Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Наши Новости (https://extreme.com.ua/forum/10-nashi-novosti/)
-   -   Дед Мороз 2017 (https://extreme.com.ua/forum/nashi-novosti/13022-ded-moroz-2017-a.html)

Rain 07.11.2017 16:41

@Nickel, кто был?

SOUZmultFILM 07.11.2017 20:21

@sanyana, Ась? Я про те, що ВЖЕ скоро Дід 2018 .

sanyana 07.11.2017 20:36

Цитата:

Коментар від SOUZmultFILM (Коментар 322608)
Я про те, що ВЖЕ скоро Дід 2018

А я про шо???

SOUZmultFILM 29.11.2017 18:13

АУ! Модери та АДміністри, час іде, як на мене вже пора реєстрацію запускати на мороза 2018 ;-)

sanyana 04.12.2017 17:42

Цитата:

Коментар від SOUZmultFILM (Коментар 323880)
АУ! Модери та АДміністри, час іде, як на мене вже пора реєстрацію запускати на мороза 2018 ;-)

Дорога адміністрація!:preved:
От чому я???:unknown: Чому саме я мушу казати дітлахам, що Санти НЕ-МА!!!???:punish:____:cry::girl_cray2:

Korben Dallas 04.12.2017 17:54

@sanyana, Як то,нема?...((

Nickel 04.12.2017 18:01

В FB подписан на благотворительный фонд "Let's Help!" и сейчас они собирают деньги на покупку спортивных костюмов и купальных принадлежностей для 175 деток из Белоцерковского детского дома-интерната.

@sanyana и всем остальным форумчанам есть отличная возможность сказать деткам, что Санта таки есть!

sanyana 04.12.2017 18:59

@Nickel, не цей рахунок можете не перейматись! Не плутайте мокре з холодним!

Добавлено через 55 минут

@Валерій Трегуб, от зараз побачимо... Бо хто хоче отримати подаруночки я здогадуюсь...:crazy:
"Діти"!!! Хто хоче бути Сантою?:preved:

sanyana 13.12.2017 16:49

Хлопці та дівчата! Не знаю, як ви там себе почуваєте, а моя душа бажає Свята!:Yahoo!:
І хоч тема "Хто хоче бути Сантю?" не знайшла широкої підтримки у спільноти, я не бачу жодної причини переривати таку, як на мене, чудову традицію!:beer:
Тому! Перебуваючи при здоровому глузді та на тверезу голову... заявляю! Санта - є!!!:agree: Ну, може не Санта (бо здоров'я вже не те...), а просто санта, чи навіть нано-санта.:oops:
Так от! Один "санта" буде дуже радий відправити новорічний подарунок "малюку", який поводив себе чемно, публічно не матюкався і виказав неабияку наполегливість і цілеспрямованість в цій темі!!!:Bravo:
Якщо "малюк" себе впізнав, то я очікую на адресу в приватних повідомленнях до Нового року!:preved:
З.І. Якщо формат влаштовує - приєднуйтесь!

igor_Ka 13.12.2017 20:48

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 324614)
Хлопці та дівчата! Не знаю, як ви там себе почуваєте, а моя душа бажає Свята!:Yahoo!:
І хоч тема "Хто хоче бути Сантю?" не знайшла широкої підтримки у спільноти, я не бачу жодної причини переривати таку, як на мене, чудову традицію!:beer:
Тому! Перебуваючи при здоровому глузді та на тверезу голову... заявляю! Санта - є!!!:agree: Ну, може не Санта (бо здоров'я вже не те...), а просто санта, чи навіть нано-санта.:oops:
Так от! Один "санта" буде дуже радий відправити новорічний подарунок "малюку", який поводив себе чемно, публічно не матюкався і виказав неабияку наполегливість і цілеспрямованість в цій темі!!!:Bravo:
Якщо "малюк" себе впізнав, то я очікую на адресу в приватних повідомленнях до Нового року!:preved:
З.І. Якщо формат влаштовує - приєднуйтесь!

публично не матюкався - на што , точное на кого ты расчитываешь на сайте экстримспорта- на немовля ? :)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:59.