Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Украинские горнолыжные школы > Гірськолижна школа Буковелю
Украинские горнолыжные школы отзывы, анонсы и обсуждение горнолыжных школ


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.06.2023, 22:17   #751 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@PastorMalinois , я тобі вірю тільки тому, що ми знайомі в реалі. І дякую за те, що смикнув цю тему, бо я за тиждень не дочекався від Валєри навіть відповіді на свій комент.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2023, 00:19   #752 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
людина багато працює в ютуб не тільки язиком, як переважно блогери та мовні голови, а ще і працює на склоні з клієнтами бука, та своїми учнями..
За цє і друге ( інфоривація теж) бере, та вірно робить, свої гроші..
тільки лохи розкидуються информаціею про погоду, стан склону, техничними нароботками, добрым житлом та бескоштовними знаннями на таких форумах та різноманітних ресурсах..
справжня інформація безкоштовною не буває.. вона для когось теж багато коштуе..
Я знаю одне, якщо люди платять та повертаються на заняття знову, то людина щось робить певно те..
тут казали про шлоли, та ціли течії як альпійске бачення катання ))
хоч приклад є?
хтось проходив ці школи, чи альпійске уявлення має як надо вчити?
яка послідовність, яки аспекти зауважень першочергові, на чому концентруватися взагалі..
А саме головне, що мені треба за це все викласти?
))))
як купити знання, та не лоханутися.. ))
Але тут переважно ті, хто не бажае ніц купляти, бо сам знає як Надо... ))
смішно це все, просто смішно.. )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2023, 23:41   #753 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Цитата:
Коментар від 3dss Переглянути коментар
людина багато працює в ютуб не тільки язиком, як переважно блогери та мовні голови, а ще і працює на склоні з клієнтами бука, та своїми учнями..
За цє і друге ( інфоривація теж) бере, та вірно робить, свої гроші..
тільки лохи розкидуються информаціею про погоду, стан склону, техничними нароботками, добрым житлом та бескоштовними знаннями на таких форумах та різноманітних ресурсах..
справжня інформація безкоштовною не буває.. вона для когось теж багато коштуе..
Я знаю одне, якщо люди платять та повертаються на заняття знову, то людина щось робить певно те..
тут казали про шлоли, та ціли течії як альпійске бачення катання ))
хоч приклад є?
хтось проходив ці школи, чи альпійске уявлення має як надо вчити?
яка послідовність, яки аспекти зауважень першочергові, на чому концентруватися взагалі..
А саме головне, що мені треба за це все викласти?
))))
як купити знання, та не лоханутися.. ))
Але тут переважно ті, хто не бажае ніц купляти, бо сам знає як Надо... ))
смішно це все, просто смішно.. )

Ну якщо дивитись на світ з точки зору, що гроші це все, тоді ви праві. Але мені якось до вподоби інша життєва парадигма.

І до речі ніхто ж наче не казав, що проти існтрукторів як таких, чи конкретно проти Валерія, як інструктора, чи проти капіталізма я просто описав ситуацію, яка НА МІЙ погляд характеризує його надмірну зацикленість на грошах та not friendly відносно людей.

Напротивагу цьому у мене була цікава історія з покійним Антоном Яковиною. Обирав я лижі фрірайд універсал. Ну і копав інфу де тільки міг. Взяв та тупо набрав його. Так от чєл, який має свою школу, колектив, ім'я так би мовити, реально з півгодини висів зі мною незнайомим йому нубом на трубці, пояснюючи що до чого.

Так от цей дядько видно, що любив свою справу усім серцем, а цей хто зна, може теж любить але я про те не знаю...

І так само є наприклад сервісмени в Екстремстайлі, для яких ти просто потік клієнтів, а є Кирило або Альбертич, до яких можна приїхати, потріпатись трохи, з душою.
Пам'ятаю, як Альбертич запросив мене цієї зими до себе додому в Бровари, коли відключення світла і все таке, а мені треба було зробити лижі і трішки боти фітнути і я як раз мав бути там по роботі. Просто півдня просидів в його майстерні, купу історій вислухав, купу цікавого дізнався.

У нього там не майстерня, а музей лиж та бот усіх поколінь А коли мова зайшла за гроші каже та блін давай 300 грн за все, хоч трохи розім'явся каже, давно не працював.
І справа тут не в тому, що людина з мене взяла 300 за роботу, яка коштує 500, я навіть намагався дати більше, а він уперся, каже я сказав і все, тобто не в тім же справа, а в душевності, в людяності...

І зваж Антон скі скул та Альбертич це не нікому невідомий Валєра, а це тіпи, яких знають усі лижники , які в темі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.06.2023, 02:03   #754 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
ютуб це трохи інша платформа спілкування, там за один лайк вже їде монетизація процессу, форуми трохи інше, але і там і там є своерідна реклама та двіж в плані процессу зацікавленості послугами та товарами також..
мені особисто всерівно на ті всі намагання в цій сфері якось заробити, але якість знань та практико-методика навчання мене завжди цікавила, так вот в фахівців буко школы браку дуже мало, до тепер я практично не зустрічав унікальних 'шедеврів' навчання.. може ше часу мало, небагато пройшло, яле за багато років я зустрів та побачив безліч відтінків непорозумінь фахівців в цій сфері...
і висновок один - якщо вас зі школи ( не меньше 3-5 днів) выпустили з грубими помилками, та вас запросили їх виправити в наступних школах, то вас ввели в оману, це просто викачка грошей, ви ніколи не навчитись в ціх учителів, це лохотрон з локшиною на вухах.. зі цукровим макаронним виробом..
ви ше захищати їх будете, безперечно.. ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2023, 14:19   #755 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Можливо хтось таки хоче зробити зі свого хобі найкращу у світі роботу?
Вакансії — Bukovel Skі School
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.12.2023, 20:10   #756 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Вибачте, що, можливо, набридаю, але в мене сьогодні таки свято🤗
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20231224_200109.jpg
Переглядів: 34
Розмір:  358,3 КБ
ID:	47286
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.12.2023, 22:11   #757 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Ваня Лукач. Рекомендую Instagram
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2024, 11:24   #758 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Сьогодні стартує останній в цьому сезоні курс для інструкторів новачків на категорію С. Вже багато років наш форум дуже хоче, щоб наш Ігрус нарешті пройшов його. Давайте тримати кулачки!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2024, 12:00   #759 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
я не піду, не пішов.. є пару причін, яле..
Але я сьогодні не зними..

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20240115_115918.jpg
Переглядів: 78
Розмір:  1,20 МБ
ID:	47308
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2024, 22:20   #760 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Стабілізувати корпус не складно. Ось докази
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
б\у Гірськолижна маска Marker COSMIC imported_Onil Архив Биржи 0 25.01.2019 01:03
Гірськолижна куртка Salomon Cadabra Insulated Uzhgorodec Одежда, термобельё и перчатки 0 08.02.2015 18:42

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00667 (88%)1 (13%)2 (2%)
Yesterday0612547886 (69%)38 (30%)1 (1%)
Month123293737169602385 (64%)1208 (32%)140 (4%)