Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Встречи > Наші зустрічі: Буковель 2010-2011
Наши Встречи по датам и курортам


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 13.02.2011, 13:16   #371 (посилання)
Супербродяга
 
Аватар для Ramon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Прага, Чехия

Снаряга: Fisher RC4 World Cup JR Elan (хз какие)
Как по мне, то уже выросла :ok:
  Share with Facebook
Старий 13.02.2011, 13:17   #372 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Я не видел пока. Так что нахожусь в предвкушении воочию лицезреть первого ученика Клёпы
  Share with Facebook
Старий 13.02.2011, 18:04   #373 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Я не видел пока. Так что нахожусь в предвкушении воочию лицезреть первого ученика Клёпы
Клепе по-моему надо школу открывать.
помню Черепашку в декабре - это две большие разницы!
видно, что время не зря теряли - пргресс на лицо.
Клепа тоже ничего, старается карвинг"декоративный" в шкаф повесить, до лучших времен
катнул под вечер с ЮройБайк попробовал ЖЖ-своеобразная и легкая,на кант за 2 спуска так и не поставил(побоялся) однозначно надо привыкать и вкатывать.
ее стихия 30-50см (чего боюсь,а на ней бы не боялся) и больше снега. снежная лыжа однимсловом имхо
день сегодня бомба! даже жена на вечерке не бурчала,а шмыг ковыряла
Спасибо Саломон (украина) за представленые лыжи к тестам!
  Share with Facebook
Старий 13.02.2011, 19:12   #374 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Буковель уже два дны казковий, свіжака підсипало доста. Під вечір катнув на ендуровських саломонах. Дуже цікава лижка , дійсно ендуро - і по ковбасі тримає і дугу можна втиснути. Цікава але на покупку не спровокувала.
Зранку викатав всі залишки букопаудера , тепер захотілось на Драг чи Говерлу...
  Share with Facebook
Старий 13.02.2011, 19:30   #375 (посилання)
Супербродяга
 
Аватар для Ramon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Прага, Чехия

Снаряга: Fisher RC4 World Cup JR Elan (хз какие)
jurabike, думаю за що я забув... Зайти до тебе на кемпінг. В четвер планую бути на Буці... Надіюсь, що вдасться познайомитися
  Share with Facebook
Старий 14.02.2011, 00:01   #376 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від nep4uk Переглянути коментар
13-00 внизу 8, 11 підйомників?
Була тільки Іреус "Очі" зі своєю кампашкою, обіцяла в неділю замучати на 13, але ... не злапала
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
можешь свои 10-ки на гвоздик дома повесить, у меня прокат будет


начнешь с ендуро, лорды ты катал, но чего-то испугался.
сантинель по строже лордов будут, хочу их первый на пухляке попробовать
а ты реально первый в ендуро 2012 встегнешся, так сказать откроешь лыжам мир снега :ok: "Советский Союз - глазами зарубежных гостей"
Такі ДА!!!
Все треба з чимось порівнювати, свою першу - найкращу пару Елан МегФаєр10 160см 2006 року, вперше катнув в неглубокому пухлому (10-15см), бомба! слухняно ріже дугу, на великій швидкості навіть вспливала. Потім пухляк позбивали в кучугури, і тут МФ10 на висоті. Ріже, ну просто розсікає ті свіжі легкозбиті з пухлого бугорочки. В мене був просто щінячий "васторг"
І тут з'явився СалоМоноВод тІгрус , координатор (модератор і головний адмін) мого життя, сказала що забанить його як мінімум до наступного сезону (бюджет не витримує).
Забрав мої і Рижика улюблені МФ10, сховав в свій джип, а мені видав щось довге 177см (замість моїх 160) і чорне (замість веселенького риженького) - сказав що це єдина пара в Україні
Ну що робити, встігнувся, та й поїхав. Блін , як виявилось воно слухняне, знайшов троха пухлого соррі - вони вспливають на маленький швидкості, пішов на кучугури - так вони і по тих кучугурах вспливають, не ріжуть а вспливають, проходять м'ягенько начебто нема расколбаса . На викаті, там де всі їдуть на прямих, і вже достатньо вкатали трасу, спробував карванути , лягають в коротку дугу майже так само як мої зубочитстки . Відкатав, перший день стільки скільки дозволили мені колінка, виклянчив цю цяцьку на другий день катнути вільвєт.
День другий. Вільвєт.
Йопсіль мопсіль! Воно зараза на свіжовідратраченому валить шо дурне . Класика - гуд, карв - гуд. Прогибається і тримає таку дугу, яку я хочу. Ага згадав, вчора на льду вони так само тримали дугу без зривів навіть при невеликому куту закантовки. Празник скінчився тоді, коли тІгрус з багажника витягнув МФ10 .
Цитата:
Коментар від Mudrik Переглянути коментар
......
Попробывал Salomon Sentinel [2011] 185

Эти лыжи реальные фрирайды, на буковеле нечего делать, страшновато на них спускаться, особенно по буграм между "вешок".
......
За два спуски по 11 трасі, ці монстри (інакше не можу їх назвати), гупнули мене мордом об сніг два рази . Вон хочуть великої швидкості і довгі дуги. Я ж жеж по своїй самовпевненості (після тих ендурів) захотів коротку дугу, за що був миттєво наказан, зацепом внутрішнього канту, і кувирками вниз по схилу . Скорше за все, провина моя в тому, що присутня розножка, при недогруженості внутрішньої лижки, вона хоче йти по радіусу більшому від того, по якому йде зовнішня лижка, в результаті - кувирок .
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
Клепе по-моему надо школу открывать.
помню Черепашку в декабре - это две большие разницы!
видно, что время не зря теряли - пргресс на лицо.
......
Не бачив дівчону до того ні разу, але те що побачив сьгодні

Соррі за многабукаф і за многасмайлов. Я пісчу від задоволення, буду просити свого адміна щоб розбанила тІгруса .

Зустрів Сержанта , шкода не катнули разом, зараз буду пробувати бяларуську водовку.
  Share with Facebook
Старий 14.02.2011, 11:06   #377 (посилання)
Я не Боря, я Жека!
 
Аватар для borisimus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Armada AK JJ 11/12; ELAN MAGFIRE 10 Fusion 07/08; CA M15A2 TACTICAL CARABINE )))
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Видать, вырастет скоро из своего панциря
Почему нет панциря на голове ?????
  Share with Facebook
Старий 14.02.2011, 11:24   #378 (посилання)
АКУЭНА!!!
 
Аватар для klepakoff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA AK JJ, Felt Q520, Suzuki M800 Intruder
Встреча оказалась бедной на фотографии (как обычно) и без видео. Укатывались по трассам, а в моменты передышек наслаждались погодой. А погода и снег - просто фантастика!
Черепашка выросла! Это да! Speed Magic обула и понеслась Восторгу не было предела! За два дня каталки я не слышал жалоб на лед, раколбас или еще че-то там! Выросла скорость и появилась уверенность на трассе. Как раз тот случай, когда "лыжи решают"! Еще чуть-чуть и в Carving Band будет пополнение
Игрус и Альбертович - два неутомимых инструктора Спасибо вам за уроки и критику! НО! Прошу относиться к моим ошибкам с пониманием: пять месяцев стажа катания - это ничто! Я проникся каждым советом, но донести это все до сознания - дело времени
Злата - человек без страха! Пятый день на лыжах, а катается лучше чем половина Буковеля! Респект тебе и твоему сенсею
Гарри-Авальман, прости нас засранцев Мы тупо вырубились вечером, а днем не успели на 11-ку В следующий раз такое не повторится!
А в следующий раз я буду на 999-ках Не на Буке! Не карвингом! Буду осваивать другую технику
PS. В очередной раз убедился! Не важно где - важно с кем!!! До встречи друзья!
PPS. Борисимус, ты обознался Черепашка в панцире, а Злате сейчас идем выбирать
  Share with Facebook
Старий 14.02.2011, 19:17   #379 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від Ramon Переглянути коментар
jurabike, думаю за що я забув... Зайти до тебе на кемпінг. В четвер планую бути на Буці... Надіюсь, що вдасться познайомитися
в четвер заходь , а в неділю я катав від 8.30 до 18.30 без обіду і "дома нікого не було" )
  Share with Facebook
Старий 14.02.2011, 21:26   #380 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для svitoch
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Чернівці

Снаряга: elan magfire 8, elan slx, volkl karma,volkl gotama
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Ну що робити, встігнувся, та й поїхав. Блін , як виявилось воно слухняне, знайшов троха пухлого соррі - вони вспливають на маленький швидкості, пішов на кучугури - так вони і по тих кучугурах вспливають, не ріжуть а вспливають, проходять м'ягенько начебто нема расколбаса . На викаті, там де всі їдуть на прямих, і вже достатньо вкатали трасу, спробував карванути , лягають в коротку дугу майже так само як мої зубочитстки
Igrusом було запропоновано і мені потестувати salomon enduro. Враження тільки позитивні. Alberowych описав, що й нічого добавити.
Для суботнього Буковелю лижа просто відмінна. А в карвінгових поворотах на лід можна не звертати уваги - як потяг по рельсах Попробував перестрибнути з бугорка на бугорок (яких вистачало) - жодного дискомфорту .
Так шо лижі зачьот , а igrusy - спасибі
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель скипассы 2010 dudunyk Буковель 180 04.03.2010 18:27

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (76%)14 (24%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32636095243513110 (51%)2722 (44%)286 (5%)