Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Разное > Виміри відстаней та швидкості в горах
Разное отзывы, жильё, цены, шенгенские визы


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.10.2021, 08:48   #1 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Виміри відстаней та швидкості в горах

Сьогодні натрапив на чудове, як на мій погляд, відео для початку нової теми.



Це питання мене також почало хвилювати як почав знімати власні лижні відео і побачив невідповідності між інформацією курортів та тим, що отримав за допомогою GPS на камері. Звичайно GPS - це не найточніший інструмент вимірів у горах, але різниця була занадто вже великою.
Як буде час, напишу деякі міркування з цього приводу на основі власного досвіду.
Думаю, багатьом буде цікаво, якщо інші також поділяться своїми спостереженнями та тим, які інструменти виміру (апаратні та програмні) використовували.
До речі, у мене екшн-камера Sony FDR-X3000.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.10.2021, 09:21   #2 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@HappySkier, ну выводы у него верные. Общая длина трасс - не самый главный критерий выбора курорта. Так а шо по Буку? )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.10.2021, 15:38   #3 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@HappySkier, ну выводы у него верные. Общая длина трасс - не самый главный критерий выбора курорта.
Саме так, загальна катальна площа важливіша, ніж довжина трас-доріг, для отримання задоволення від катання.
Я вже писав у темі Зьольдена, що за що я люблю Зьольден, так це за його "траси", які на Гіггійоху та на льодовику Тіфенбах, по факту є відмінно відратраченими (звичайно зранку ) площинами шириною з кілометр, де є неміряна кількість трас, бо як хочеш так і їдеш. Кожен спуск можна зробити як по новій трасі. Крім того, й багато інших трас - це також зовсім не "дороги". Наприклад, на льодовику Реттенбах ширина траси Кубку світу, думаю, десь метрів до 100 буде, сині 32 та 34 також ще ширші.
Після Зьольдена кататися на курортах, де є, нехай і багато, але тільки траси-дороги, якось вже не дуже цікаво. Крім того, там й розминутися важко, тому просто стоїш і їдеш по прямій. Не цікаво.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Курси провідників по горах у Львові Jolie Снаряжение и трёп 1 24.03.2011 12:04

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95094298249352679 (62%)1468 (34%)190 (4%)