Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Выбор горнолыжной одежды (https://extreme.com.ua/forum/32-vybor-gornolyzhnoi-odezhdy/)
-   -   Выбор горнолыжной одежды (https://extreme.com.ua/forum/vybor-gornolyzhnoi-odezhdy/27-vybor-gornolyzhnoi-odezhdy.html)

germanec666 04.03.2018 21:11

Цитата:

Коментар від Sumrok (Коментар 329784)
@Sey, полностью поддерживаю коллегу -holodok...Утеплитель холофайбер, после стирки нужно разравнивать...

а вот можно поподробнее про разравнивать после стирки?

sanyana 04.03.2018 21:12

@Sey, моє питання про бордерські куртки не просто так виникло. Прояснити декілька моментів хотілося. І виходячи з того, що спільнота поблажливо поставилася до такого вибору... рекомендую: SnowboardSTUFF - Shop | Facebook
Чи це реклама? Не знаю. Я мав справу з цим хлопцем і у мене тільки приємні враження!:good:

Sumrok 04.03.2018 21:15

@germanec666, холофайбер, имеет свойство-сбиваться ...

dimbo 04.03.2018 21:17

Цитата:

Коментар від Sey (Коментар 329792)
плохо что не вижу альтернатив , везде в магазиных горонолыжных ценники от 4к.

Гляньте в Драйв спорте.

Cleave Куртка Monza. Куртки Каталог. Драйв-Спорт.

В куртке этого бренда катаюсь уже третий сезон. Нареканий нет.
Мембрана присутствует. Нигде ничего не разошлось.
Как бюджетный вариант рекомендую.

holodok 04.03.2018 21:34

@sanyana ,дійсно приваблива пропозиція ,тільки мені якось трохи не зрозуміло як виниквють такі ціни.... Занадто солодкі

Добавлено через 7 минут

Цитата:

Коментар від Sey (Коментар 329792)
плохо что не вижу альтернатив , везде в магазиных горонолыжных ценники от 4к.

Какая сумма приемлима? Какой размер?

sanyana 05.03.2018 17:23

Цитата:

Коментар від holodok (Коментар 329799)
тільки мені якось трохи не зрозуміло як виниквють такі ціни

Мені теж. Але, то у нас країна така. Невідомо звідки щось береться, невідомо куди зникає... Казкова країна!
Я в цього хлопця купляв шльома. І анітрохи не жалкую.

Sey 05.03.2018 17:27

Цитата:

Коментар від holodok (Коментар 329799)
@sanyana ,дійсно приваблива пропозиція ,тільки мені якось трохи не зрозуміло як виниквють такі ціни.... Занадто солодкі

Добавлено через 7 минут



Какая сумма приемлима? Какой размер?

100 у.е Так как я в этом сезоне первый раз, и мне одолжили костюм от фирмы LUHTA в котором я ездил всего 3 дня, понимания в одежде еще нету. И сразу покупать дорогую куртку не зная, сколько дней в году я буду на склоне не известно резона не вижу. Нужен нормальный стартовый комплект , а со временем уже придет понимание.

sanyana 05.03.2018 17:33

Цитата:

Коментар від Sey (Коментар 329825)
И сразу покупать дорогую куртку не зная, сколько дней в году я буду на склоне не известно резона не вижу. Нужен нормальный стартовый комплект , а со временем уже придет понимание.

Тоді не парьтеся! Купіть на секонді щось, в гарному стані і все. Це і є нормальний стартовий комплект!

NAI2T 05.03.2018 17:34

@Sey , посмотрите куртки фривер. Freever - одежда для спорта и активного отдыха.

Sey 05.03.2018 20:09

Цитата:

Коментар від NAI2T (Коментар 329827)
@Sey , посмотрите куртки фривер. Freever - одежда для спорта и активного отдыха.

нет магазина в Киеве. И как то на сайте вообще не понятно из чего делают куртки.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:59.