Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Территория сноубординга > Снаряга > SNB: Захист (шоломи,черепашки та ін.)
Снаряга выбор доски и прочего стаффа


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.10.2010, 10:53   #1 (посилання)
ter
Новичок
 
Аватар для ter
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: сноуборд ,кайт .віндсерфінг
Захист (шоломи,черепашки та ін.)

Тема достатньо болюча
Хто рахує, що потрібно, а що ні для бордера з будь яким стажем ?

моя думка
а)шолом-комфортна шапка на голові (зачіска на місці,маска надійно зафіксована) при потраплянні в перешкоду голова на місці
б)шорти-сухо сидіти на снігу і мокрих кріселках(меньше болить 5 точка )
в) черепаха(захист спини) - надійний захист протів ломів .(в мене повний бодік)
г)маска -захист від вітру ,сонця і гілок дерев
д)наколінники- тепло в коліна коли на них стоїш
ж)захист запястка -знову таки тепліше в долоні .

Весь захист має щільно прилягати до тіла (не бути завеликим ),бо інакше він не працює . Немає сковувати рух.

Я катаюсь давно і це все потрібно для комфортного катання і вашого захисту
Безпечного катання вам
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.10.2010, 10:59   #2 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Для доски более актуальны шорты и защита запястий, остальное всё как у лыжеров: Горнолыжная защита
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.10.2010, 11:25   #3 (посилання)
ter
Новичок
 
Аватар для ter
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: сноуборд ,кайт .віндсерфінг
2 waterboy ти тут правий, тільки більшість бордерів початківців не знають про те, що це не тільки безпека, а ще й комфорт. Я тут більше відстоюю тему комфорт+безпека

Наприклад, черепаха для мене питання тільки захисту, бо комфорту в ній не бачу. Перший день ктання враження ніби хтось надів на вішак
Черепаха в бордера має бути довшою, ніж в лижника для того щоб захищати ліпше копчик.

Є черепахи зроблені тільки для бордерів, зараз я катаюсь в лижній і мені вона не подобається, хочу купити іншу бордерську, але це трохи дорого.

Недолік черепахи: пару метрів їзди на спині по твердому схилу, вниз головою на досить значній швидкості, потім лижна черепаха при фрірайді гребе сніг в штани по повній.

Тому вартує говорити про бордерський захист окремо?
Jolie:
Орфографія виправлена
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Celentano Не согласен Afro Samurai
Старий 26.10.2010, 15:40   #4 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
в корні не згідний.

Цитата:
наприклад черепаха для мене питання тільки захисту ,бо комфорту в ній небачу .Перший день ктання враження ніби хтось надів на вішак
потрібно витбирати захист такий, щоб ти його на спині не відчував. це проблема вибору а не захистів в цілому

Цитата:
Черепаха в бордера має бути довшою ніж в лижника для того щоб захищати лібше копчи. Є черепахи зроблені тільки для бордерів зараз я катаюсь в лижній і мені вона не подобається ,хочу купити іншу бордерську ,але дорого чучуть.
де ви взагалі взяли розподіл на лижні і бордерські захисти?! я (ЛИЖНИК) катаю в захисті POC він реально довгий.

Цитата:
Недолік черепахи: пару метрів їзди на спині по твердому схилу, вниз головою на досить значній швидкості ,потім лижна черепаха при фрірайді гребе сніг в штани по повній .
та ніколи в житті, чи ви без куртки катаєтесь ?!

моя вам порада перечитайте тему про захист яка тут вже є, там багато снігозалежних висказали свою думку. думаю всі ваші питання відпадуть після прочитання.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.10.2010, 16:00   #5 (посилання)
ter
Новичок
 
Аватар для ter
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: сноуборд ,кайт .віндсерфінг
2 neon: правильно підмітив - ти катаєшся на лижах і падіння в тебе зовсім інші,
в мене теж захист Россі, той що повний бодік; як захистом я ним задоволений і те, що він довгий, теж ти правильно сказав. Не подобається, що він недобре лежить внизу в зоні копчика і вискакує (гребе сніг по повній). Є захисти спеціально розроблені для бордерів.

Хочеться почути думку бордерів.
Jolie:
Орфографія виправлена
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.10.2010, 16:04   #6 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
а як він там має добре лежати ?! цеж майже монолітна контрукція, принаймі в зоні копчика точно. в житті не стикався з захистом СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ БОРДЕРІВ. кинь пару ссилок.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.10.2010, 18:33   #7 (посилання)
ter
Новичок
 
Аватар для ter
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: сноуборд ,кайт .віндсерфінг
Бренди які роблять захисти увекс ,скот,ред....
Men's Protection | R.E.D. Protection
Dainese - ULTIMATE CORE - Multisport Winter - World Wide - Inglese
цей мені подобаэться Komperdell St?cke Touring Alpin Trekking Nordic Nordic Walking Teleskopst?cke Wandern Protektoren Skifahren Berggehen Wintersport Schistock Schist?cke Touringst?cke Wanderst?cke Trekkingst?cke Nordicst?cke Langlaufen Langlaufst?cke Titanal Titanalst?
SCOTT Wintersports | Protection в скота є кріплення до ніг щоб черепашка не скакала
так вони подібні ,але в деяких комфортно лижникам ,а в деяких бордерам
Я поняв що треба зробити щоб мій росі став комфортним і не скакав. Треба зробити чудо петельку як в компердела,або скота
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Захист колін jurabike Снаряжение для фрирайда и бэккантри 18 18.12.2012 14:48

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (76%)14 (24%)1 (1%)
Yesterday043812044 (76%)14 (24%)4 (2%)
Month32635957239123082 (51%)2663 (44%)283 (5%)