Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Правильно кататься
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.01.2020, 13:00   #1631 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@SOUZmultFILM ,спорт - одна из уродливый и тупиковых веток горнолыжного познания

Добавлено через 19 минут

Геометрия радиусов - это математика, а не биомеханика
В спортивном карвинге из-за положения центра масс будет мин разножка, но стремление к условному нулю тебя подымет вразы как экспертного лыжника
Но таким образом я катал вчера % 30 времени катания, сегодня 0%
Многие не катали никогда так и катать не будут, если не будут учится правильно
Так зачем это обсуждать?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2020, 13:25   #1632 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
Блін, треба б зняти свій спуск на камеру із строни, хочеться знати чи я розножений розпальцовщик, чи розпальцований розножчик
Як на мене, чим вище швидкість та крутіший схил, тим більша розножка та "підсідання".
А взагалі то, якщо вже професійний спорт не еталон, то кожен дрочить як він хоче, значить нема єдиної вірної техніки, окрім плуга.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2020, 15:34   #1633 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Вибачаюся, що заліз не у свою тему, але я чисто з технічного питання.

Цитата:
Коментар від SOUZmultFILM Переглянути коментар
Блін, треба б зняти свій спуск на камеру із строни, хочеться знати чи я розножений розпальцовщик, чи розпальцований розножчик
Для цього можна використати ось таке кріплення і направити камеру вниз. Таким чином буде чудово видно у всіх стадіях всіх поворотів як лижі, так, навіть, і ботинки. І всі можуть легко зробити своє відео навіть без стороннього оператора, і мірятися один з одним своєю розножкою.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  gopro1.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  106,5 КБ
ID:	27067  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  gopro2.jpg
Переглядів: 22
Розмір:  54,8 КБ
ID:	27068  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2020, 15:37   #1634 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
@HappySkier, 1. Купувати камеру заради 1-го відео.?
2. Таким чином не буде видно техніки,від слова ВЗАГАЛІ.
І так, як видно тема дійсно не Ваша.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен igrus
Старий 29.01.2020, 15:45   #1635 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від SOUZmultFILM Переглянути коментар
@HappySkier, 1. Купувати камеру заради 1-го відео.?
2. Таким чином не буде видно техніки,від слова ВЗАГАЛІ.
І так, як видно тема дійсно не Ваша.
Я про загальну техніку і не говорив. Тут багатьох цікавила саме величина розножки. А наскільки (на півботинка, ботинок, на два ботинки) одна лижа попереду іншої і в якій стадії повороту буде видно чудово. Це видно навіть на звичайних відео у багатьох авторів на ютубі, коли камера направлена так, що видно лижі. Теж саме буде і з ботинками, якщо камеру направити прямо вниз.

А камеру можна позичити у товаришів на пару днів, а купити тільки кріплення - воно не дороге.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2020, 15:54   #1636 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
@HappySkier, Так буде видно ноги, якщо загальної техніки нема, то яка різниця як ноги йдуть? Але замість знімати ноги, можна когось із знайомих попросити зняти на телефон, ні? Як на мене, то принципово важлива загальна техніка. Я катався й плугом, і дрифтом (на класиці) і могул щербинський та красієвський мені знайомий, на сьогодні вдосконалюю карвинг, але то таке. Вчусь як і 30 років тому без інструктора. Катаю просто в кайф, але кожного разу хочеться вчитись.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2020, 16:04   #1637 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від SOUZmultFILM Переглянути коментар
@HappySkier, Так буде видно ноги, якщо загальної техніки нема, то яка різниця як ноги йдуть? Але замість знімати ноги, можна когось із знайомих попросити зняти на телефон, ні? Як на мене, то принципово важлива загальна техніка. Я катався й плугом, і дрифтом (на класиці) і могул щербинський та красієвський мені знайомий, на сьогодні вдосконалюю карвинг, але то таке. Вчусь як і 30 років тому без інструктора. Катаю просто в кайф, але кожного разу хочеться вчитись.
Так я ж ні з чим з Вами сказаного і не сперечаюся. Схоже, я не зовсім правильно зрозумів Вашу фразу, яку процитував. Вибачайте

Моя пропозиція для тих, хто хоче саме подивитися величину своєї розножки під час руху. Крім того, таким чином буде видно також як стоять лижі на кантах в повороті.
Те, що так неможливо побачити всю людину і її техніку в цілому, я розумію.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2020, 16:08   #1638 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
@HappySkier, Розножка при "правильному" положенні корпуса буде одна, при "неправильному" інша. неможливо вчити їздити спочатку ноги потім все інше. Взяв слова в "" по причині неясності яку техніку рахувати за вірну. )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2020, 16:18   #1639 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від SOUZmultFILM Переглянути коментар
@HappySkier, Розножка при "правильному" положенні корпуса буде одна, при "неправильному" інша. неможливо вчити їздити спочатку ноги потім все інше. Взяв слова в "" по причині неясності яку техніку рахувати за вірну. )
Знову ж, я з жодним із ідеологічних міркувань не сперечаюся. Просто я читав про проблему, як побачити свою розножку, і запропонував чисто технічне рішення.
Єдине тільки вибрав, як вияснилося, не зовсім правильну фразу для цитування. Ще раз вибачайте.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2020, 16:50   #1640 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
@HappySkier , Хто сказав що розножка то погано ? Той хто каже що спортивне катання не еталон? Що тоді приймати за взірець? У всіх учасників кубку світу вона присутня, а вони мабуть більше в тому розуміють за нас, чи ні? А вдосконалювати свою техніку немаючи взірця то як? Значить кожна техніка вірна, карвить людина на двох кантах значить техніка вірна. Все інше ніщо. 😉 я до прикладу по синіх трасах можу розігнатись швидше за деяких на червоних і це не про прямі лижі мова, але скидаю швидкість свідомо бо меніск в 3 місцях порваний.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Facepalm igrus
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Где Вы планируете кататься? Sheridan Опросы 110 01.03.2011 21:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today047106 (60%)4 (40%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125254175249782642 (62%)1408 (33%)187 (4%)