Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Остальная снаряга > Горнолыжные очки (маска)
Остальная снаряга рюкзаки, защита, шлема, маски


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.07.2020, 11:12   #1401 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Что-то мне кажется, там у Евгении должен был быть линк на какой-то интернет магазин, ненавязчиво так продвигаемый, но что-то пошло не так =)))
Наверное, в эксельку надо было скопировать линк на нашу тему, но вместо этого линк пошел в пост =)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.07.2020, 23:15   #1402 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Rain ,грьобана діджиталізація задушила в Євгенії маркетологиню ще на ембріональному етапі))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.07.2020, 08:33   #1403 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Тут тема гірськолижних масок «вилізла» нагору, от і вирішив запитати, бо у мене з цим є проблема, думаю, як і в багатьох інших, хто носить діоптричні окуляри.
У мене було декілька різних масок, і Alpina, і Carrera, і Bolle, і ще щось. Всі вони були типу «поверх окулярів» (over glasses), але в жодній з них я не міг нормально кататися так, щоб при будь-якій погоді.
Основна проблема – запотівання діоптричних окулярів всередині маски, а іноді і самої маски зсередини. При сонячній та/або маловологій погоді все нормально, але вже при середній вологості, навіть без снігу чи невеликому снігу, вже починають потроху запотівати. При високій вологості та сильному снігу взагалі запотівають майже відразу і треба проїхати метрів 100-200, причому бажано хоча б на середній швидкості, щоб від обвітрювання починало в масці щось розвиднюватися. Але що таке проїхати метрів 100-200 на середній швидкості, коли нічого не бачиш? В результаті, знімаєш маску і починаєш їхати просто в окулярах. Але без маски окуляри заліплює снігом за 1-2 хвилини і треба зупинятися, щоб їх протирати. Коротше, катання вже ніякого нема.
Три роки тому знайшов трохи кращий, як для мене особисто, варіант гірськолижних окулярів, але не маску. Точніше вони не прямо гірськолижні, а просто спортивні. Але в них зсередини кріпиться діоптрична вставка типу пенсне. Для розуміння прикладаю картинку цих окулярів. Посилання не даю, щоб @Rain не запідозрив мене у просуванні інтернет-магазинів.
Оскільки такі окуляри більш закриті, ніж звичайні окуляри, але все ж таки менш «герметичні», ніж маска, то вони хоча й запотівають, але набагато менше, ніж під маскою, а також набагато швидше обвітрюються і «проясняються», коли починаєш рухатися. Але при сильному снігу знову ж таки тому, що менш «герметичні», ніж маска, все ж таки заліплюються снігом зсередини, хоча й значно менш швидко, ніж звичайні окуляри. В результаті, можна хоч трохи покататися. Тобто вийшов такий собі середній варіант між маскою і звичайними окулярами.

Ну а тепер, власне, питання. Може хто підкаже із власного реального, а не рекламного, досвіду, чи є хоч якась маска, при якій запотівання внутрішніх окулярів не буває? Чи може хтось з фізиків популярно пояснить, що це неможливо (типу «точку роси» ніхто не відміняв, тощо), і не варто витрачати час і гроші, щоб пробувати нові маски?
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Dunlop.jpg
Переглядів: 27
Розмір:  49,2 КБ
ID:	27404  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Rain
Старий 16.07.2020, 09:13   #1404 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dimbo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Stöckli Spirit Otwo
@HappySkier ,
На диоптрийные очки не пробовали антифог наносить ?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.07.2020, 09:47   #1405 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
@dimbo, пробував, але дуже давно, років 7 тому. Не пам'ятаю, що саме використовував, але тоді не допомогло, і чомусь до цього варіанту більш не повертався. Але це гарна ідея, можливо зараз є більш ефективні засоби.
Ви який антифог використовуєте?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.07.2020, 17:00   #1406 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для kellis68
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kонотоп

Снаряга: Atomic Metron 9, Rossi S3 98
@HappySkier , а не пробовали решить проблему кардинально : ежедневные линзы (если нет противопоказаний). Мой кум в таких катает, хватает на комплекта на три дня. Стоят не дорого. А пару сезонов он катался в очках, не потели, но был общий дискомфорт... Маска Смит OTG.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.07.2020, 20:37   #1407 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dimbo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Stöckli Spirit Otwo
@HappySkier ,
Я пока еще очки не ношу, бог миловал. Но знаю, что друзья пользуются. Марку попробую уточнить. Точно помню, что какой-то дайверский антифог.

Добавлено через 3 минуты

Еще можно попробовать маски с принудительной вентиляцией.

Добавлено через 8 минут

Типа таких

Smith Phenom Turbo Fan. Очки маска Каталог. Драйв-Спорт.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.07.2020, 07:47   #1408 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Виктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Много много и все прокатные.
@HappySkier,
Добрый день. А не пробовали шлем горнолыжный с визором. Сам визар бывает разных типов, у разных производителей. Открытого и закрытого типа.
ПС. Сам не катал. чисто гипотетическое предложение.

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від Виктор Переглянути коментар
@HappySkier,
Добрый день. А не пробовали шлем горнолыжный с визором. Сам визар бывает разных типов, у разных производителей. Открытого и закрытого типа.
ПС. Сам не катал. чисто гипотетическое предложение.
Во по запросу о шлемах выбросило на мотоциклетную тематику.
Поспрошайте мотоциклистов . Я думаю тема для них должна быть тоже знакомая.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.07.2020, 10:16   #1409 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від kellis68 Переглянути коментар
@HappySkier , а не пробовали решить проблему кардинально : ежедневные линзы (если нет противопоказаний). Мой кум в таких катает, хватает на комплекта на три дня. Стоят не дорого.
Дякую за пораду. Так, варіант контактних лінз я також розглядав три роки назад, коли хотілося хоч більш-менш нормально покататися під снігом, а маски вже «дістали». Тоді вирішив спочатку спробувати спортивні окуляри, про які я писав, бо до контактних лінз у мене є певне упередження. Є багато позитивних відгуків, але є й неприємні випадки у інших. А очі мене годують, ризикувати не хочеться. Оскільки досвід використання спортивних окулярів, в цілому, виявився позитивним, тобто трохи кататися при снігу можна, то про контактні лінзи вже не думав. Он, навіть, декілька «сніжних» фільмів зробив на синіх трасах. Але ж хочеться більшого, ніж сині траси.
Хоча, якщо взяти комплект таких лінз для використання тільки у сніжні дні, то, мабуть, можна й спробувати.

Додано через 18 хвилин

Цитата:
Коментар від dimbo Переглянути коментар
@HappySkier ,
Я пока еще очки не ношу, бог миловал. Но знаю, что друзья пользуются. Марку попробую уточнить. Точно помню, что какой-то дайверский антифог.
Дякую, буде цікаво дізнатися.


Цитата:
Коментар від dimbo Переглянути коментар
Еще можно попробовать маски с принудительной вентиляцией.

Добавлено через 8 минут

Типа таких

Smith Phenom Turbo Fan. Очки маска Каталог. Драйв-Спорт.
Цитата:
Коментар від kellis68 Переглянути коментар
Маска Смит OTG.
Дякую. Ось саме про маски такого типу я й питав.
Згідно рекламі
«Различные модели очков Smith позволяют достигнуть необходимого уровня управляемой вентиляции. Среди этих способов – вентиляция с помощью патентованного вытяжного микровентилятора в серии Turbo Fan, патентованная регулируемая система вентиляции в сериях Spherical и Regulator, активная вентиляция PMT в серии Airflow.»
Але хотілося б дізнатися не з реклами а від реальних людей, що це дійсно працює, і яка з цих технологій краще працює, чи є реальний ефект від активної вентиляції?
Цей варіант я б для себе розглядав, як основний.

Хоча це не в тему, але до слова про технологічні пристрої для покращення життя лижників, можу від себе сказати, що ось ця технологія для зігріву ніг працює чудово. Використовую вже 7 років.
Hotronic FootWarmer Power Plus S3 Custom Kit | Ski Boot Heater | 1037 for sale online

Додано через 35 хвилин

Цитата:
Коментар від Виктор Переглянути коментар
@HappySkier,
Добрый день. А не пробовали шлем горнолыжный с визором. Сам визар бывает разных типов, у разных производителей. Открытого и закрытого типа.
ПС. Сам не катал. чисто гипотетическое предложение.

Добавлено через 3 минуты


Во по запросу о шлемах выбросило на мотоциклетную тематику.
Поспрошайте мотоциклистов . Я думаю тема для них должна быть тоже знакомая.
Дякую за пораду. Такий варіант я також розглядав три роки назад, коли думав, що робити з масками. Але в цьому випадку треба міняти і шолом також. Переміряв я тоді в магазинах штук 7 моделей, але якось на мою голову вони були гіршими, ніж мій рідний шолом. Тому я зупинився тоді на спортивних окулярах. Думаю, це також варіант рішення проблеми, але приблизно такий самий, як спортивні окуляри. Крім того, додаткова перевага спортивних окулярів, яка зіграла роль, – це три змінних скла: темне (сіре), середнє (оранжеве) і світле (жовте). Використовував всі три – просто чудово. Там в комплекті є й чисто біле скло, але я його не використовував.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.07.2020, 12:51   #1410 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
Посилання не даю, щоб @Rain не запідозрив мене у просуванні інтернет-магазинів.
я підозрюю лише тих юзерів, які реєструються, одразу закидають якусь лінку на якийсь сайтєц - і зникають
Ти можеш сміливо давати посилання

по темі - лазерну корекцію не розглядаєш?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горнолыжные тренажеры Sheridan Карвинг: техника катания 317 03.10.2019 23:39
Зимняя кофта-маска DimonG Архив Биржи 0 13.01.2009 15:16

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000055 (69%)25 (31%)1 (1%)
Yesterday068845349 (56%)38 (43%)1 (1%)
Month125274112250452582 (62%)1402 (34%)186 (4%)