Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2017
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.08.2016, 20:41   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Тема для общих вопросов по Буковелю сезона 2016-2017. Для того, чтобы на Форуме был порядок, некоторые вопросы выделены в отдельные темы в этом разделе:

Вопросы по проживанию обсуждаются тут: Буковель проживание 2017

Вопросы по скипассам этого сезона - тут: Буковель скипассы 2017

Вопросы по Буковельской школе и инструкторам - тут: Инструкторы Буковеля

Вопросы по "буковельской" кухне тут: Буковель питание

Старайтесь соблюдать данные правила. Это упростит поиск нужной информации и для нас и для новичков Нашего Форума. Спасибо
 
Старий 19.12.2016, 13:30   #381 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
Цитата:
Коментар від Gurzzuff Переглянути коментар
Вот как раз с деньгами у Бука все будет хорошо. Деньги уже привлечены из привата причем под минимальные или нулевые %. Теперь вопрос как новый собственник привата будет пытаться повысить по этим кредитам %.
хз что они будут делать. главное что бы сезон не поломали
  Share with Facebook
Старий 19.12.2016, 13:34   #382 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gurzzuff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Mantra+Tyrolia Attack 13+Rossignol Soul 7 HD 2018, остальное продал-Elan Amphibio12 ArmadaTST
Цитата:
Коментар від ex_edc Переглянути коментар
хз что они будут делать. главное что бы сезон не поломали
на привлеченные деньги, которые скорее всего отдавать и не придется(бенены схемы), собираются строить 200 км новых трасс до Свидовца. Так что бук станет реально народным курортом(за деньги налогоплательщиков)
  Share with Facebook
Старий 19.12.2016, 14:01   #383 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yuraja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Луцк

Снаряга: уже свои
@ex_edc , И ефективность видно уже сегодня. Сначала появятся трасы для фрирайда(просто ДП где-то нужнее), потом курорт медленно перейдет в курорт фрирайда и могула, дальше возникнет вопрос креселок ,зачем так много хватит и парочки, оставят один подготовленный склон для спортсменов (денег спишут и получат из бюджета в три раза больше чем принисут туристы) и законный вопрос а зачем напрягаться???

РS. Мороз стабильный уже месяц + снег+пушки= сколько трас открыто? Вопрос национализации не вчера возник.

Добавлено через 4 минуты

@Gurzzuff , проект Свидовец??? Проект Стена уже прошли?
  Share with Facebook
Старий 19.12.2016, 18:47   #384 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Якась зневіра над темою висить... як той славнозвісний(?) привід.
Давайте про щось добре!
От я, сьогодні приїхав. Море вражень! В автобусі дали місце, як для малюка! А я ж просив, благав... ну, тяжко мені їхати, якщо ноги не можу витягти. Людей багато, черги великі, хавчик дорогий. Холодно. Назад вертались - подушка амортизатора пукла. Годину возилися. Так... щось не те...
Перезавантаження.
Є сніг! Люди катають! Посміхаються навіть! На 5F стільки надули, що я такого ще не бачив! Та й скрізь надули, тільки не пускають. Правильно! Сніг тре берегти!
Отих... що чужі лижі коцають в чергах, стало меньше. Навіть думати не хочу, що мені просто поталанило.
Ще до обіду, коло посадки на 2, закрили "на переоблік" лавку, що горілчані вироби пляшками продавала. Праведний гнів суспільства був, як цунамі, але витримали і не зламалися. Респект!
В неділю раптово визирнуло сонце, а з ним і настрій. Каталка була просто чудова. Я ж з весни готувався. Тричі на день проговорював спеціальну мантру, намутив собі лижики з містичною літерою "і." в назві... Серьйозно підійшов, як бачте. І шо ви думаєте? Хіба це могло не спрацювати!?
Так шо на опанування декоративного карвінгу пішло цілих два робочі(?) дні! Дрібниця, а приємно! Тільки шо тепер з цим робити... хз. Там побачимо...
@gadyo, дуже було приємно познайомитись!
@Tolla, дякую за зустріч і компанію!
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_1416[1].jpg
Переглядів: 163
Розмір:  247,9 КБ
ID:	22816  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_1419[1].jpg
Переглядів: 172
Розмір:  286,2 КБ
ID:	22817  
  Share with Facebook
Старий 19.12.2016, 20:20   #385 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yuraja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Луцк

Снаряга: уже свои
@sanyana , Якщо до керівництва курортом або хочаб в якості консультантів запромять таких людей як Ігрус,Шерідан і тд. то тоді хоч і через пару років але +200км трас ,правильний колибінг і взагалі відпочинок і не тільки. А якщо призначать якогось гінеколога керувати то тоді цьогорічну підготовку трас ще будемо згадувати як щось добре.
  Share with Facebook
:) igrus
Старий 19.12.2016, 20:43   #386 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@yuraja, почитай на досуге наш конкурс. там про буковель тоже хватало Курорт моей мечты - Горнолыжный Форум
  Share with Facebook
+ Metr
Старий 19.12.2016, 20:44   #387 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для САН
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Armada JJ, Dalbello Panterra
Цитата:
Коментар від yuraja Переглянути коментар
@sanyana , Якщо до керівництва курортом або хочаб в якості консультантів запромять таких людей як Ігрус,Шерідан
Угу, я даже знаю первое правило, которое эти консультанты порекомендуют - в паудер дни ратрачить 1-2 трассы а не наоборот, как сейчас
  Share with Facebook
Старий 19.12.2016, 21:00   #388 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@yuraja, навіть не знаю... Думаю, що кожен має займатись своєю справою. Всі ми, для "Буковелю", є споживачами. Що ми думаємо їм до... або ні. Якщо "до", то все просто. Якщо "ні", то і у нас самих нема одностайності в цьому питанні.
От приміром, я пишу "інформативність вебок впала" (як для практикуючого лижника), а представник(?) курорту пише щось на кшталт "все стало краще" і йому плюсують!
Як краще? Я говорю жінці: "Я вже на Буковелі, кохана!!!", а вона: "Докажи! Стань перед вебкою, що на...! " І все! Як ти побачиш, куди той "робот" дивиться?
Це, звісно, шутка, але...
І так і по стану схилів і по відкриттю... А особливо в тему, це "інформативність" вебок з кафешками, резіденціями і краєвидами.
Я сміюся, але крізь сльози.
  Share with Facebook
Старий 20.12.2016, 09:17   #389 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від САН Переглянути коментар
Угу, я даже знаю первое правило, которое эти консультанты порекомендуют - в паудер дни ратрачить 1-2 трассы а не наоборот, как сейчас
Да нет, не так мало, можно только синие

Добавлено через 2 минуты

А что, Шевченко уже не командует курортом? Чет я много проболел ))

Добавлено через 10 минут

И вообще какая-то связь в этом деле для меня есть, за 11 лет я не пропустил ни одного дня катания находясь там, а в этот раз за 4 дня дальше аптеки не ездил(
  Share with Facebook
Старий 20.12.2016, 09:17   #390 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yuraja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Луцк

Снаряга: уже свои
Камандует. Просто перспективы после национализации расматриваем.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель скипассы 2017 spitzer Буковель 518 24.07.2017 23:21
Предзаказ 2017 Sheridan Наши Новости 15 13.04.2016 14:05

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today04111812 (86%)2 (14%)1 (1%)
Yesterday01111950383 (70%)34 (29%)2 (2%)
Month105403950220962498 (62%)1334 (33%)179 (4%)