Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Наши обновки
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.10.2017, 19:22   #1201 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igor_Ka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: K2 Force 2011/12
Цитата:
Коментар від holodok Переглянути коментар
@Валерій Трегуб ,на прошлой неделе проезжал мимо аккумуляторного центра - заскочил на диагностику : вердикт из 700 Ампер пускового тока мой аккумулятор (7ми летний) выдаёт 460 . Посоветовали подбирать пока не похолодало.
Долго не тянул - и вот у меня в гараже новый аккум. С 840 Амперами ждёт своего времени - и за те же деньги.
Power bank нарядная вещица но может быть нужна была основная батарейка? Раз твоя от габаритов сдохла...
Бывает порой, что цитрус ближе, чем аккумуляторный центр
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2017, 17:54   #1202 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Літо... Спека... Мухи скрізь, а здебільшого в голові... Трохи, зовсім трохи не дотягнув до похолодання. Аж раптом - бац! Накотив напад неконтрольованого буйного шопінгу. Як попустило, то по попереднім подрахункам витрати виявилися поміркованими, а от надбання... Мені важко бути об'єктивним.
Отже, крім усякого, що підпадає під поняття "різне барахло", хочеться виділити декілька "знакових" покупок!

Надбання 1: Чехол на колесиках для лыж/сноуборда FreeRide | Чехлы для лыж и сноубордов | Travel-Extreme
Чохол на колесах відчизняного виробництва! Куплений під впливом поїздки на Драгобрат навесні. А точніше - під впливом одного маленького і тендітного дівчиська, яке запхало туди лижний комплект, бордерський комплект і купу барахла. Підняти воно його не могло за замовчуванням. Але ви б бачили, що воно з ним виробляло! Чохол всі знущання витримав гідно!
І це надихнуло мене на певні роздуми... Як купив - запхав туди 3 (три) пари лиж, поставив в куточок, і так гарно вони стали... Та хоч заради цього варто було його купляти!

Надбання 2: (посилання не знайшов)
Остаточно втративши надію бути почесно нагородженим... "Червоні Революційні Шаровари"! Всім відомо, що це... Це -маст хєв! Це -левел ап! Це +100500 до експірієнсу! І ще ціла купа усякої іншої хрєні плюсом в карму! Одягати планується виключно до урочистих подій. Тіпа форумовки чи поїздки "під прогноз".
Поки що обійшовся бюджетним варіантом. Суто подивитись. Як попре - буду думати за професійний варіант.

Надбання 3: https://traversesports.com/products/...nt=27512387075
Шльом! Не подумайте погано... Це не тому, що я змінив орієнтацію. І не тому, що нема куди клеїти стікери любимих покемонів. І не тому, що душа бажає Свята і хочеться нову "пасочку". Поштовхом була поїздка на Торстян, де я усвідомив, що при загальних рівних умовах катання, деяким особам, за певних обставин, треба мати шльома. Обов'язково! На голові!
От поки що і все. Скорше б вже ті бугеля чипляли!
З.І. Про стікери з покемонами я не дуже впевнений...
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_2273.JPG
Переглядів: 186
Розмір:  319,2 КБ
ID:	24089  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_2275.JPG
Переглядів: 143
Розмір:  339,9 КБ
ID:	24090  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_2274.JPG
Переглядів: 158
Розмір:  335,3 КБ
ID:	24091  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2017, 19:50   #1203 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@sanyana, мене тут рве на дрібонькі гнотики від жахливих заздрощів... Ну то нічо, шо сподні більш помаранчові, ніж червоні, хіба шо мій калібрований монітор бреше)) Але як ти знайшов пристойну довжину на нормального пацана? Щось помінялось в сподневій промисловості Південно-Східної Азіїї?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2017, 20:03   #1204 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igor_Ka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: K2 Force 2011/12
@sanyana зараз зрозумило до чого той позив до альпів
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2017, 20:40   #1205 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Ну то нічо, шо сподні більш помаранчові, ніж червоні, хіба шо мій калібрований монітор бреше))
Нє, то моя камера "отаке" вчинила... скотиняка така... Вони саме того кольору, про який всі мріють, але сором'язливо мовчать!
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Але як ти знайшов пристойну довжину на нормального пацана? Щось помінялось в сподневій промисловості Південно-Східної Азіїї?
Я мусю сказати: "Дуже дякую за запитання!"
Якби ж ти знав, шо я пацив з цими гачами... Ти не повіриш! Як з'ясувалось, еталон чоловічої краси (і це стосується не тільки Азії), змістився у бік ширини талії! Ото, шо висить на лиштві (тіки нікому не кажи), то жіноче!!! Звідки я знаю? Бо внутрішня планка на зіпері пришита з "жіночого" боку. Це перше, а друге те, що перемірявши, м'яко кажучи, купу штанів, мені (думаю і тобі), по співвідношенню талія/довжина, підійдуть виключно жіночі модельки. Мені дуже незручно за свою жіночу фігуру... А шо робити???

Добавлено через 1 минуту

Цитата:
Коментар від igor_Ka Переглянути коментар
@sanyana зараз зрозумило до чого той позив до альпів
Ну... таки загнали в кут... ТАК!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Lom
Старий 07.11.2017, 21:15   #1206 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
по співвідношенню талія/довжина, підійдуть виключно жіночі модельки.
а я, по твоєму, не в курсі тої проблеми, і в чоловічих споднях катаю? Ага... дівчачий Бартон, ще й сноубордичний! Тільки ша, нікому не кажи, а то засміють пацани на Форумі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2017, 21:23   #1207 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Тільки ша, нікому не кажи, засміють пацани
Та Боже борони! Але як же ж воно бліна приємно!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Lom
Старий 07.11.2017, 22:32   #1208 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
@sanyana, @Lom, пацани, капець як ви попалились ... Пішов дивитись свої сподні
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.11.2017, 13:44   #1209 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Siris
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Amphibio 12 2013 г., Atomic Hawx Ultra 120 2017 г.
Цитата:
Коментар від Yell_NW Переглянути коментар
Ну наконец-то они приехали
Hestra Leather Fall Line.
Нереально приятная и мягкая кожа!

День добрый ! Тоже присматриваю себе Hestra Fall Line, правда пятипалые, всвязи с чем хочу спросить : читаю в отзывах на американских сайтах, что они недостаточно тёплые, так ли это ? Плюс, скажите, как их размеры идут к нашим: если я всегда ношу перчатки с размером 9, то и у Hestra брать 9-ку или же они маломерки-великомерки ??? Буду благодарен за ответ. Как они вообще себя показали в использовании, ведь они у вас уже 2 года ?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.11.2017, 23:27   #1210 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Швейцария 1939 года шьет перчи...
Какие могут быть сомнения
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Наши врачи Sheridan Медпункт 36 12.12.2018 11:51
Наши обновки 2013 admin Другие архивы 798 30.12.2013 11:14
Наши обновки 2012 Maximilian Другие архивы 875 03.01.2013 12:41
Наши обновки 2011 Katerynka Другие архивы 730 02.01.2012 14:11
Наши обновки 2010 Sheridan Другие архивы 735 31.12.2010 18:27

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00174418 (72%)6 (24%)1 (4%)
Yesterday017213245 (63%)24 (33%)3 (4%)
Month1040269464021676 (62%)972 (36%)55 (2%)