Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Встречи > Наші зустрічі: Славське 17-18.10.09
Наши Встречи по датам и курортам


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 17.10.2009, 21:05   #61 (посилання)
CLS
Координатор Girlie Club
 
Аватар для CLS
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon SUSPECT / 171 / 2012
Ne,mne ne povezlo,ja nogu toka wo nakocala sil'no na jib conteste,budu zavtra fotkat' rebjat.

a gde etot kiker?
  Share with Facebook
Старий 17.10.2009, 22:37   #62 (посилання)
Клепатура
 
Аватар для Natusik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Город у моря

Снаряга: Armada TST 2015/16. Inline skating: Radius, оранжевые такие. Specialized MYKA HT'
ну что вам сказать, дорогие форумчане, ни на одну секунду не жалею,что поехала. радости и восторга полные штаны! не смотря на откровенно убийственный бугель,на нем все таки можно поднятьсья,причем даже на трех лыжах) две Неона (спасибо тебе за терпение и помощь), и одна моя, вторая отстегнулась по дороге (спасибо киевлянам,подобрали и привезли следом). не смотря на не очень качественно ратраченные трассы, каталка супер, много снега и позитива! поздравляю всех, кто был сегодня и будет завтра с открытием сезона! p.s. завтра еще один день каталки, так что до встречи на горе.
  Share with Facebook
Старий 17.10.2009, 22:39   #63 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Натусик, я тобой горжусь

Неону минус за бурчалки, но плюс за поддержку и вообще, что смог поехать
  Share with Facebook
Старий 17.10.2009, 22:50   #64 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
...4) Спаси і патруль просто ніякі... реально таких тре бити... їдемо ми з Дімою.. нам кажуть, що десь нижче лежить дівчина з зломаною челюстю... ми підїхали... подивились.. помогли піднятись і виїхавши на ратрачену частину траси чекали її... тут підїхав патруль... ми сплавили її їм... цеж типу їхня робота... я так поняв шо в патрулі були якісь л***и яким просто дали безрукавки, щоб ті нашару кататлись... в результаті через 10 хв сидимо в низу пємо чай... бачимо патруль який в прогулочному темпі спускаєтсья по центру без цієї дівчини...
Neon, подобные высказывания можно позволить себе в следующих случаях:
- вы знаете права и обязанности Ski-Patrol, Спасслужбы и ЧЕМ ОНИ ОТЛИЧАЮТСЯ
- вы доктор и можете поставить диагноз и оказать квалифицированную первую помощь, НЕ НАВРЕДИВ пострадавшему.

В противном случае - это просто оскорбление от случайного на Тростяне человека . Уж извините за резкость.

p/s/ По остальным пунктам даже говорить бессмысленно, так как ни для кого не секрет, что Славское - back in USSR. И этим всё сказано. Чего кричать об очевидном, если есть альтернатива, куда поехать
  Share with Facebook
Старий 17.10.2009, 22:54   #65 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
1) не лікар, але першу допомогу і діагноз по основним травмам можу поставити + немалий досвід рятувальних робіт.
2) не виключено, що про спасслужбу знаю більше вашого, але не можна запускати каталку, коли нагорі НІ ОДНОГО спаса...ні одного патрульного на схилі... Перші патрульні були замічені вже ПІСЛЯ ОБІДУ!!!! А спаси наверх заїхали біля 3 години і почали розбиратись з акйою...

P.S. А про патруль можу додати, що він як був 5 років тому, так і лишився... що є, що нема... тільки очі муляють салатові маєчки...
  Share with Facebook
Старий 18.10.2009, 14:55   #66 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Неонушка, why so seriuos?
Ищи положительные моменты в жизни и они будут сами тебя искать
Неон, ну ты похож на бурчащую бабушку с рынка...
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
1) перше що мене вразило це... ціни реально не поступаються околицям буковеля(по житлу) і драгобрату (по транспорту)
А почему Славско хуже околиц Буковеля ?
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
2) ціни на підйоник... ну не скажу шо мега дорогі.. але за ТАКІ підйоми і за "ТАКІ відратрачені" траси стільки брати...(знайомий бордист за цілий день 2 рази виїхав.... )...сама говра мене вбила...
Ну и без меня тут написали, но пойми : некоторым людям доставляет истинное удовольствие проехать (преодолеть) эти бугры красиво, не напрягаясь, не останавливаясь, не вылетая из лыжной стойки. Про бордиста я вааще молчу ....
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
4) Спаси і патруль просто ніякі...
Во-первых ты был в 1-й день внезапно наступившего сезона. Для сравнения : Буковель, расскажите, как было в этот день?
Во-вторых: Патруль на Тростяне-это общественная организация, не получающая зарплату (ну, типа сборная Андорры по футболу) . Ты считаешь, что в ПЕРВЫЙ день сезона патруль должен стройными рядами эвакуировать на вертолете пострадавших с челюстью ?
Если человек с такой травмой адекватен и способен сам спускаться, зачем ехать рядом ?
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
такшо я на трост ніногою... та навіть в славськ...
Никогда не говори "Никогда" ! Добро пожаловать на следующие выхи на Тростян на сборы патруля, где ты сможешь предъявить свои претензии, услышать ответы, и даст бог покататься!
( Не убивай в себе патрульного :wink
  Share with Facebook
Старий 18.10.2009, 15:14   #67 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
неа.. тут обговорюється зустріч в славську на цих вихах... такшо тут ти неправ... гов колибу.. або відповідну тему і там подискутуємо..

єдина фото з поїздки
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCF0306.jpg
Переглядів: 424
Розмір:  241,1 КБ
ID:	2353
  Share with Facebook
+ Keks
Старий 18.10.2009, 15:36   #68 (посилання)
Человек на букву
 
Аватар для Katyata
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: K2 Superfree
Только что связывалась с "Тросняном"!! Сегодня у катавшихся нет слов!! Слепило солнце и ... Остальное из первых рук катателей))) я всего лишь скажу, что горжусь нашей с Natusik подружкой Сашей , которая при её опыте получила массу удовольствия на Тростяне!! БРАВО!! Умнички!! Рада за всех, кто сегодня балдел!!! мысленно с вами ))))))
  Share with Facebook
Старий 18.10.2009, 22:23   #69 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA JJ, Volkl Racetiger Speedwall SL R WC 2011, Merida TFS Trail 100-D
И я там был (с)

Сезон открыт!!!!!!!!!!!!! Ура товарищи!!!!!

С утра снеготоксикоз меня добил!!! Начитавшись отчетов наших форумчан я таки решил поехать! Решил не очень рано поэтому доехал к обеду

Солнце!!! Снег!!! Много снега!!! Ооочень много снега!! Что может быть лучше?!?! Эх.... Хачу исчо!!!!!!!
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Фото037.jpg
Переглядів: 204
Розмір:  213,3 КБ
ID:	2368  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  18102009255.jpg
Переглядів: 180
Розмір:  158,7 КБ
ID:	2369  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  18102009256.jpg
Переглядів: 173
Розмір:  247,0 КБ
ID:	2370  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Фото114.jpg
Переглядів: 200
Розмір:  313,9 КБ
ID:	2371  
  Share with Facebook
Старий 18.10.2009, 23:48   #70 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для bramms
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Лємберг

Снаряга: ЛИЖ НЕМА!!! Є МОНОЛИЖА)))) Тьху! Sierra Reverse Crew 159cm Крєпи Ride SPi black Боти Burton Ion
Приїхали з Славська. Були там 2 дні. Всього було нас горе-бордерів 5шт
По-порядку...
Снігу було дууууже багато, гори(!), місцями більше ніж по пояс
Відратрачено було зовсім небагато трас (1 або 2, точно не знаю, синя 1 точно ратрачена була). В суботу зранку крісло здається не працювало, працював лише бугіль центральний. З обіду запрацювало крісло. Людей було в суботу мало.
До того я був на Тростяні на заході, схил там пологий, кататись легко. Цього разу було більш екстремально. Спочатку катались на 1 синій, на другий день серце не витримало і полізли на трасу під кріселко Оце жестячок! Сніг м'який падати не страшно, емоцій купа і сніг у всіх місцях
Щодо Тростяна: мінуси є, їх доволі багато. Наприклад якість бугелів і кріселок просто ніяка (совок дикий). Ратрачать склони мабуть не часто, бугри на трасах. Про вказівники трас я мовчу Добирання бобіками теж не радує, додаткові витрати і час. Деякі з кріселок які їздили були пофарбовані зовсім недавно! Тепер на крєпах маю жовту фарбу (сподіваюсь відмию), і на штанах зелену(( Дуже шкода Працівники що були на кріселці не повідомили про таке западло... Ціни неадекватні. 15грн/8грн - на відкриття сезону в жовтні без підготовлених майже трас явно неадекватна фігня... (для прикладу: закупився абонами на буковель: спуск в низький сезон 4,4грн, 5,7грн в сезон! я вже не говорю про будні дні...)
Щодо цін на житло, то можна сказати що вони нормальні. Не високі, не низькі а нормальні. Ми жили за 60грн з носа. Кріселку було видно з вікна. Умови хороші: є кухня на якій можна готувати, номери пристойні, ковдр нам дали купу
Не зважаючи на всі мінуси я дуже задоволений. Звичайно, якщо б в цей час працював Буковель, то я б в Славське і ногою не сунувся (хоча..... якщо згадати трасу під кріселкою....). Але головне це гарний настрій і не потрібно шукати негатив, потрібно отримувати задоволення! Задоволення від снігу і катання. Тоді відпочинок вдастся на 100%! Як вийшло того разу у нас. Усіх ще раз з відкриттям сезону!

P.S. Бугелі - ЗЛО, ЗЛО, ЗЛО!
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Славське проживание Cлавик Славське 295 20.12.2021 14:11
Events: Славське Rock 2011 Sheridan Events: made in Ukraine 12 31.07.2011 10:44
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Славське: общие данные Sheridan Славське 0 01.09.2010 16:41
Славське сезон 2010 Jolie Славське 190 11.08.2010 17:44

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)