Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Травмы коленного сустава
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.03.2012, 09:57   #721 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для vaskir
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon
Цитата:
Коментар від Scorpion Переглянути коментар
Спасибо за ссылку.
Так стало быть за счет усиления обмена веществ поврежденные волокна связки могут восстановиться?
Вы сами то в это верите?
А за счет чего бы это могло происходить? Так и происходит заживление, когда ему не мешают, а помогают. Реабилитация после травм тоже делится на какие-то этапы- ранняя, то бишь сразу после того, и более поздняя и включает в себя не только физиотерапию и специальную гимнастику, но и правильное поведение больного человека по отношению к травмированному колену. Тут и ношение обуви имеет значение и то же кресло, о котором говорилось выше
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2012, 20:03   #722 (посилання)
Новичок
 
Аватар для lightlana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепропетровск

Снаряга: прокатные :)
прочла только начало темы и может быть повторюсь с вопросом, тогда просто дайте ссылочку, где это уже обсуждалось.
на днях сделали операцию по частичному удалению мениска. говорят, что за месяц-полтора функции колена восстановятся. посоветуйте, каким наколенником пользоваться в будущем при катании на лыжах? еще мне в больнице говорили о какой-то специальной стельке в ботинок. пролейте свет?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 12:28   #723 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для vaskir
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon
Цитата:
Коментар від lightlana Переглянути коментар
прочла только начало темы и может быть повторюсь с вопросом, тогда просто дайте ссылочку, где это уже обсуждалось.
на днях сделали операцию по частичному удалению мениска. говорят, что за месяц-полтора функции колена восстановятся. посоветуйте, каким наколенником пользоваться в будущем при катании на лыжах? еще мне в больнице говорили о какой-то специальной стельке в ботинок. пролейте свет?
Сами по себе может и восстановятся, а может и не совсем. Вы где собираетесь проходить реабилитацию после операции?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 14:43   #724 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для enigmus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salomon CrossMaxx 700
Почитав темку і маю таке питаннячко
БУли на Плаю 8-го березня, там жінка потянула коліно (до лікара не ходили, ну вперта вона в мене)), але ше докатала день, казала коли їздить майже не чути. ВВечері була маленька припухлість нога докінця не розгиналась, за тиждень все пройшло зовсім не болить не хрустить і не колеться.
Так от питання чи можна давати на нього нормальні нагрузки (плануємо на вих. на Бук)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 15:12   #725 (посилання)
Dim
Всегда на форуме
 
Аватар для Dim
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan GSX 182, Salomon X-Race 165, Giant Revel 2
Ви вимагаєте неможливого Не думаю, що хтось візьме на себе відповідальність та скаже "Упирьод, фсьо можна, раз не болить". А раптом там щось не так? Тому, якщо хочете перестрахуватись, го до лікаря.
ПиСи: я навіть з розірваним хрестом в наколіннику катався. Але то мої таракани і я за них відповідаю
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2012, 10:23   #726 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для vaskir
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon
Цитата:
Коментар від Dim Переглянути коментар
Ви вимагаєте неможливого Не думаю, що хтось візьме на себе відповідальність та скаже "Упирьод, фсьо можна, раз не болить". А раптом там щось не так? Тому, якщо хочете перестрахуватись, го до лікаря.
ПиСи: я навіть з розірваним хрестом в наколіннику катався. Але то мої таракани і я за них відповідаю
Бо сам вибирав, що хтів. А як йдеш до лікаря, то не завжди маєш вибір, особливо, якщо лікар "зацікавлений"
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2012, 15:54   #727 (посилання)
Новичок
 
Аватар для lightlana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепропетровск

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від vaskir Переглянути коментар
Сами по себе может и восстановятся, а может и не совсем. Вы где собираетесь проходить реабилитацию после операции?
там же, в больнице, где делали операцию, и прохожу
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2012, 20:51   #728 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Slavko_D
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Лыжи - Volkl Mantra 11/12 177 + Marker Griffon Demo 2013 МТВ - Kellys Scarpe-11
Привіт всім!
Нарешті пройшло 6-ь тижнів як я отримав травму коліна, хочу поділитись своїм лікуванням.
І так 25.02.2012р. я отримав травму правого коліна , цього ж вечора я приїхав у травмпункт м.Ужгород, де мені зробили ренген та наклали гіпс та направили в травм. відділення до Уровського. До нього я не пішов, оскільки чув за нього не самі хороші відгуки.
Для встановлення діагнозу я вирішив зробити МРТ (ДЦ "МРТ" м. Мукачево, т.3-12-01, 3-14-54. ціна - 600 грн.) де дали мені наступний висновок: "Розрив передньої хрестоподібної зв'язки, розрив латеральної коллатеральної зв'язки, реактивний синовіїт." З даним висновком я звертався до 4-ох врачів, з яких 3 порадили робити операцію (пластику), а 1 провівши огляд коліна не побачив там розриву ПХЗ і порадив 6-ь тижнів побути в ортезі. Я вирішив прислухатись і замінив гіпс на ортез (вартість - 350 грн.).
Крім цього я приймав наступні ліки:
- Остеогенон 1 таб. 2 рази на день (до їди) 160-170 грн.
- Аскорутин 1 таб. 3 рази на день (після їди) 5-6 грн.
- Рибячий жир 1 таб. 2 рази на день (після їди) 30-35 грн.
Також я добавив у свій раціон: холодець кожний другий день, салтісон (шойт), рибу та кисломолочні продукти, цитрусові, горіхи, мед і пив чай з шиповника. (Коллаген хондроитин глюкозамин в продуктах питания. - про харчування)
В неділю я зняв ортез і вже начав розробляти коліно.
Розробляю коліно кожний день вечором у ванні з морською сіллю (15 хв. просто лежу розігріваю, потім 15хв. розробляю) та після прийняття ван через 15-20 хв. на диванні (згинаю коліно лежачи на животі) також 15-20 хв.
Починаючи з 3-ого дня теж саме тільки вже два рази на день.
З 8-9 дня планую записатись на плавання, згодом тренажерний зал на кардіо вправи (велотринажер та хотьба на біговій доріжці).
З цього всього я можу сказати:
- МРТ хороший метод діагнозтики, але врачів які б могли дати достовірний висновок в Закарпатті немає (наскільки я узнавав то в Україні їх також практично немає)
- незвертайтесь за лікуванням травм.відділення Ужгородської міської лікарні та до травматологів Ужгородської поліклініки (це моя суб'єктивна думка, можливо я помиляюсь)
- і саме головне потрібно тримати себе "у формі" (перед цим сезоном я зав'язав із тренажерним залом та набрав близько 8 кг.)

P.S. Бережіть себе, не дозволяйте лікарям тренуватись та наживатись на собі і звертайтесь на extreme.com.ua за порадами.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1324231867_292469441_1----KS-601.jpg
Переглядів: 747
Розмір:  68,2 КБ
ID:	15871  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2012, 22:49   #729 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Slavko_D
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Лыжи - Volkl Mantra 11/12 177 + Marker Griffon Demo 2013 МТВ - Kellys Scarpe-11
А забув сказати саме основне - ПХЗ виявилась не розірваною, а трохи надірваною і вчора лікар оглянувши моє коліно сказав що 99% впевнений що ПХЗ зрослась
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2012, 10:31   #730 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для vaskir
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon
Цитата:
Коментар від lightlana Переглянути коментар
там же, в больнице, где делали операцию, и прохожу
А что конкретно делают?

Добавлено через 2 минуты

Цитата:
Коментар від Slavko_D Переглянути коментар
Розробляю коліно кожний день вечором у ванні з морською сіллю (15 хв. просто лежу розігріваю, потім 15хв. розробляю) та після прийняття ван через 15-20 хв. на диванні (згинаю коліно лежачи на животі) також 15-20 хв.
Починаючи з 3-ого дня теж саме тільки вже два рази на день.
З 8-9 дня планую записатись на плавання, згодом тренажерний зал на кардіо вправи (велотринажер та хотьба на біговій доріжці).


P.S. Бережіть себе, не дозволяйте лікарям тренуватись та наживатись на собі і звертайтесь на extreme.com.ua за порадами.
Ви читали про діатермію?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Травмы кисти Malaya Медпункт 73 20.01.2024 09:24
Укрепление коленного сустава Vredinka Медпункт 86 01.06.2021 21:56
Народная медицина и травмы klepakoff Медпункт 51 13.05.2019 16:49
Травмы плечевого сустава Rio Медпункт 65 08.10.2016 15:31
Травмы почек Mudrik Медпункт 10 10.02.2010 12:38

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today047117 (78%)2 (22%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125144222248602654 (62%)1422 (33%)190 (4%)