Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Колиба
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.11.2022, 12:26   #3751 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
усі є, усі на місці)
я заходжу щодня, і хіба читаю звіти @NBomb про осінні Карпати)))

а так то навіть хз про що писати, якщо чесно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2022, 12:51   #3752 (посилання)
Водяной
 
Аватар для ag74
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Amplid Rockwell & G3 Onyx, La Sportiva Spectre, КНБ81, Neris K4 Turist
Взагалі-то в соцмережах спостерігається якесь пожвавлення
В туристичних блошиних групах почали пропонувати усілякі аксесуари для гірськолижного відпочинку, ГК Красія та Anton Ski School освітлюють плани на цю зиму.
Кирил привіз гарненькі скі-тур боти від LaSportiva, шліфує сноуборди в патріотичних кольорах і таке інше.
Тобто сезон буде, але який

З.Ы. Було б непогано звозити дітей на відпочинок в Подобовець до школи ASS, але так далеко плани не будую, бо війна
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2022, 19:33   #3753 (посилання)
Живу у Лісі
 
Аватар для NBomb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl 90Eight (2016)
Привіт. Так, я є. Намагаюсь Вам Друзі трохи піднімати настрій. Бо життя продовжується. І треба продовжувати жити, планувати Гори, лижі, скітур, альпінізм, моря і серпантини. Звісно, зараз походи не такі, як планувались, але, що є, то є. Тому, і викладую трохи фотографій. Треба вірити в Перемогу. Обняв. До зустрічі. Бережіться.

P.S.: Дякую, що читаєте мої історії. Дуже приємно. Буду старатись, і тішити Вас новими пригодами.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.11.2022, 23:25   #3754 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Sheridan ,...і як я міг забути?...)

Додано через 44 хвилини

Знаєш, мене останнім часом почало вибішувати трохи, коли мене тикають носом у війну...я вже навіть почав видаляти таких людей з друзів у Фейсбуці. А знаєш чому вибішує? Комплекс провини...бо не на війні, бо живий, бо не каліка, бо весною москалі не зайшли з півдня і не роз'їбали моє село, де ми були всією сім'єю, бо ракети, які літають над головою, не падають посеред поля, де я працюю з весни і до сьогодні (перший раз в житті не хочу снігу...роботу не всю доробив ще))...і таких бо дохуя. Знаєш чим лікуюсь? Просто ловлю момент і живу тут і тепер, бо завтра може і не бути, тому, що може наступити, саме для мене, одне, або ж усі зразу "бо"...а про лижі я буду думати завжди...як можна не думати про те, що любиш? Скажу більше, планую навіть на роботу їхати цього сезону, якщо буде нагода і не наступить оте їбуче Бо. І мені буде майже пох, що хтось знову буде мене тикати носом у війну...це моє життя, я його живу таким, як зараз виходить...бооооо, якщо мене таки спіткає Бо, я стану просто числом сухої статистики для усих інших...сурові часи зараз таки, курва...так що війна для мене - то не привід не думати про лижі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2022, 10:37   #3755 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Korben Dallas, розумію тебе, бро. Тримайся. Ще катнемо.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2022, 17:42   #3756 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Sheridan , тільки давай не після війни, а коли випаде можливість))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2022, 17:48   #3757 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Korben Dallas , не можу обіцяти... Наша банда рахує, що катати буде нечесно. Тому єдиний варіант, який підійде нам всім, це перемога України до нового року. Максимум до кінця січня
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2022, 18:05   #3758 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Sheridan , в кінці Січня? 🤔 Було б чудово...
Тоді я також катати не буду до кінця війни...буду тільки працювати, якщо буде нагода, звісно)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2023, 19:15   #3759 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Навіть не знаю, куди це запостити. Винайшли гібридне катання. Для фанатів зовнішніх сил. Як пише автор відосу (гугл транслейт, мені ліньки) Те, що я називаю «новим гібридним лижним спортом», — це новий спосіб катання на лижах, який ґрунтується на філософії важливості «основної фізичної підготовки» та «основної ініціативи». «Нове гібридне катання» використовує всі переваги сили тяжіння, використовуючи мінімальну кількість м’язової енергії.

Використовуючи філософію «основної ініціативи», цей новий спосіб катання може використовувати переваги природної ваги тіла та рухів, зосереджених на основній осі тіла, що також є ефективним і ефективним.

Благаю вас, пацани. Поки вам не 90, катайте в кайф. А не так
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2023, 20:19   #3760 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Sheridan, В нього там і в пухляку є відос.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 5 (учасників - 0 , гостей - 5)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010043 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday028149905106 (71%)41 (28%)2 (1%)
Month123573741177142419 (64%)1217 (32%)146 (4%)