Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Кашпировские онлайн (https://extreme.com.ua/forum/34-kashpirovskie-onlain/)
-   -   К: Lom (https://extreme.com.ua/forum/kashpirovskie-onlain/10182-lom.html)

Albertowych 28.03.2013 09:08

Цитата:

Коментар від Lom (Коментар 214007)
Ганьба мені! Не впізнав.. :oops: Але поясніть, мені так здається, чи він направду рубає всю дистанцію відкинувшись на п’ятки, і впирається в поворотах на внутрішню руку? Яка там основна стійка? Який тазік? Разрыв мозга детектед... :)
Marcel Hirscher Slalom training - YouTube

:D
А шо! Третя точка опори ніколи не завадить :good:
Це скільки треба з Ігрусом і Юрою на вєлах по горах літом гасати, щоб мати таку фізуху :oops: ?

Якби я хоч троха в такій стойці проїхав, то Lom і вся решта мене розірвали би, та я би і сам розірвався від болі в ногоах :wink:

Prokurat 28.03.2013 10:11

Цитата:

Коментар від Lom (Коментар 214007)
Ганьба мені! Не впізнав.. :oops: Але поясніть, мені так здається, чи він направду рубає всю дистанцію відкинувшись на п’ятки, ]

Это иллюзия. Во первых крутизна склона другая. На пятках происходит окончание поворота. При перекантовке ноги тоже согнутые, но при этом в эти доли секунды происходит проталкивание лыж под себя и поворот начинается с носка лыжи.
Кроме того в апексе поворота внутренняя нога сильно согнута, что тоже как бы создает внешний эффект сидячего положения. Попробуй мысленно убрать внутреннюю ногу.

Основной стойки не существует. Это миф. Все в динамике.

Salseros 28.03.2013 14:00

Цитата:

Коментар від Prokurat (Коментар 214032)
Основной стойки не существует. Это миф. Все в динамике.

Эээ... То есть мы одеваем новичку лыжи, даём палки в руки - и айда динамические повороты исполнять:D

Bob_Kneissl 28.03.2013 14:55

Льоша:beer:, :pardon:це ти зараз про що, основна стійка для навчання:good:. В слаломі тільки "змійку" проходять в основній стійці і то не завжди:wink:. Тут йшлося про фотку, на якій зображений Marcel HIRSCHER, на трасі слалому, де боротьба йде соті долі секнди:agree:.

Albertowych 28.03.2013 14:57

Цитата:

Коментар від Salseros (Коментар 214067)
Эээ... То есть мы одеваем новичку лыжи, даём палки в руки - и айда динамические повороты исполнять:D

Так ми жеж тут Lomа поучаємо, а не новачків. :acute:
Тут троха інакша тема. Називаєтся "Хто круче Lomа зашнурує" :wink:

Salseros 28.03.2013 15:11

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 214083)
Хто круче Lomа зашнурує"

Та я пойняв , не дурний. Сам еле сдержался! :)

Цитата:

Коментар від Bob_Kneissl (Коментар 214081)
. Тут йшлося про фотку, на якій зображений Marcel HIRSCHER,

Я тоже так думаю, что термин "основная стойка" и Marcel HIRSCHER рядом не могут стоять. Так зачем вводить в заблуждение не столь искушённую общественность?:wink:

Lom 28.03.2013 15:42

Salseros, нинада сдерживаться, для того и тема ))

Prokurat абсолютно прав. Основная стойка - намного более педагогический, чем технический термин. Реально должно быть свободное перемещение ц.т. вдоль лыжи смотря по фазе поворота, рельефу, снегу, настроению)) Только ни один инструктор (и я тоже) в трезвом уме и здравой памяти ученику уровня "плуг-упор-начальный карвинг" этого не скажет, из понятных соображений :)

Цитата:

Коментар від Prokurat (Коментар 214032)
При перекантовке ноги тоже согнутые, но при этом в эти доли секунды происходит проталкивание лыж под себя и поворот начинается с носка лыжи.

авальман таки жив?

Lom 30.03.2013 21:44

Кароче, я все понял :). Сузил стойку, добавил укол, вернул высокую стойку. Закантовку не увеличил. :crazy:
tipo_mogul - YouTube
Дык, что надо связывать? Если че - я готов, вяжите... :oops:

Prokurat 31.03.2013 09:15

А дуги где?

Albertowych 31.03.2013 10:15

"Шо ти как кролік!?" @Igrus
Ну принаймні ТАК він сказав коли я почав їхати в такому стилі.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:23.