия Плечей (через суглоби плеча та ключиці) не мають виходити з лінії діапазону 'по скату -долини' до 'з повороту' топто є зле положення корпусу - помилка!
Вірно так:
1 ЛТ та ЛП в долину по линии скату (допуск)
2 ЛТ за лижами в поворот ЛП в долину по скату ДІЛЕННЯ (приорітет)
3 ЛТ та ЛП по лижах в поворот (прикольний пріоритет)
П.С. вправи руки с заду з палицями ніяк до ціх положень не відносяться.. то з другої опери..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2024, 15:57   #175 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Skyclub ,

Так справа в тому, що такий стабільний корпус як демонструє лижниця, в них тренується саме тою вправою, + каунтер. Це одна й та сама лижниця на двох відео. В них всі ученики мають це в їзді.

на відео яке я тобі скидав в дірект ти в мене то саме побачиш, я не топ а просто чувак який вчився на цих відео. Моя дружина вчилася на цвй одній вправі.
Візуально стабільний корпус це дуже рухомий корпус, який неперервно синхронізований зі всіма фазами повороту. Велику роль грає згинання ніг в перекантовці і гнучкість в тазі, вміння піднімати і опускати половину тіла — тазовий суглоб і плеае лікоть.

Ось, я в свій час переборщив з цією вправою і загалом стабільністю корпусу, потім мусів його назад троха розслабляти. Зараз я так вже не роблю:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2024, 22:05   #176 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Lyubomyr, ніякого відео не прийшло,, я з тобой згоден на 95%, а на 100 % я не згоден навіть з собою
Я б тобою залюбки подискутував у темі "Несуттєві різнобіжності у відомих школах", але тут, у присутності психічно хворої людини і великого Магнуса в одній персоні, я кращє утримаюся, бо воно знову все тут заблює
Та ще й потру все, що я написав. Бо незрозуміло взагалі, для кого стараюся.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2024, 22:21   #177 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub , бро, ти не вперший раз треш свої коменти. Це не робить краще тобі але робить погано форуму. Припини плз
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2024, 22:32   #178 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@Skyclub , бро, ти не вперший раз треш свої коменти. Це не робить краще тобі але робить погано форуму. Припини плз
Ніт. Вже потер все, що з моєї точки зору було цікавого.
Якщо ви не помітили, то я у стислій формі тут нашару транслював вижимки зі школ.
Але це повна дурня. Тобі воно не потрібно, бо ти і так, а іншим тим паче, з інших різних причин Вчити хворого наполеона я не хочу.
В вас тут є свій гуру( я добре помїятаю , ви туди бігали вчитись - то ж бігайте і далі, він все знає і непогано заповнює собою весь простір
Я вже дуже близько до рішення піти звідси, бо присутність хворої людини перетворило форум на серпентарій.
До речі, твоє останнє відео про перекантовку просто аффігенське, я тут вже тільки заради таких моментів
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2024, 22:35   #179 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Ти не все потер!

Додано через 1 хвилину

Смайли своі потри придурковаті
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2024, 22:36   #180 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub , я можу все відновити - видаляти в ноль можуть тільки адміни. Я тебе розумію. Але не тре так більше робити. Це розвалює бесіду
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Mik | Skyclub »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today111276337 (86%)5 (12%)1 (2%)
Yesterday027721448 (62%)29 (38%)1 (1%)
Month82503356181142208 (66%)1108 (33%)54 (2%)