Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Отличные лоты. Суперпредложения
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 30.11.2018, 22:18   #601 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Stubborn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ukrainian Wild Wild West :D

Снаряга: Широкі
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
@Stubborn, ваш шлем точно не Феррари, да и Голфы бывают получше...
До 80уе можно было купить Атомик Сл, Смит винтаж в разных цветах (я себе взял такой Smith Vantage Snowboard Helmet-Brown- Small | eBay ), Оаклей Мод5 oakley mod 5 helmet | eBay , ну и посмотрите что за шлем на фото 592 поста
Куча всего разного Marker Ampire Men's Ski Helmet | Dark Green/Light Green | Large| NEW | eBay NWT Giro Zone MIPS Snow Helmet Matte Dark Green Sz: M | eBay
Всем Мира и чтобы шлем выполнял функцию шапки
Вам скучно і нічим зайнятися? До чого вся ваша писанина? Я вас не примушую купляти, то тому хто розуміється у шоломах. У тому магазині є гарантія і можливість повернути, який ще ebay. Чи просто ви вперта людина і хочете доказати що 2 + 2 = 5? Більше відповідати не буду, можете не старатися, троль з вас ніякий. Бачу нема кому й про що тут писати, тут нікому нічого не треба, сидить 3-4 істоти і обсирають все нормальне, що хтось, не із вашої компанії напише, як у печері, не знаючи що твориться у світі.

PS: якщо вже на то пішло, то відкрию вам секрет - то все, що ви скинули - то гівно в порівнянні з топовим POC-ком, треба бути трохи більш обізнаним, бо ви і такі як ви виглядаєте як клоуни, що сидять на цьому форумі і варяться у своєму сокові.

PPS: тут є адміни, щоб видяляли непотрібні повідомлення, чи форум доживає свого кінця? Може пора переіменувати його з "екстрім" на щось накшталт "горнопляжники".

Видаліть мій аккаунт і всі дані, бо в налаштуваннях такої можливості нема!

Востаннє редагував Stubborn: 01.12.2018 о 19:40.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Тролль? Джигит :) Sheridan, Korben Dallas, Gurzzuff + Sashko Facepalm Niroman
Старий 30.11.2018, 22:31   #602 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для germanec666
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: FULL TILT FIRST CHAIR 120 GRIP WALK 2021, Armada TRACER 108/180 2019
я вот тоже не совсем понимаю, зачем так превозносить данные шлемы и чем он лучше моего боллевского шлема за 100 евро?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2018, 22:41   #603 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Stubborn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ukrainian Wild Wild West :D

Снаряга: Широкі
Цитата:
Коментар від germanec666 Переглянути коментар
я вот тоже не совсем понимаю, зачем так превозносить данные шлемы и чем он лучше моего боллевского шлема за 100 евро?
Справа не у тому, кому не подобається най не купляє, а хто хоче, то для нього(неї) то гарна ціна. Якшо хтось шкодує гроші чи не може собі дозволити, то не треба зразу кидатися і щось доказувати, ніби я тим образив когось, лише тому , що у нього нема такого. Я хочу ролс ройс, але не маю можливості придбати, і не розказую, що він гірше за жигулі.
Тут не тема про обговорення шоломів, а про ціну, і ціна найнижча у всьому інеті була. І якшо вже про це мова, то POC у всьому світі вважається одним з найбільш технологічних, то не я придумав, але тут "найрозумніші". PS: у нас нема офіційного представництва і я не торгую ними, просто написав, що гарна ціна і все.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2018, 22:53   #604 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Stubborn Переглянути коментар
Вам скучно і нічим зайнятися? ...сидить 3-4 істоти...
Можно по подробнее об остальных животноподобных..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2018, 23:19   #605 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для holodok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кировоград

Снаряга: HEAD Integrale 007 170 .2014
Я так понимаю снег идёт но нерв уже на пределе?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2018, 23:20   #606 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@holodok ,
Кому вопрос?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2018, 23:34   #607 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для holodok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кировоград

Снаряга: HEAD Integrale 007 170 .2014
@igrus ,да к парням кто тут шапками меряется. Тоже нашли причину.
Я вот с дуру бук зарядил а куда там катать не в курсах. Вот бы кто дорогу показал...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2018, 00:21   #608 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Вимагаю видалити мій аккаунт і всі дані, бо в налаштуваннях такої можливості нема![/QUOTE]

Десь я вже таке чув....аааа! То ж був я таким же йобнуто - знервованим!))) Прикинь,вони мене так дістали були,що я їх лижі штахетинами навіть обізвав! ))) Але собаками злими та іншими поганими словами їх не крив То звичайнісінька перевірка на профпридатність і ти її, поки, не пройшов,нажаль Пропоную вибачитись,охолонути і все буде добре, бо тут насправді всі білі та пухнасті
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2018, 00:27   #609 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dimbo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Stöckli Spirit Otwo
Вот реально не пойму, че может быть крутого в шлеме ? Пенопласт себе и пенопласт, главное , чтобы сидел удобно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2018, 00:31   #610 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@Korben Dallas ,
4ре года и 19 сообщений..
И похоже без шапки все время... (
Много, мало.. Хз, для меня не важно и не полезно.
Устал он видимо от нас (
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today05269622 (63%)13 (37%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125254202250642658 (62%)1417 (33%)187 (4%)