Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Кашпировские онлайн (https://extreme.com.ua/forum/34-kashpirovskie-onlain/)
-   -   К: Spin (https://extreme.com.ua/forum/kashpirovskie-onlain/12837-spin.html)

nep4uk 11.01.2022 22:58

Повільніше їхати і на зовнішній.
Уколи поки взагалі не робити, верх живе своїм життям, треба його заспокоїти, поробити оце Login • Instagram щоб відчути ангуляцію\сепарацію і поставити корпус

Spin 12.01.2022 08:16

Цитата:

Коментар від nep4uk (Коментар 415741)
Повільніше їхати і на зовнішній.
Уколи поки взагалі не робити, верх живе своїм життям, треба його заспокоїти, поробити оце Login • Instagram щоб відчути ангуляцію\сепарацію і поставити корпус

Спасибо за отзыв!
В этот заезд времени поупражняться было совсем немного.
HENRIK KRISOFFERSEN FREE SKIING - YouTube (первое упражнение)
Катал это упражнение на 1С и пологой пятерке. Все получалось легко. Верх статично, акцентированный вход слегка в передней стойке с загрузкой внешней лыжи. Все на малой скорости.
В плуге катал раньше как в приведенном видео и с более частой сменой направления (ускоренно).
Попробую в ближайшую каталку снять на видео выполнение упражнений. Добавлю еще парочку. SKI Lesson: 3 Levels of CARVING - YouTube (8-54, 9-52, 13-37).

Как дело доходит до свободного катания, то иду вразнос, особенно на синих. На крутяках жизнь заставляет быть более собранным.

nep4uk 12.01.2022 19:28

Цитата:

Коментар від Spin (Коментар 415749)
В этот заезд времени поупражняться было совсем немного.

Так діла не буде. Або вчитися катати, або рекреаційно відпочивати катаючи сині траси і не паритися про техніку.

Spin 12.01.2022 19:45

Цитата:

Коментар від nep4uk (Коментар 415780)
Так діла не буде. Або вчитися катати, або рекреаційно відпочивати катаючи сині траси і не паритися про техніку.

Полностью согласен. Буду наверстывать упущенное время, тем более, что здоровья рысачить сломя голову по трассам все меньше)).
Сейчас ощущаю необходимость в разминке перед началом каталки. В разминку обязательно включу упражнения.

Spin 20.01.2024 13:29

2 січня відзначаю День Народження в Ельмі. День вдався.
Geburtstag Elm 20240102 - YouTube

igrus 20.01.2024 18:05

в таких горах дуже тяжко лишатися здоровим на протязі всього часу такого катання 🤔
соррі, но не можу казати неправду.. споглядати таке. (

Spin 20.01.2024 18:27

Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 420665)
в таких горах дуже тяжко лишатися здоровим на протязі всього часу такого катання 🤔
соррі, но не можу казати неправду.. споглядати таке. (

Так кажи, чи пиши. Кому цікаві твої недомовки та багатозначні здогади. 6 годин безперервної каталки в мої 63. Мені достатньо))

igrus 20.01.2024 18:36

я пишу, що бажаю за необхідне!
порада звернутися за допомогою до сертифікаційних спеціалістів.
мені глубоко начхати кому, скільки років.. я бачу, що так не повинна їхати людина, яка викладає відео на спеціальному форумі
це знущання над собою та моїми очима
то моя думка, в інших може бути друга, яка тебе заспокое, на не дасть тобі щось змінити..
якщо тебе задовольняє вбиватися в такі роки, я не проти..
посто інших застерегаю від такої форми знущання над собою..

igrus 22.01.2024 08:26

Шлях покращення довгий, а шлях регресу дуже швидкий..
Якщо почитати весь цей топік, то ще Анді там дуже корисні поради давав, не то що я ,своїм знахабством...
Все написане в 16 сторінок нічого не варте тим,останнім відео.. там регресс повний, не розуміння всего, що людина хоче змінити..
Вона читає поради з харб гілки.. але де, в який вправі є таке швидке катання та виконання вправи на такий швидкості спуску ?
Якщо є мита спускатися з гори, то всі ці роки та 16 сторінок коту під хвіст...
Є проста площина розуміння ТЕХНІЧНЕ КАТАННЯ та тупих СПУСКИВ З ГОРОК.
Не марнуйте час оточуючих, викладайте цілі своі. З Тото буде і поради..

Lyubomyr 25.01.2024 17:45

@Skyclub ,
До речі, цікаво було б послухати від когось якесь обгоунтоване пояснення для чого палки ззаду, палки над собою і ось це все. В комюніті Харба ми це не розумієм взагалі. Але може я пропустив шось?


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:24.