Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Ломы и как с ними бороться
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.12.2008, 13:34   #31 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
я вже купу разів казав з цією темою на Буковельский сайт. Чи ссилку дати?
Буковель - Форум / Оперативна інформація про Буковель
Буковель - Форум / Правила поведінки на схилах
давйте тут побуяними ВСІ разом. Повторюю, історія з жигулями мала наслідки позитивні. Отже прецендент Є!!!
А цю тему мона (на мою думку) закрити.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2008, 13:49   #32 (посилання)
Прогрессор
 
Аватар для Roman111
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Elan Flow 6.2 2008
Буковський форум вже ліг .

Відновлюють бази даних -
стирають теми про ломів і викид людей з кріселки (прогноз).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2008, 13:52   #33 (посилання)
Прогрессор
 
Аватар для Roman111
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Elan Flow 6.2 2008
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
А цю тему мона (на мою думку) закрити.
Звісно ж з авторитетом не посперечаєшся.


А якже:

Спасение утопающих - дело рук самих утопающих?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2008, 15:08   #34 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Roman111 Переглянути коментар
Звісно ж з авторитетом не посперечаєшся.


А якже:

Спасение утопающих - дело рук самих утопающих?
Рома ми можемо (сильна штука інтернет) на Буковському сайті, коли його відкриють (а його обовязково відкриють) ЗНОВ підняти теми які стерті. Забанят зайти піж інакшим ніком і з інакшої айпішки і т.д. Вони обовязково зреагують, їм НЕВИГІДНО щоб Бук був поганий. Але краще робити то там, або офіційно подавати скрги через юристів. Доречі, якщо ти читав мої тамтешні пости, то це як один з прикладів, ЯК їх можна діставати. "Сотрясєніє воздуха" стиснутими кулаками ніц не дасть, треба ТАМ їх діставати, а тут давай про ПАЗІТІФФФ. Добре
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2008, 17:16   #35 (посилання)
Прорайдер-Классик
 
Аватар для UncleStas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Nordica Next 9, Rossi 9S Oversize, Head BigEasy, Nordica HotRod Modified, Nordica Dobermann RC P
Цитата:
Рома ми можемо (сильна штука інтернет) на Буковському сайті, коли його відкриють (а його обовязково відкриють) ЗНОВ підняти теми які стерті. Забанят зайти піж інакшим ніком і з інакшої айпішки і т.д
А что случилось-то на Буке?

И почему предлагается это обсуждать на ихнем форуме? Я там хоть и зарегистрирован, но захожу крайне редко... или на администрацию Экстрима сильно давят?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2008, 21:04   #36 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від UncleStas Переглянути коментар
А что случилось-то на Буке?

И почему предлагается это обсуждать на ихнем форуме? Я там хоть и зарегистрирован, но захожу крайне редко... или на администрацию Экстрима сильно давят?
Дядечко Стас, я говорю про те що ТУТ нема змісту кричати про порушення, тут ми можемо поділитсь враженнями і новинами, а для того щоб нас почули треба кричати ТАМ. Я після розбанення маю знов одне попередження ні за що. Дозволю собі цитування. Копіюю бо можуть стерти.

Під час катання не забувайте про правила Власної безпеки, на випадок зупинки витягу беріть з собою шнур довжиною 30-40 метрів, якщо нема шнура беріть бутерброди на тривалий час. У випадку несподіваного руху крісельної дороги у зворотньому напрямку ні в якому разі не чмпляйтесь руками або іньшими засобами за опори, сидіть спокійно і впевнено в тому що Адміністрація не допустить псування Вм настрою через дрібну поломку спричинену трошки випившим працівником, також не привязуйте до ніг лижі, потім Ви будете мати можливість серед уламків знайти свої рідні лижі і самостійно зняти з них кріплення. Нагадую також що на кожносу скі пасі є слова про страховку, які невідомо яким чином але діють. Всі власники застраховані, тілки незнано від чого.
Їдте катайтесь в своє задоволення на чудовому курорті БУКОВЕЛЬ.

Коментар адміністратора: Альбертович Ваша іронія не робить вам честі і приближує до неминучого бану, шановний. І не дивуйтесь і не питайте потім чому так. Вам, в би в партизани - боротись з уявними ворогами. Катайтесь у львові на трамваях - нашо вам ті лижі. Це особисто вам - інших учасників форуму це не стосується.

Хочу зауважити що на всі прямо поставлені запитання відповіді не отримано.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2008, 21:44   #37 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
.... Це особисто вам - інших учасників форуму це не стосується.
Скоро ником "Albertowych" можно будет пугать персонал буковеля
так сказать "РобинГуд курорта №1"
а вооще им также снега не хватает, что-бы распылить массу народа по склонам:aha:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2008, 22:32   #38 (посилання)
Прогрессор
 
Аватар для Roman111
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Elan Flow 6.2 2008
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Коментар адміністратора: Альбертович Ваша іронія не робить вам честі і приближує до неминучого бану, шановний. І не дивуйтесь і не питайте потім чому так. Вам, в би в партизани - боротись з уявними ворогами. Катайтесь у львові на трамваях - нашо вам ті лижі. Це особисто вам - інших учасників форуму це не стосується.
Цікаво, а хто адміна забанить за такий коментар?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2008, 22:55   #39 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Roman111 Переглянути коментар
Цікаво, а хто адміна забанить за такий коментар?
моя відповідь в приваті

Я талончики на трамвай не передплачував, а у свій відпочинок на курорті буковель я ВЖЕ заплатив біля двох тисяч гривень.
Вам і нікому інкашому я не хамив, великими буквами не писав, Відносно Ваших здібностей догадок не припускав. А Ви так низько дозволили собі впасти. Ви ж мене нагло ображаєте і знаєте що реальної відповіді я Вам дати привселюдно не можу. Стидно мало би бути Вам.
Але конструктиву троха є. Хіба не можна було хоч якесь пояснення дати одразу в тій гілці яку Ви стерли.
Також що є поганого в гілці про правила катання на схилах? Дайте відповідь в чому я не правий.

Звісно що відповіді НЕМА.
Але жигулі на другий стоянці в наявності. Хоча приїхав я не на жигулях.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2008, 22:58   #40 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
Скоро ником "Albertowych" можно будет пугать персонал буковеля
так сказать "РобинГуд курорта №1"
а вооще им также снега не хватает, что-бы распылить массу народа по склонам:aha:
з приводу снцгу все правильно, але не можна терпіти ХАМСКЕ ставлення, з одної сторони ломи, з інакшої адмістрація і знизу ще адмін підпирає. :wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
SNB: Куда и как ставим крепы? Afro Samurai Снаряга 21 27.02.2015 10:33
Chile. Как много в этом слове... Funcarver Горнолыжные курорты Южной Америки 28 04.03.2011 16:37
MTB: Боярка 24. 2010. СОЛО. Как это было! Scaramouch МТБ территория 7 04.08.2010 13:33
Мусор на склонах и как с ним бороться Keks Après Ski 40 28.06.2009 20:49

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010029 (88%)3 (9%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125114213248492647 (62%)1421 (33%)190 (4%)