Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Правильно кататься
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.12.2012, 22:05   #241 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wolf
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Незнав де написати...надіюсь тут почують)))

15-16 планую бути на буці, 15 буду дівчину ставити в плуг..
16 хотів би зустрітись з кимось з крутих форумчан, може мєсні якісь (нє нє, я не про інструкторів). Якщо є бажаючі, може би спустились разок два, подивитись на мої найгрубші помилки, дати пораду (чи то розраду )) ), підказати щось і тд...
Трохи вже скажу про себе - ставили на лижі 3 роки тому, але фактично катав регулярно тільки минулого сезону, стараюсь швидко вчитись...буду на твінах (див. споряга), тому надіюсь зустрітись з чуваком не карвером а більше все таки різностороннім (фрірайд, ньюскул) ))) скажу шо на твінах з рокером буду вдруге в житті...незнаю шо з того вийде))

Короче якщо хтось готовий поділитись досвідом, you are welcome))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.12.2012, 22:51   #242 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
В цю неділю по схилах найкрасивіше карвили фрірайдери на лопатах, трохи дивні вимоги до тренера. Найкраще би Вам підійшов Юра Дербах , він і по цілині валить і трьохи і беки. Та на жаль , в нього є великий недолік - він мєсний інструктор. І карвер. А такі 100 % не гідні ставити Вас до плугу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) geolog
Старий 10.12.2012, 23:00   #243 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wolf
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Мене до плугу не треба, а як на рахунок вас?)) Я би не проти якщо у вас є час і бажання)) Або хоч познайомите з тим Юрою, якщо не дуже дорого то можна взяти урок...Мені друг впринципі радив АСС або інструктора з буку але хорошого. АСС думаю...може в лютому вийде...а на рахунок хорошого інструктора то хз звідки мені знати який то хороший...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.12.2012, 09:48   #244 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
В цю неділю по схилах найкрасивіше карвили фрірайдери на лопатах, трохи дивні вимоги до тренера. Найкраще би Вам підійшов Юра Дербах , він і по цілині валить і трьохи і беки. Та на жаль , в нього є великий недолік - він мєсний інструктор. І карвер. А такі 100 % не гідні ставити Вас до плугу.
Юра, а чого ти відмовляєшся? Людина дозволяє тобі себе повчити, тобто визнає в тобі крутого форумчанина, а ти ... якось тормозиш і не кидаєшся з радістю економити гроші такому чудовому хлопцю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.12.2012, 10:01   #245 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wolf
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Юра, а чого ти відмовляєшся? Людина дозволяє тобі себе повчити, тобто визнає в тобі крутого форумчанина, а ти ... якось тормозиш і не кидаєшся з радістю економити гроші такому чудовому хлопцю.
Та як прийдеться то й заплачу, лиш би толк з того був...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.12.2012, 14:18   #246 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
2 Wolf

з такорю кількістю сарказму в запрошенні форумчани, навряд чи, кинуться шикуватись в чергу аби Вас вчити. Це ж треба відірвати себе коханого від любимого заняття і дивитись як інша людина їздить в плузі. А інші в цей час весело розбивають краї чи карвлять по вельвету. Хоча може той сарказм був направлений на курорт\школу чи мєсних інструкторів. А це вже давно вважається моветоном. Тільки тому і я собі дозволив трохи сарказму.
А якщо по темі, то я не вважаю себе крутим райдером який може правильно вчити іншу людину. Для цього є школи - буковельска чи АСС чи Чеслав.
Якщо таки цікавить навчання в лижній школі , то дам телефони правильних інструкторів. АСС на Букі не працює , вони в ПДБ, чи Чеслав уже відкрив школу не знаю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.12.2012, 14:27   #247 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
2 Wolf

з такорю кількістю сарказму в запрошенні форумчани, навряд чи, кинуться шикуватись в чергу аби Вас вчити. Це ж треба відірвати себе коханого від любимого заняття і дивитись як інша людина їздить в плузі. А інші в цей час весело розбивають краї чи карвлять по вельвету. Хоча може той сарказм був направлений на курорт\школу чи мєсних інструкторів. А це вже давно вважається моветоном. Тільки тому і я собі дозволив трохи сарказму.
А якщо по темі, то я не вважаю себе крутим райдером який може правильно вчити іншу людину. Для цього є школи - буковельска чи АСС чи Чеслав.
Якщо таки цікавить навчання в лижній школі , то дам телефони правильних інструкторів. АСС на Букі не працює , вони в ПДБ, чи Чеслав уже відкрив школу не знаю.
Чеслав буде на Буковелі з 10 лютого-10.02-15.02.2013 bukovel.com Украина
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.12.2012, 16:52   #248 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wolf
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
2 Wolf

з такорю кількістю сарказму в запрошенні форумчани, навряд чи, кинуться шикуватись в чергу аби Вас вчити. Це ж треба відірвати себе коханого від любимого заняття і дивитись як інша людина їздить в плузі. А інші в цей час весело розбивають краї чи карвлять по вельвету. Хоча може той сарказм був направлений на курорт\школу чи мєсних інструкторів. А це вже давно вважається моветоном. Тільки тому і я собі дозволив трохи сарказму.
А якщо по темі, то я не вважаю себе крутим райдером який може правильно вчити іншу людину. Для цього є школи - буковельска чи АСС чи Чеслав.
Якщо таки цікавить навчання в лижній школі , то дам телефони правильних інструкторів. АСС на Букі не працює , вони в ПДБ, чи Чеслав уже відкрив школу не знаю.
Я дуже сильно вибачаюсь...але я вас не розумію, де я був саркастичний??? Просто цікаво було чи хтось відгукнеться, цікавили люди на широких лижах, може я по браку досвіду неправильно виразився, ше раз вибачаюся...це без сарказму...про інструкторів сказав бо думаю ціни захмарні...

На рахунок слів коханого, плуг, інші лижники...я вопше ніц не поняв ...ну крім того що це типу на тему що я щоссь з себе ставлю...я би обідився, але схоже ми просто непорозумілися...

Додано через 32 хвилини

Давайте почнем з початку:
Я лижник початківець, хочу прогресувати, з радістю познайомив би ся з досвідченим райдером, який би подивився на мою техніку, вказав найгрубші помилки, дав пораду тощо...бажано людина на широких лижах...
Чому не інструктор? Та можна й інструктор якщо ціна адекватна, я просто не в курсі цін а бабло на голову не сипеться
Чому на широких лижах? Думаю такий райдер більш універсальний і його цікавіше буде слухати

Зустрів би ся в неділю 16, бо 15 сам буду ставити дівчину з досвідом 0 в плуг і може трошки різаний поворот...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ VTG
Старий 11.12.2012, 17:19   #249 (посилання)
Лётчик-космонавт)
 
Аватар для Gagaryn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Nordica Speedmachine 14.2 Nordica Dobermann 130 EDT
Выложи видео по возвращению, когда начинающий ставит чайника в плуг это всегда интересно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.12.2012, 17:49   #250 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wolf
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Та я не такий вже й начинаючий...вчився на погарі, катав на захару, тростяні, пилипці, буковелі...і то по кілька разів
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Где Вы планируете кататься? Sheridan Опросы 110 01.03.2011 21:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today043715345 (80%)11 (20%)1 (1%)
Yesterday068845349 (56%)38 (43%)1 (1%)
Month125314125251262601 (62%)1408 (34%)186 (4%)