Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Словакии > Ясна, Низкие Татры


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 08.12.2021, 12:55   #1421 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для latanuck
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черкаси

Снаряга: Fischer RC4 Worldcup SC 2016
Цитата:
Коментар від locanda Переглянути коментар
А мій партнер один власник прокату в Штребському Плесі прям біля підйомників одразу сказав, що туризм в Словаччині прокинеться не раніше травня 2022 року. І у них там жорсткий локдаун і на маленьку Словаччину по 7000 хворих щодня
ну це взагалі песимістично ) - щиро сподіваюсь що до такого не дійде і з січня все запрацює для викцинованих
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2021, 12:38   #1422 (посилання)
Новичок
 
Аватар для medici
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Боты Atomic
Цитата:
Коментар від latanuck Переглянути коментар
Не відчиняються а технічно будуть готові відчинились з 11 числа - це суттєва різниця.

Далі слово за Їх урядом, який свою чергу попередньо вже затвердив дозвіл на відкриття готелів та курортів аж з 25 ГРУДНЯ(!)

Як вам вже написали вище, Словаччина зараз знаходиться у стані локдауна
Подивимся... Відкриття готелів з 25.12, усіх би задовольнило. Думаю, локдаун у листопаді і запроваджували у тому числі щоб відкрити країну на Різдво.
Принаймні, апартаменти на 31.12 я забронював, але скіпаси купляти ще "стрьомно" :-)

Востаннє редагував medici: 09.12.2021 о 21:23.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.12.2021, 13:37   #1423 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Y.O.P.
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM 2019 177cm
Ясна завтра відкривається і Штрбске Плесо!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.12.2021, 13:35   #1424 (посилання)
Новичок
 
Аватар для medici
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Боты Atomic
Відкрили
Bei Facebook anmelden
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.12.2021, 08:46   #1425 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yura.bogomol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький
Відкрили, але продовжили НС на 4 тижні з 10 грудня. Серед обмежень: заборона роботи готелів, громадське харчування через вікно. Штраф штука євро. Виходить, що тільки словаки можуть кататись((
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.12.2021, 20:36   #1426 (посилання)
Новичок
 
Аватар для medici
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Боты Atomic
Цитата:
Коментар від yura.bogomol Переглянути коментар
Відкрили, але продовжили НС на 4 тижні з 10 грудня. Серед обмежень: заборона роботи готелів, громадське харчування через вікно. Штраф штука євро. Виходить, що тільки словаки можуть кататись((
from 25 December, accommodation facilities and wellness can be opened for guests in the vaccinated and recovered mode, but it will also be necessary to have a negative test

Coronavirus: Current Information and Measures | Visit Bratislava

На скільки я зрозумів, з 25 грудня відкриваються готелі та СПА, але треба ще мати ПЛР тест
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2021, 06:58   #1427 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yura.bogomol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький
@medici , в мене вже якась каша в голові і ніфіга непонятно... По офіційній інформації готелі ніби не працюють. В одного товариша син там вчиться, то переводять на дистанційку. Вчора розмовляв з іншим товаришем. Вони минулого тижня їздили в розвідку прикинути варіанти на січень. Каже, що великі готелі може і закриті. Приватний сектор практично всі приймають туристів. Дивлюсь букінг - є житло доступне до бронювання.
П.С. Їхали через Польщу, полякам на кордоні не казали, що транзитом. На польсько-словацькому ніхто не стояв, як до ковіда
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2021, 12:28   #1428 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для locanda
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Rossignol
Сьогодні мій партнер скинув:

Хочу сообщить, что в соответствии с Постановлением № 290/2021 Управления общественного здравоохранения Словацкой Республики от 09.12.2021, следующие условия применяются к:

РАЗМЕЩЕНИЕ, включая отели TMR в Низких и Высоких Татрах, на следующих условиях:

С 25.12.2021 г. возможно оказание гостиничных и гостиничных услуг только в режиме «ОП», т.е. для лиц, полностью вакцинированных против COVID-19 или переживших COVID-19 не более 180 дней назад.

Клиенты должны предоставить подтверждение вакцинации или преодоления болезни COVID-19 по прибытии, и в то же время доказать отрицательный результат теста RT-PCR или LAMP на болезнь COVID-19 не позднее 72 часов с момента забора или 48 часов с момента забора в случае антигенного теста.

Мы рекомендуем вашим клиентам проверить себя как можно раньше перед поездкой в ​​отпуск, чтобы исключить возможные осложнения в случае положительного результата теста в день приезда.

Тестовые площадки в Липтовском регионе: Aktu?lne COVID-19 opatrenia a odberov? miesta - Visit Liptov

Испытательные площадки в Высоких Татрах: Bezpe?n? pobyt v Regi?ne Vysok? Tatry - Regi?n Vysok? Tatry
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2021, 12:05   #1429 (посилання)
Новичок
 
Аватар для medici
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Боты Atomic
Цитата:
Коментар від yura.bogomol Переглянути коментар
@medici , в мене вже якась каша в голові і ніфіга непонятно... По офіційній інформації готелі ніби не працюють. В одного товариша син там вчиться, то переводять на дистанційку. Вчора розмовляв з іншим товаришем. Вони минулого тижня їздили в розвідку прикинути варіанти на січень. Каже, що великі готелі може і закриті. Приватний сектор практично всі приймають туристів. Дивлюсь букінг - є житло доступне до бронювання.
П.С. Їхали через Польщу, полякам на кордоні не казали, що транзитом. На польсько-словацькому ніхто не стояв, як до ковіда
З 25 числа готелі будуть працювати, але ресторани зачинені, в готелях харчування - тільку у номерах...
Робота Татраляндії - під великим питанням
При таких розкладах я вже невпевнений, що хочу туди їхати :-)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2021, 13:49   #1430 (посилання)
добрая фея
 
Аватар для Kateryna
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львiв

Снаряга: Elan Mag Spice, Elan Vario
а підкажіть, будь ласка, зараз словаки взагалі пускають до себе туристів?
Напевно, треба уточнити, що цікавлять туристи з України )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
За снегом в Татры... Junior Заграница 10 06.10.2011 11:07
Наші зустрічі: Ясна 2011 - Прелюдия Funcarver Наши Встречи 10 19.01.2011 00:42
Events: Ясна. Этап Freeride World Tour Sheridan Events: made in Ukraine 7 14.04.2009 15:15

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0000112 (84%)16 (12%)5 (4%)
Yesterday02315396197 (63%)42 (27%)14 (9%)
Month84664719258222861 (61%)1690 (36%)159 (3%)