Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Травмы коленного сустава
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 19.04.2012, 22:39   #741 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
Цитата:
Коментар від Vredinka Переглянути коментар
jordik, дорогенька, якщо той мужчина і справді достойний, то не змусить тебе лежати страждати більш як два дні.. Та й то, вважай, що це буде приємна втома після того, як ви без останку віддастеся один одному.
Все має пройти, ніжно, без болю, з приємними розмовами а любві і брудними жартами анестезіолога, який супроводжуватиме вас, як пильний досвідчений збочинець)
Анальгін з димедролом піклуватимуться про тебе після важкого дня, а милиці не дадуть похитнутися твоїй сміливості.
Обіцяю, ти не зчуєшся, як будеш пархать на крильях любви і радіть льохкай паходкє.
Бажаю пошвидше повернутися в обійми Амура і насолоджуватись коханням)) Адже воно того справді варте
Маринко, дякую за підтримку, сьогодні домовилась за операцію - 27 квітня мало би статись сеє чудо в Франківській обласній лікарні.фотки залити з мрт поки не можу-якийсь анноун формат файлу залив мені мій чарівний доктор Хлус.
маю питання технічного характеру: 14 травня маю летіти в Грецію- спершу 13 поїздом до стольного града, потім тусовка на тиждень бех фіз навантажень.як думаєш, за 2,5 тижні зможу залізти в поїзд-літак?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2012, 00:10   #742 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
Йорданко, зможеш однозначно, якщо не закатувтимуть в гіпс.
Я через 2 тижні вже виходила в місто без милиць і користувалась громадським транспортом. Не скажу, що зовсім без дискомфорту, але все ж..
Пиши в лічку, абсудім дєталі, якщо тебе ще щось цікавить.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2012, 13:43   #743 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для vaskir
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon
Цитата:
Коментар від Vredinka Переглянути коментар
jordik,
Анальгін з димедролом піклуватимуться про тебе після важкого дня, а милиці не дадуть похитнутися твоїй сміливості.
Обіцяю, ти не зчуєшся, як будеш пархать на крильях любви і радіть льохкай паходкє.
правді варте
Боже ж мій ! Як та операція на коліні може людей надихнути на поєзію? Може і собі курнуть

Добавлено через 6 минут

Цитата:
Коментар від Pivoman Переглянути коментар
Однако всегда найдется нормальный человек- врач, но он один на десяток, поэтому делитесь друг другу их контактами!
Года 4 назад перед началом сезона я побежал делать МРТ, ибо с прошлого сезона ходил хромая, периодически оступаясь и испытавая сильную боль.
Бежать к маршрутке метров 30 шаркающими несгибаемыми ногами- это было предел!
Мне сказали, что там в связках колена че-то оторвалось, нужно делать рентген и возможно операцию. Но подзакачивать колено- не помешает.
Операция в начале сезона? Нах-нах! Поприседал перед лыжной поездкой. Превозмогая хруст коленей. Научился кататься, чтоб не допускать бокового удара на колено.
Сейчас вспомнил, что забыл об этой проблеме (тьфу-тьфу, мышечная память- осталась!)
Бережем себя и думаем!
Да, это точно. Никакой доктор не поможет, если ты сам ему не помогаешь. Если это не мениск ( а его точно надо вырезать), то в остальных случаях можна пробовать и без операции, а даже, если опреация уже сделана, то тем более на этом лечение не заканчивается. Нужна длительная и очень продуманная реабилитация. Информации о реабилитации после травм вагон в инете. Выбирай на любой вкус. Я это понимаю из своего опыта как физиотерапию ( тут возможны тоже варианты) и способ жизни ( гимнастика, двигательный режим, обувь, питание)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2012, 10:32   #744 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
ще я, ще я читаю цю тему! бо в палаті чекаю на операційку голодна, але не зла))) настрій,як на карнавалі, а не як перед операцією - чьот мне очень весело!!!
надворі весня, а я...на 6 поверсі франківської обласної лікарні рахую пташок і спілкуюсь з такими ж,як я, колєностраждущими.
що саме подле, за кілька тижнів перед операцією колінко перестало боліти.болить тільки при присіданні. може воно не хоче?може воно передумало?
чоловік зранку сказав, що я в лікарню вбралась ,як на свято - спитав хто доктор.
медсестри теж перепитали чого я прийшла без хромоти- чи не доктора охмурити?
короче все готово, хто випадково на трапить на темку, потримате кулаки за мну і помоліться до своїх богів.
а,може, мені все-таки втекти?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2012, 10:38   #745 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Я тоже читаю эту тему.
Друг мой, Дима, это тот, который сломал ключицу в Ясне в 2011, травмировал колено, связку порвал там и т.д. Уже была операция, осенью ещё одна
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2012, 10:41   #746 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар
Уже была операция, осенью ещё одна
Почему вторая?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2012, 11:05   #747 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
Йорданко, тримайся! Все буде добре, точно тобі кажу! Та ще й в такої сміливої леді)
Не соромся вимагати знеболювальне, якщо воно знадобиться, і нехай тобі показують на екрані, що там мутять. Клянуся, це дуже круто бачити на власні очі))
Чекаємо звісток, коли все пройде! Тримаю кулачки

Добавлено через 7 минут

А теперь о погоде о моих новостях)
Сегодня, по происшествии 14 недель после операции, на текущем осмотре хирург сказал, что с моим коленком всё хорошо и посоветовал продолжать удерживаться от форсирования событий и всё будет гуд! Оказалось, что мениск (очень предусмотрительно) зашили нерассасывающейся ниткой для таких дурбэцал, как я, чтоб он больше никогда не разошелся в том же месте)
Анестезиолог со словами "Что там нового на форуме?" простебал меня фразочкой "А вы что думаете, врачи форумы не читают?))))" и пожелал скорейшего восстановления! Я очень их люблю! У меня самые крутые врачи
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2012, 11:10   #748 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Почему вторая?
Должна была быть одна, но когда её делали, оказалось, что там всё хуже, чем врачи думали...Я деталей не помню, Димка рассказывал, я запамятовал.
Скажу, чтобы зарегался и ответил.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2012, 11:16   #749 (посилання)
KiteGlobal
 
Аватар для malder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Magic J@190, и разная кайтовая от Airush и Nobile
Цитата:
Коментар від Vredinka Переглянути коментар
на текущем осмотре хирург сказал, что с моим коленком всё хорошо и посоветовал продолжать удерживаться от форсирования событий и всё будет гуд!
Так держать!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.04.2012, 16:46   #750 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
такс, мене вже прооперували! при чому вчора таки сього чуда не сталося і я під кайфом від премедикації поїхала додому.(привезли ургентні травми і операційні були зайняті)
був шанс, що я не вернусь...
но чудо свершилось і в 10 ранку мені поміняли зв"Язочку, забрали відломок меніска поклали ортез і сказали трищки походити на костилях..на операції було не боляче, але їсти хотілося!!! і як на зло , лікарі і анестезіологи почали хотіти піцу , та ще з моєї улюбленої піцерії- і то прямо на операційному столі. працда пообіцяли поділитися))
так що я тепер огурчик, під кайфом від знеболюючого, права нога з ефектом загара від йоду. ка=расотулічка я!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Травмы кисти Malaya Медпункт 73 20.01.2024 09:24
Укрепление коленного сустава Vredinka Медпункт 86 01.06.2021 21:56
Народная медицина и травмы klepakoff Медпункт 51 13.05.2019 16:49
Травмы плечевого сустава Rio Медпункт 65 08.10.2016 15:31
Травмы почек Mudrik Медпункт 10 10.02.2010 12:38

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today043715345 (80%)11 (20%)1 (1%)
Yesterday068845349 (56%)38 (43%)1 (1%)
Month125314125251262601 (62%)1408 (34%)186 (4%)