Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горнолыжных ботинок > Ботинки в которых мы катаем
Выбор горнолыжных ботинок всё о подборе горнолыжных ботинок


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.03.2010, 13:52   #171 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Va-Gon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Калуш

Снаряга: Kastle MX78
Катаю ось в таких Salomon Performa 9.0 Racing .Брав б/у , підійшли найкраще з усього, що переміряв нового і б/у,процес був довгий.На горці абсолютна зручність і комфорт. ДолойМіти нажаль непопались.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Изображение 023 - Копія.jpg
Переглядів: 298
Розмір:  256,1 КБ
ID:	6741  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.11.2010, 20:05   #172 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
за весь недовгий час мого катання на гірських лижах (з 2008 року), мені щастило підбирати в прокатах г/л черевики з першого разу. тому я спочатку думав, що вони всі однакові :-, тепер, маючи вже деякий досвід як катання, так і підбору спорядження, я нарешті зважився на покупку власних черевиків. перечитавши купу інтернет-матеріалів та передивившись сайти основних продавців такого товару, вибрав модель Dalbello Krypton Rampage 2008/2009. але недарма кажуть - вік живи, вік учись - вже під час примірки в магазині я дізнався, що не всі внутрішні черевики термоформовані :-, і в Rampage якраз її немає. тому вибір був негайно змінений на користь моделі Dalbello Krypton Cross I.D., яка до того ж мала чудовий помаранчевий колір :-,
на цьому моя просвіта не закінчилась, вже потім я вичитав, що внутрішні черевики Intuition необхідно "запікати" при температурі ~120 градусів за Цельсієм, або катати майже сезон для досягнення аналогічного ефекту.

мій альбом, де можна подивитися всі нижчезгадані фото в більшому розмірі

Загальний вигляд, індекс жорсткості 80-115 (150?)


Елементи конструкції "Cabrio Design", передній язичок "Kinetic Response", також видно задній спойлер.


Підошва має гумову вставку лише скраю п'ятки, за рахунок цього тонша. Гумова устілка-супінатор "Full Length Anti-Shock Footboard" дуже пружна, на верхній стороні видно отвори для встановлення опціонної вставки під склепіння ступні (видно на відео).


Перша кліпса має два положення для встановлення кріплень, верхня аж три. Всі три кліпси алюмінієві "Aero F-100 ALU Micro" з мікрорегулюванням.


З обох сторін черевика є регулювання кантінгу, на жаль додаткових шайб в магазині мені не дали. Але перевіривши ноги за допомогою виска, побачив що мені це не дуже потрібно :-, Також над п'ятою є спеціальна з'ємна пластикова вставка сірого кольору для зміни рівня нахилу вперед верхньої частини черевика "Forward Lean Control"


Всередині черевика міститься механізм зміни жорсткості "Forward Flex Control". На фото мінімальне та максимальне положення, а також сама вставка, мала бути ще вставка іншої товщини але мені її теж не дали. Також видно дві позиції для кріплення заднього спойлера.


Внутрішній черевик, судячи з усього "I.D. Thermo Silver Custom Fit". Якщо уважно придивитись до печатки на підйомі ступні, то знизу є напис "MADE IN CHINA" :-, особливо добре він читався спочатку, до того як я три дні ходив в черевиках по півтори-дві години дома.




Востаннє редагував Wilson Payne: 05.11.2010 о 12:49. Причина: виправив помилки
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.11.2010, 20:36   #173 (посилання)
Райдер
 
Аватар для StasV
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Gotama, Line Prophet, Magic J, Movement Goliath
Отличный ботинок. Я в предидущей модели Кроссов откатал 3 сезона, а сейчас в Krypton PRO уже 2 сезона откатал. Очень ими доволен
А в таких как у Тебя сейчас моя жена катает
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2010, 12:52   #174 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від StasV Переглянути коментар
А в таких как у Тебя сейчас моя жена катает
термоформування робили чи так катає?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2010, 13:00   #175 (посилання)
Райдер
 
Аватар для StasV
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Gotama, Line Prophet, Magic J, Movement Goliath
Так катает. И я так катаю ... они уже сами под ногу обмялись
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2010, 15:03   #176 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Slafka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Volkl Wall 2012
Интуишн лайнера никогда не подстроятся должным образом под ногу без запикания - хоть и всю жизнь в них катать, они умнуться но никоем образом не достигнут эффекта который достигается запиканием, это вам не термфит а термофлекс.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2010, 15:08   #177 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
дурацкий вопрос
...термоформовка- понятно, круто. А как себя чувствует нога, если отекла, например. Не слишком ли жестко?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2010, 15:17   #178 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від Slafka Переглянути коментар
Интуишн лайнера никогда не подстроятся должным образом под ногу без запикания - хоть и всю жизнь в них катать, они умнуться но никоем образом не достигнут эффекта который достигается запиканием, это вам не термфит а термофлекс.
так то воно так, але хто правильно запече? ноги
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2010, 15:19   #179 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Slafka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Volkl Wall 2012
Не совсем понял вопрос, но постараюсь ответить.. После правильного запекания интуишн лайнера он полностью облепляет ногу, все всободное пространство между ногой и мыльницой - занимает пена лайнера. На сколько я знаю нога затекает только если ботинок не подходит или сильно затянуть клипсы, поэтому если сама мыльница подходит( а интуишн лайнера не только в Далбелло и фулл тилт, их можно в любой бут поставить, что и планирую сделать со своими сало) то нога затекать не должна. Пена достаточно твердая(ели запечь не правильно будут муки или просто нога будет болтаться, смотря в какую сторону неправильно запечь) хоть и, как говорят растаптывается после сезона активного катания, перезапикают через определенное время.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2010, 15:27   #180 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
Цитата:
Коментар від Slafka Переглянути коментар
Не совсем понял вопрос, но постараюсь ответить.. После правильного запекания интуишн лайнера он полностью облепляет ногу, все всободное пространство между ногой и мыльницой - занимает пена лайнера. На сколько я знаю нога затекает только если ботинок не подходит или сильно затянуть клипсы, поэтому если сама мыльница подходит( а интуишн лайнера не только в Далбелло и фулл тилт, их можно в любой бут поставить, что и планирую сделать со своими сало) то нога затекать не должна. Пена достаточно твердая(ели запечь не правильно будут муки или просто нога будет болтаться, смотря в какую сторону неправильно запечь) хоть и, как говорят растаптывается после сезона активного катания, перезапикают через определенное время.
если это ответ на мой вопрос, то не совсем то.

затекание - это понятно.

у некоторых людей, не берусь утверждать что у всех, нога в течении дня может отекать (набухать, что-ли). если много жидкости выпить, например. Т.е. нога кратковременно в течении дня увеличивается в объеме.
В обычном ботинке, это решается отпусканием клипс.
Как в термоформованом?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горнолыжные ботинки и плоскостопие Sofiux Выбор горнолыжных ботинок 115 03.02.2021 11:16
Ботинки для горного туризма Rio Снаряжение и трёп 143 03.09.2019 06:43
Как мы катаем? Sheridan Опросы 140 23.03.2011 19:53
Events: Ужгород: катаем на день города Роберт Events: made in Ukraine 2 29.09.2009 21:35

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104794614257632831 (61%)1619 (35%)180 (4%)