Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Кашпировские онлайн (https://extreme.com.ua/forum/34-kashpirovskie-onlain/)
-   -   К: Spin (https://extreme.com.ua/forum/kashpirovskie-onlain/12837-spin.html)

Lyubomyr 27.01.2024 20:57

@Skyclub ,
Стабільний корпус це цікаве явище. Візуально стабільний корпус виходить завдяки синхронізованому руху плеч і рук. Ми піднімаєм внутрішню руку і плече вверх і вперед. Це дає візуально стабільний корпус. Тому я не розумію, для чого блокувати руки і плечі, блокуючи руки палицею ззаді. Я всіх однією вправою — палиця пекред собою і динаміка яку я описав вище. Ще не бачив щоб це не працювало. У всіх PMTS лижників корпус навіть застабільний як на мене, чкркз цб одну впраочу. Мене спортивний тренер за це сварив.

Добавлено через 13 минут

Ось вправа яка робить супер стабільний корпус. Звісно, звіряти зі своїм відео.
Harb Teach-Yourself Series: “Home Base” Builds an All-Mountain Pole Plant - YouTube

Lyubomyr 27.01.2024 22:41

@Skyclub ,
В цьому і мета вправи. Рухати плечима і руками так, щоб палиця залишалися на рівні. Там стрілочками показано. Це і є слаломний стабільний корпус.

Може в нас різні критерії стабльності корпусу.
Це стабільний чи ні?
https://youtu.be/u0EgUKS2vaM?si=xHTE4bT27VS2_m1l

Це та сама лижниця з попереднього відео.

igrus 28.01.2024 10:09

то, що зверху
цє дуже корисний приклад, коли вправи має давати до виконання людина сертифікована, яка пройшла начиння та здала іспити, а якшо не здала іспити, бере свою дупу в одну руку, в другу ше грошей на повторне начання - записує відео, конспектує, вчить, запамятовує..
прагне щось розуміти...
вдруге їде на іспити, здає.. та тільки потім її допускають до роботи по навчанню людей..
і ці этапи послідовні та категорійни!
багато людей прагнуть чомусь навчитись та вчаться, але то не означає, що хто навчився може теж чомусь навчити другу людину, з другими логорітмами навчаемості..
даже про логіку переносв рук назад чи вверх, чи вперед. в сторони - дають тільки тим, хто буде теж навчати людей..
якшо хочешь навчити - идиздай іспити, а до того послухай більш навчаннях на то спеціалістів ;)

Додано через 33 хвилини

такий приклад
раніше мене дуже дивували вправи в деяких 'школах' про відхід людини з задньої стійки..
вони своїми вправами виправляли людину в ше більшу задню стійку..
Я це рахую на навмисно спрямовані дії, щоб людина з ціеі "школи" вже ніколи не вийшла здоровою.. ;)

Додано через 11 хвилин

я цє до того, що невірне тулмачення, чи застосування окремої вправи скоріш за все не принесе користі, а може, скоріш за все, тільки регрес..
Але це моя думка, і вона може не збігатися з більш авторитетною думкою пихати знавців ;)

igrus 28.01.2024 14:26

В мене чітке правило для коротких, та коротко-середніх поворотів.
Линия Тазу (через суглоби) та Линия Плечей (через суглоби плеча та ключиці) не мають виходити з лінії діапазону 'по скату -долини' до 'з повороту' топто є зле положення корпусу - помилка!
Вірно так:
1 ЛТ та ЛП в долину по линии скату (допуск)
2 ЛТ за лижами в поворот ЛП в долину по скату ДІЛЕННЯ (приорітет)
3 ЛТ та ЛП по лижах в поворот (прикольний пріоритет)
П.С. вправи руки с заду з палицями ніяк до ціх положень не відносяться.. то з другої опери..;)

Lyubomyr 28.01.2024 15:57

@Skyclub ,

Так справа в тому, що такий стабільний корпус як демонструє лижниця, в них тренується саме тою вправою, + каунтер. Це одна й та сама лижниця на двох відео. В них всі ученики мають це в їзді.

на відео яке я тобі скидав в дірект ти в мене то саме побачиш, я не топ а просто чувак який вчився на цих відео. Моя дружина вчилася на цвй одній вправі.
Візуально стабільний корпус це дуже рухомий корпус, який неперервно синхронізований зі всіма фазами повороту. Велику роль грає згинання ніг в перекантовці і гнучкість в тазі, вміння піднімати і опускати половину тіла — тазовий суглоб і плеае лікоть.

Ось, я в свій час переборщив з цією вправою і загалом стабільністю корпусу, потім мусів його назад троха розслабляти. Зараз я так вже не роблю: https://www.instagram.com/p/CIbhXFQHElg/?igsh=MTZjMmE5Nmxma3dvZA==

Skyclub 28.01.2024 22:05

Lyubomyr, ніякого відео не прийшло,:cry:, я з тобой згоден на 95%, а на 100 % я не згоден навіть з собою:ROFL:
Я б тобою залюбки подискутував у темі "Несуттєві різнобіжності у відомих школах", але тут, у присутності психічно хворої людини і великого Магнуса в одній персоні, я кращє утримаюся, бо воно знову все тут заблює :bad::bad::bad::bad::bad:
Та ще й потру все, що я написав. Бо незрозуміло взагалі, для кого стараюся.

Sheridan 28.01.2024 22:21

@Skyclub , бро, ти не вперший раз треш свої коменти. Це не робить краще тобі але робить погано форуму. Припини плз

Skyclub 28.01.2024 22:32

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 420858)
@Skyclub , бро, ти не вперший раз треш свої коменти. Це не робить краще тобі але робить погано форуму. Припини плз

Ніт. Вже потер все, що з моєї точки зору було цікавого.
Якщо ви не помітили, то я у стислій формі тут нашару транслював вижимки зі школ.
Але це повна дурня. Тобі воно не потрібно, бо ти і так:good:, а іншим тим паче, з інших різних причин Вчити хворого наполеона я не хочу.:ROFL:
В вас тут є свій гуру( я добре помїятаю , ви туди бігали вчитись - то ж бігайте і далі, він все знає і непогано заповнює собою весь простір
Я вже дуже близько до рішення піти звідси, бо присутність хворої людини перетворило форум на серпентарій.
До речі, твоє останнє відео про перекантовку просто аффігенське:good::good::good:, я тут вже тільки заради таких моментів:good:

igrus 28.01.2024 22:35

Ти не все потер!

Додано через 1 хвилину

Смайли своі потри придурковаті

Sheridan 28.01.2024 22:36

@Skyclub , я можу все відновити - видаляти в ноль можуть тільки адміни. Я тебе розумію. Але не тре так більше робити. Це розвалює бесіду


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:50.