Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > МТБ территория > MTB: Резина для КК/Эндуро
МТБ территория двухколёсный адреналин


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.06.2010, 06:16   #11 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від SMR Переглянути коментар

Если это и есть, так называемый, "официальный представитель", то я в шоке.
У них в рознице подъём 100-150%, и они не могут обеспечить ассортимент и объём?!
по-перше : хватить рахувати чужі проценти. Їх взагалі то 300%

по-друге : самі собі вибрали смотрящого . А він посеред сезону ввів нові правила розмитнння і мито піднялось на 56%. За березень\квітень і травень НІЧОГО (!!!) не заїхало !!!

по-третє : не подобається робота наших магазинів . подивіться в сторону закордону, ваГон пропозицій

поки наші данєцкіє друзья не відкачають затрати на вибори ,то асортимента і обема можна не чекати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ SMR
Старий 04.06.2010, 11:22   #12 (посилання)
SMR
Всегда на форуме
 
Аватар для SMR
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
Злой Вы Юра, какой то.

По-перше: я не рахую, а констатую.
По-друге: я собі смотрящего (вибачте за русизм) не обирав. А мито ї податки треба платити, як що в нормальній країні бажаєте жити.
По-третє: до Вашого магазину я не ходив, тому мені апріорі не може щось подобатися чи не подобатися. А чекати доки, як Ви висловилися, ваши данєцкіє друзья відкачають затрати на вибори, не маю ні часу ні бажання.

P.S. Спасибо Юра за Ваш пост. Теперь я понял почему немцы мне три года назад не дали шенген. Я об их народном автомобиле (VW), на одном корпоративе, нелицеприятно выразился.:wink:

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен jurabike
Старий 04.06.2010, 11:41   #13 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
SMR, доставку из-за границы никто не отменял. Щас узнаю, что можно быстро привезти.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ SMR
Старий 04.06.2010, 12:47   #14 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від SMR Переглянути коментар
Злой Вы Юра, какой то.

По-перше: я не рахую, а констатую.
По-друге: я собі смотрящего (вибачте за русизм) не обирав. А мито ї податки треба платити, як що в нормальній країні бажаєте жити.
По-третє: до Вашого магазину я не ходив, тому мені апріорі не може щось подобатися чи не подобатися. А чекати доки, як Ви висловилися, ваши данєцкіє друзья відкачають затрати на вибори, не маю ні часу ні бажання.

P.S. Спасибо Юра за Ваш пост. Теперь я понял почему немцы мне три года назад не дали шенген. Я об их народном автомобиле (VW), на одном корпоративе, нелицеприятно выразился.:wink:

шановний SMR, ви не "в темі"

таки по-перше : нима в велобізнесі 100-150%. я в ньому працюю не перший рік. Я би хотів щоб так було ... я би тобі тричі за зиму літав на канадський паудер.

таки по-друге : позавчора на форумівці говорив з знайомим митником. Він заморився від потоку свіжих бредятінових інстркуцій. Мова не йде про ухилення від мплати мита а про ріст податків на 56%
для прикладу в Словачині 4% мита +18% пдв проти наших 25%+20%

таки по-третє : я мав на увазі всі укр. велокрамниці а не свою. Ебеї, чайники - ваГон...

не думаю що я дуже злий
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.07.2010, 23:34   #15 (посилання)
SMR
Всегда на форуме
 
Аватар для SMR
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
SMR, доставку из-за границы никто не отменял. Щас узнаю, что можно быстро привезти.
Ден, узнай таки, пожалуйста!
В Украине, выбранных мной покрышек (Schwalbe Smart Sam 26x2.10, KevlarGuard и Schwаlbе Smart Sam 26x2.25, Evo, Double Defense, Foldin) нет. На chainreactioncycles.com тоже нет. На amazon.com - дороговато а с учётом доставки, вообще космос.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.07.2010, 23:14   #16 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Metr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: MOMENT Night Train, Black Diamond Zealot
Сегодня катнул свою первую велосипедную сотку по асфальту. Понял, будем наращивать .Но не намного. Много это для маньяков. Проехал на своей резине Scott Ozon 2.0, не очень она для твердой дороги, хочу для таких случаев полуслики типа Швальбе Харикейн или вобще слики для асфальта. Может поставлю вперед полуслик а назад слик.

Из непознанного: у знакомого тоже вел МТБ, НО стоят слики 1,2! Он гоняет с шоссерами. И обода другие, так как МТБ-шные при закачке такого слика на 6-ть атмосфер раскалываются. Пример показывали в пятницу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2010, 01:03   #17 (посилання)
Shut Up and Ski
 
Аватар для Scaramouch
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Skis: Elan SLX WC, Elan777, Salomon Quest115, Elan1111 | Bikes: Specialized S-Works Epic, RM ETSX70
2 SMR: Посмотрел. Их и на Старбайке нет...

Но на них же свет клином не сошелся! Можно и другие покрыхи поискать. Да и никто не заставляет ставить вперед и назад покрыхи с одинаковым протектором (да и часто с мысла в этом ноль).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2010, 14:33   #18 (посилання)
Бабарайд
 
Аватар для deema
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Budapest

Снаряга: Armada Bubba Commencal SupremeDH
в Будапеште в веломагазинах тоже таких нету...
Согласен со Скарамучем - что на них свет клином не мошелся - смотри значит другие...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.07.2010, 23:58   #19 (посилання)
SMR
Всегда на форуме
 
Аватар для SMR
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
:::FOSS Ukraine:::
Может, кто юзал? Поделитесь впечатлениями.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.07.2010, 00:04   #20 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Пока вроде никто. Когда мы заинтересовались этим продуктом, его в реале не было в стране вообще. А так - тема отличная.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Вибір покришок Sheridan МТБ территория 46 08.04.2024 07:58
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
RB: Как сделать ворота для роллер-хоккея Vyacheslav Роллер территория 7 08.05.2015 21:10
Слэклайн: Правильные стропы Rio Слэклайн 67 10.05.2014 13:03
zayva для дирекции горнолыжних курортов. GEKA Курорт моей мечты 5 25.10.2010 19:47

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774585257172801 (61%)1611 (35%)178 (4%)