Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Остальная снаряга > Горнолыжные очки (маска)
Остальная снаряга рюкзаки, защита, шлема, маски


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.07.2020, 15:33   #1411 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар
я підозрюю лише тих юзерів, які реєструються, одразу закидають якусь лінку на якийсь сайтєц - і зникають
Ти можеш сміливо давати посилання
Дякую.

Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар
по темі - лазерну корекцію не розглядаєш?
Лазерну корекцію розглядав ще в глибокій молодості, коли набридло носити окуляри. І тоді ж відкинув. Після вивчення ситуації у мене склалася думка, що це засіб на крайній випадок, коли інші методи не допоможуть. Головна проблема, що ніхто не гарантує, що зір за кілька років не почне знову погіршуватися до того ж стану, що й був. Тобто, буде приблизно як "уколи краси". Один раз зробив, потім треба ще й ще, доки всі очі порізаними не стануть. Вибачаюсь перед медиками-окулістами, можливо я не правий, але в мене склалося саме таке враження.

Додано через 11 хвилин

Щоб ще раз перевірити варіант з візором, чому я відкинув цей варіант три роки назад, заїхав сьогодні зранку у один великий магазин, на сайті якого було більше десятка моделей з візорами. І тепер вже можу сказати, що це взагалі не вирішує проблему, про яку я писав, оскільки після опускання візора, він нічим принципово не відрізняється від звичайної маски.
Тобто запотівання під візором буде таким самим, як під маскою. Єдина перевага візора, кому він подобається, - це те, що він завжди на шоломі, і не треба думати, куди ти поклав свою маску.
Крім того, шолом з візором набагато важче підібрати на свою голову, тобто щоб і шолом, і візор добре відповідали геометричній конфігурації вашої голови. Поміряв 4 моделі і, як і три роки тому, жодна не підійшла. Якщо шолом гарно сидить на голові, то візор після опускання на сантиметр не дістає до носа, якщо візор добре опускається, то шолом на голові хитається, тощо.
Тому, варіант того, що використання візора може допомогти очкарикам, відкидаємо повністю.

Залишаються варіанти:
1. Контактні лінзи, кому вони підходять.

2. Використання антифога, якщо він не буде «замутнювати» картинку перед очима майже так само, як запотівання.
Питання: хто знає такий антифог?

3. Використання маски з новітніми технологіями вентиляції. Я думаю, потенційно, це може бути найкращим рішенням для очкариків.
Питання до очкариків-власників таких масок: поділіться, будь-ласка, враженнями, наскільки добре працює ця технологія для найгірших випадків погоди, тобто при високій вологості і гарному снігу?
Те, що ці маски добре себе поводять при гарній погоді, так, як і всі звичайні маски, - це зрозуміло.
Бо якось не дуже хочеться заводити цілий гардероб масок і виставляти їх на полички, типу як красуні заводять і виставляють гардероб взуття.

4. Ну і залишається ще мій не зовсім досконалий варіант, але кращий, ніж звичайна маска, у всякому випадку особисто для мене, - це використання спортивних окулярів з діоптричною вставкою.

Оскільки гарного прямого рішення своєї проблеми я поки-що не знайшов, то вирішив також зайти з іншої сторони.
Купив тенісну анти-потову стрічку-пов’язку на голову, щоб моя фізіономія менше вологи випромінювала при катанні, бо коли прокатаєш кілометрів 4-5 без зупинки, то буває не дуже холодно навіть при доброму морозі.
Дома поміряв під шоломом: шолом став трохи тіснішим, але не критично, щоб його міняти.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.07.2020, 16:52   #1412 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Stubborn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ukrainian Wild Wild West :D

Снаряга: Широкі
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
Ну а тепер, власне, питання. Може хто підкаже із власного реального, а не рекламного, досвіду, чи є хоч якась маска, при якій запотівання внутрішніх окулярів не буває?
З власного досвіду можу точно підтвердити 2 моделі, котрі ніколи не запотіють зсередини: Smith IO різних модифікацій та Oakley A-k XL. Я мав ще перший сміт, можна було катати в масці цілий день, ніколи зсередини не запотівала, спеціально "хохав", щоб перевірити чи запотіває, і ніколи того не було, думаю новіші моделі точно не гірші. Аналогічно з oakley a xl. Там вже дуже якісне покриття проти запотівання, головне не пошкодити.

PS: всі інші моделі oakley запотівають.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.07.2020, 17:53   #1413 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Цитата:
Коментар від Stubborn Переглянути коментар
PS: всі інші моделі oakley запотівають.
а ви пробували всі-всі моделі?
У мене Oakley Airbrake - не запотіває
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.07.2020, 18:02   #1414 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Stubborn Переглянути коментар
З власного досвіду можу точно підтвердити 2 моделі, котрі ніколи не запотіють зсередини: Smith IO різних модифікацій та Oakley A-k XL. Я мав ще перший сміт, можна було катати в масці цілий день, ніколи зсередини не запотівала, спеціально "хохав", щоб перевірити чи запотіває, і ніколи того не було, думаю новіші моделі точно не гірші. Аналогічно з oakley a xl. Там вже дуже якісне покриття проти запотівання, головне не пошкодити.

PS: всі інші моделі oakley запотівають.
Дякую за відгук! Власне на Smith я якраз найбільше й покладав своїх сподівань. У них також є можливість кріпити діоптричні вставки. А для Oakley A-k XL я не знайшов інформації, що в них робиться діоптрична вставка.
Але з Вашого відгуку трохи не зрозуміло, у Вас не запотіває сама маска, чи Ви використовуєте в них діоптричну вставку або власні окуляри під маскою, і саме діоптричні окуляри також не запотівають?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.07.2020, 18:44   #1415 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для @Rusja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Amphibio 16Ti; Atomic HAWX Ultra 110; Elan Amphibio Waveflex 78
Цитата:
Коментар від Stubborn Переглянути коментар
PS: всі інші моделі oakley запотівають.
Да ну...
К меня Oakley Canopy, ни разу не потела!!!

HappySkier, когда выбирал маску себе, у Oakley, модели которые покрупнее, везде была написана совместимость с диоптрийными вставками.
Но я бы ещё присматривался к совместимости маски и шлема в плане вентиляции.
Часто козырёк в шлеме перекрывает нормальную вентиляцию в маске.
И если Вы присматривветесь к Smith, то гляньте шлем Smith Maze, там вентиляция интегрирован в "козырёк"
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.07.2020, 19:16   #1416 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від @Rusja Переглянути коментар
Да ну...
К меня Oakley Canopy, ни разу не потела!!!

HappySkier, когда выбирал маску себе, у Oakley, модели которые покрупнее, везде была написана совместимость с диоптрийными вставками.
Но я бы ещё присматривался к совместимости маски и шлема в плане вентиляции.
Часто козырёк в шлеме перекрывает нормальную вентиляцию в маске.
И если Вы присматривветесь к Smith, то гляньте шлем Smith Maze, там вентиляция интегрирован в "козырёк"
На сайтах наших магазинів перечитав, у Oakley ніде не було написано про наявність кріплення діоптрийних вставок. Буду дивитися ще.
Може просто мається на увазі, що там спокійно розміщуються "свої" окуляри?
Мені свої окуляри навіть краще, головне, щоб не запотівали.

А от шолом у мене якраз Smith, саме тому і душа більше лежить до таких масок. Хоча у мого шолома вентиляційні щілини в "козирку" й не такі великі, як у Maze, але вони також є.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2020, 11:23   #1417 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Японец
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев - Украика

Снаряга: HEAD Vector Evo Atomic Redster Ti
Вставлю свои пять копеек, касательно очков думаю запотевать все равно будут, Вы покатались, потом зашли в помещение, просто и банально в туалет, стекла нагрелись одели маску и опять все запотело, причем, по закону подлости, запотевает в самый неподходящий момент.
Лазерная коррекция тоже не панацея, со временем все равно зрение ухудшается, могу сказать это с уверенностью, у меня начальник делал коррецию, сейчас зрение подсело, не критично конечно, но все же имеет место быть
По поводу контактных линз. Никого не хочу агетировать, но сам хожу в линзах уже лет 12 и могу сказать одно если брать качественные линзы и следить за ними то зрение не садится, у самого работа связана со зрением. Хотя, конечно же, не каждому нравиться лазить пальцами в глаза по два раза в день
Так что у людей, у которых есть проблема со зрением, стоит не простой выбор
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2020, 19:56   #1418 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Перед тим, як «підсісти» на контактні лінзи, думаю ще раз спробувати варіант з маскою, але вже з якоюсь технологією. Якщо буде не краще мого нинішнього варіанту зі спортивними окулярами, то тоді, мабуть, таки буду пробувати контактні лінзи.

За останніх пару тижнів «покопав» ще трохи інтернет і бачу тільки два варіанти масок для такої проби:

1. Smith Optics Option OTG TURBO FAN, про який писали @kellis68 і @dimbo.
Є позитивні відгуки про цю маску в інтернеті, та й кум @kellis68 ніби був також задоволений, але, наприклад, в коментарі до рекламного відео, яке я даю нижче, відзначають два моменти: щоб діоптричні окуляри майже не запотівали, треба постійно тримати потужний режим роботи вентилятора (там є два режими: слабкий Low і потужний High), і що при потужному режимі батарейки треба міняти досить часто. Ну з батарейками, думаю питання можна вирішити, купивши акумулятори такого ж форм-фактора, і заряджати їх.
Але знову ж таки, ключове слово – «майже не запотівали», бо навіть при потужному режимі, як пишуть, треба було час від часу віддаляти маску від обличчя, щоб дати їй провітритися. А частота повторень таких «процедур віддалення» прямо залежить від інтенсивності катання з витікаючими наслідками, і я боюся, що особисто мені доведеться «віддаляти» маску занадто часто.

2. Julbo Aerospace Cameleon.
А от ця маска, хоча й створена для скі-турівців і крутих фрі-райдерів, яким потрібно ще дійти ногами до стартової точки спуску, але я майже впевнений, що вона буде «працювати» і для очкариків принаймні краще, ніж звичайна маска, бо в ній використовується саме та ідея, про яку я подумав, коли купував свої спортивні окуляри.
Швидше за все, вона також не ідеально рятує від запотівання, але точно краще, ніж звичайна, бо я це відчув на своїх окулярах. Ідея, закладена в цю маску, – зменшення запотівання через «розгерметизацію» маски і кращого її обвітрювання зсередини. У цій масці лінзу можна висунути вперед, зробивши чималеньку щілину перед лінзою.
Тобто, в результаті, виходить практично така ж «конфігурація», як у моїх спортивних окулярів зі вставкою. Але ж, це справжня маска з антифоговим покриттям, а не просте скло, як в моїх окулярах, та ще й «хамелеон» на додачу. Але очевидний її недолік при відсунутій лінзі – всередину буде залітати сніг також так само, як в моїх окулярах зараз. А очкарикам, я думаю, доведеться спускатися якраз з постійно відсунутою лінзою, бо інакше ця маска нічим не буде відрізнятися від звичайної.
Але однаково, якби мені ця маска попалася на очі три роки назад, то я б взяв її, а не спортивні окуляри.

Що стосується вже не очкариків, а звичайних скі-турівців, то в мене є також певний сумнів, що буде завжди так чудово, як в її рекламі, бо після гарного сходження вгору холодно ніколи не буває, а прямо таки навпаки. І якщо охолоджену обвітрюванням лінзу після цього заклацнути герметично на розпашілому і пітненькому обличчі, то щось мені підказує, що, згідно законів фізики повинно бути запотівання маски. Але це вже нехай скі-турівці думають.
--------------

Ну і от тільки-но я дозрів, значить, до потрібної кондиції, щоб розширити свій гардероб масок ще одним екземпляром, і тут – на тобі! В жодному магазині Києва, як інтернет, так і «натуральному», ані Smith TURBO FAN, ані Julbo Aerospace я не знайшов.
Спочатку говорять, що є, але треба дивитися на складі, ми вам передзвонимо, а потім і не дзвонять. В решті решт, в одному з магазинів прояснили, що на даний момент у офіційного дистриб’ютора Smith по Україні масок Turbo Fan вже нема, а якщо вони і є, то тільки, може в когось завалялися. Приблизно така ж ситуація вийшла і з Julbo. Тобто, може і є десь у інших містах України, але купувати маску не впевнившись, що вона гарно підходить до мого шолома і носа, зовсім не хочеться. Тим паче, що ці маски зовсім не дешевенькі.
Тому будемо чекати нових сезонних поставок восени, щоб можна було помацати їх руками (я не маю на увазі антифогову поверхню) і поміряти на свого носа. Сподіваюся, що хоч в якомусь магазині Києва такі маски завезуть.

Рекламні огляди цих масок тут


Востаннє редагував HappySkier: 01.08.2020 о 09:06.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2020, 20:29   #1419 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dimbo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Stöckli Spirit Otwo
@HappySkier ,

В Драйв спорте в Одессе есть Smith. Правда древняя модель. За то не дорого.)
Если хотите, могу купить и отправить. Не подойдёт, вернете.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2020, 15:55   #1420 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від dimbo Переглянути коментар
@HappySkier ,

В Драйв спорте в Одессе есть Smith. Правда древняя модель. За то не дорого.)
Если хотите, могу купить и отправить. Не подойдёт, вернете.
@dimbo Щиро дякую за пропозицію і з радістю нею скористаюся! Думаю, як для проби, то стара і дешевша модель навіть краще, якщо тільки прокладка з піни, що прилягає до обличчя, ще не зруйнуваляся за 10 років лежання на різних складах.

Більш детально написав у приватний чат.

Востаннє редагував HappySkier: 01.08.2020 о 18:42.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горнолыжные тренажеры Sheridan Карвинг: техника катания 317 03.10.2019 23:39
Зимняя кофта-маска DimonG Архив Биржи 0 13.01.2009 15:16

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today037117 (78%)2 (22%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125134222248602654 (62%)1422 (33%)190 (4%)