Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   FIS территория (https://extreme.com.ua/forum/113-fis-territoriya/)
-   -   Кубок світу WC 2020-2021 (https://extreme.com.ua/forum/fis-territoriya/13730-kubok-svitu-wc-2020-2021-a.html)

Джигит 19.02.2021 15:42

Долгожданное золото ЧМ в Гиганте у француза :Bravo:
У кого не скажу, пусть это будет :secret:
Хед Ски-тим на высоте +1 Золото!!!
Верх многих озадачил...
Отличный этап :good:
Mathieu Faivre | Gold | Men's Giant Slalom | 2021 FIS World Alpine Ski Championships - YouTube
Ждем Сл :crazy: там накал будет максимален

Kairos 19.02.2021 15:45

Цитата:

Коментар від Джигит (Коментар 413221)
Долгожданное золото ЧМ в Гиганте у француза :Bravo:
У кого не скажу, пусть это будет :secret:
Хед Ски-тим на высоте +1 Золото!!!
Верх многих озадачил...
Отличный этап :good:
Ждем Сл :crazy: там накал будет максимален

Да все уже в курсе кто :)

spitzer 19.02.2021 15:45

Трасса до жути непростой оказалась.. Фавр выше всяких похвал!

HappySkier 19.02.2021 15:47

Жалко, що Пінтуро не став чемпіоном у своїй найкращій дисципліні. :(
Як класно він пройшов перший заїзд! :good: І так невдало помилився у другому. :(

Якби там не було, поздоровляємо призерів:
Золото - Мет'ю Фавр - друге золото чемпіонату!
Срібло - Люка де Аліпрандіні - перша медаль італійців у чоловічих змаганнях на чемпіонаті!
Бронза - Марко Шварц - друга медаль чемпіонату після золота у комбінації!

Молодці! :Bravo:

HappySkier 21.02.2021 10:09

Вчорашній слалом показав, що, на жаль, Мікаела все ще не досягла повної стабільності, але я, наприклад, очікував від неї навіть меншого на цьому чемпіонаті.
Вона явно йде по висхідній у набиранні форми - на чемпіонаті у всіх змаганнях, де приймала участь, без медалі не залишилася, серед яких одне золото у комбінації!
Хоча, мабуть, я занадто прискіпливий до її успіхів (але вона сама "винувата" - привчила), бо за кількістю медалей вона обійшла всіх - 4 штуки (золото, срібло і дві бронзи). :Bravo:

Радує, що Лара Гут-Бехрамі знову "на коні" - два золота і бронза. :Bravo:

А у Петри, схоже, прорахувалися у плануванні підготовки - пік форми був на початку сезону, а вже на останніх етапах перед чемпіонатом і на чемпіонаті вона якось трохи "потухла". "Всього" два срібла, згадуючи її перемоги початку сезону, вже не сильно вражають. :( Для когось це був би шалений успіх, але не для неї. Але однаково вона - молодчина! :good:

А особливо хочеться відзначити нову зірку, яка "запалала" на чемпіонаті у всіх фарбах - Катаріну Лінсбергер: дві золотих медалі і одна бронза, як у Лари Гут! :Bravo: А на слаломі вона взагалі "порвала" всіх у стилі Мікаели попередніх років - відрив у секунду від 2-го місця! А головне - спортивний характер - боротися до кінця без компромісів. Тут, я б погодився з фразою Андрєєва, який зазначив, що вона другий заїзд пройшла в стилі Хіршера, не розраховуючи, що вже був великий запас після першого. :good:

spitzer 21.02.2021 10:29

Цитата:

Коментар від HappySkier (Коментар 413278)
Вчорашній слалом показав, що, на жаль, Мікаела все ще не досягла повної стабільності, але я, наприклад, очікував від неї навіть меншого на цьому чемпіонаті.
Вона явно йде по висхідній у набиранні форми - на чемпіонаті у всіх змаганнях, де приймала участь, без медалі не залишилася, серед яких одне золото у комбінації!
Хоча, мабуть, я занадто прискіпливий до її успіхів (але вона сама "винувата" - привчила), бо за кількістю медалей вона обійшла всіх - 4 штуки (золото, срібло і дві бронзи). :Bravo:

Радує, що Лара Гут-Бехрамі знову "на коні" - два золота і бронза. :Bravo:

А у Петри, схоже, прорахувалися у плануванні підготовки - пік форми був на початку сезону, а вже на останніх етапах перед чемпіонатом і на чемпіонаті вона якось трохи "потухла". "Всього" два срібла, згадуючи її перемоги початку сезону, вже не сильно вражають. :( Для когось це був би шалений успіх, але не для неї. Але однаково вона - молодчина! :good:

А особливо хочеться відзначити нову зірку, яка "запалала" на чемпіонаті у всіх фарбах - Катаріну Лінсбергер: дві золотих медалі і одна бронза, як у Лари Гут! :Bravo: А на слаломі вона взагалі "порвала" всіх у стилі Мікаели попередніх років - відрив у секунду від 2-го місця! А головне - спортивний характер - боротися до кінця без компромісів. Тут, я б погодився з фразою Андрєєва, який зазначив, що вона другий заїзд пройшла в стилі Хіршера, не розраховуючи, що вже був великий запас після першого. :good:

Тебя на ТВ ещё не звали в качестве эксперта?

Джигит 21.02.2021 11:36

В 14.00 завершающая заруба Сл у мужчин, 2я попытка.
На первой многие сошли, но борьба за золото должна быть некислой!!!
Склон мягковатый, лидерам будет непросто :crazy:

HappySkier 21.02.2021 12:23

Цитата:

Коментар від spitzer (Коментар 413279)
Тебя на ТВ ещё не звали в качестве эксперта?

А що, в нас планують запустити український Євроспорт? :crazy:
Не думаю, що ми дочекаємося такого фінансування від наших олігархів. :(
Та й то, я думаю, що якщо у них фінансова скрута для таких витрат, то буде непогано, якщо вони хоч спортсменів будуть спонсорувати. Любителів гірськолижного спорту серед них цілком достатньо.

spitzer 21.02.2021 12:42

Наш боец в 1й попытке проиграл спортсмену из Гаити.
Только голые факты, никаких эмоций.

Keks 21.02.2021 13:13

Цитата:

Коментар від spitzer (Коментар 413220)
Господа, я тут волей случая стал обладателем мощной инсайдерской инфы про истинное положение дел у наших спортсменов как на ЧМ в Кортине и вообще в целом.. И таки имею вам сказать (выяснилось), что в ситуации текущих возможностей наших спортсменов любая критика не то что неприемлима, но даже вредна, т.к. всё это на чистом энтузиазме. Отсюда и результаты.

А сколько чиновников поехало на ЧМ, есть такая информация?


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:28.