Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Колиба
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 11.03.2023, 22:39   #3791 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Korben Dallas, я вже казав, але повторю (чи як це українською?): в тебе найкраща робота в світі. І я зараз не про лаванду. Більш найкраща тільки в Чеслава.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2023, 22:52   #3792 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Тренувати ноги чи ні, це залежить від цілей в лижах
Якщо катати динамічно - кути нормальні, швидкість, нижня розгрузка, то нагрузка на ноги досить велика. І якось їх треба тренувати: присідати, стрибати чи багато катати, не має значення
А можна їхати на прямих ногах по синьому серпантину, 30 метровими дугами, чисто “на внешних силах” - ну да, тут присідання зайві)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2023, 07:08   #3793 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
хорошее замечание!
Мы вернулись к вопросу, с чего начался спор
какое катание на моем видео с показных соревнований интер ски?
оно относится к теме паур карв?

Школа Tomass Marnics - Страница 12 - Горнолыжный Форум
и чем оно отличается от корейского ролика?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2023, 10:17   #3794 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Це все офтоп і треба перенести кудась звідси.
100%
Це ще, як пам'ятаю, Skyclub також пропонував ще до того, як видалив всі свої повідомлення, крім першого.
Бо тут, крім назви та першого повідомлення, до школи Марніца реально майже нічого вже не стосується.
Дійсно у багатьох зникне бажання заводити нові теми, якщо вони перетворюються в одне й те ж саме.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2023, 14:39   #3795 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@HappySkier , я перенесу, коли час буде
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.03.2023, 10:49   #3796 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@HappySkier, шукав, куди перенести. не знайшов. тай грець йому, хай згине в колибі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Mik, Kairos
Старий 18.03.2023, 00:56   #3797 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Трохи про те, як я розумію гірські лижі :
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.05.2023, 09:13   #3798 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2023, 11:07   #3799 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Цитата:
Коментар від 3dss Переглянути коментар
прошло то время пистолетиков, ходьбы гусиным шагом, стояние в присяди часами упервшись спиной о стенку, штанги и станки... НЕ НУЖНЫ СЕЧАС ТАКОГО ПЛАНА СОКРАЩЕНИЕ МЫЩЕЧНЫХ ВОЛОКОН
сейчас, в соременных горных лыжах, это резинки, степ подиумы, слеклайны, снаряды для баланса, различные фитнес утяжелители и тренажеры..
сила ушла на второстепенные роли в межсезонных подготовках уступив именно фитнес подготовке к силовым, собстенно силовые с вариациями баланса и еластичности и выход из силовых растяжкой, динамической выносливастью.. статика и силовая выносливость сейчас даже мешают в подготовке к горным лыжам
Я б не погодився. Просто погляньте на їхню статуру, особливо на ноги під час чемпіонатів світу.
Є звичайно від природи худенькі дівчата але навіть у них проглядаються добре підкачані м'язи стегон та сідниць.
А у чоловіків то практично в усіх добре виділяються розвинені м'язи стегон і сідниць.

І зважте, що стегна це м'язи, які з поміж інших досить важко качається, тому якщо вони вже візуально великі то це свідоцтво спеціальної роботи над ними.
А сідниці накачати це взагалі капець, як важко.
А ви погляньте на їхні "надуті" сідниці...
Усе це говорить про те, що питанню сили м'язів принаймні нижче пояса та тримачів хребта приділяється особлива увага.
І до речі вправи на силу м'язів стимулюють і потовщення та еластичність зв'язок, які їх тримають.

Добавлено через 1 час 11 минут

Цитата:
Коментар від 3dss Переглянути коментар
это шутка?
вы когдато видели как штангисты катаются на горных лыжах?
на беговые они в состоянии стать?

Добавлено через 8 минут


я уважаю Ваш выбор, уважайте пожалуста Мой
в интернете можно и на Ты, но не злоупотреблять тоже совет..
Мова ж не про штангістів, а про вправи зі штангою, конкретно присідання різні, які роблять для зміцнення зв'язок та для збільшення м'язової сили ніг. Щоб людині у віці за 35 зробити ноги, як у штангістів, то треба повернутись хоча б у 25

По мові не переживайте: "Бог і таких любить"
Особисто я розумію тих нещасних кого агресивна імперська русифікація заразила імперською пихою приналежності к "вєлікаму і магучєму" та зробила нездатними відчувати ані емпатію до колонізованих народів, ані рок моменту.
А через це оті носії "вєлікава і магучєва" нездатні ані відчути біль народу серед якого живуть(і тут не так важливо чи вони етнічні росіяни, чи русифіковані манкурти українці) ані усвідомити, що їхнє вперте "ета мой вибар" забирає у нас спроможності якомога швидше збудувати стійку політичну націю адже це питання вже давно вийшло за межі особистого та стало гостро суспільним.

Їхня проблема в тому, що вони сприймають підштовхування розмовляти українською, як тиск на їхню особистість та ідентичність, що звичайно можна зрозуміти. Але вони помиляються через те, що не вловлюють важливість/рок моменту для спільноти, тобто вони егоцентричні.

Під моментом для спільноти я маю на увазі протидію імперському зазіханню московитів, адже очевидно, що мовне питання використовується ними, як зброя роз'єднання нашої спільноти, як привід для маніпуляції, підміни понять, як елемент звернення до чуттєвого: "нє давітє на міня , я прінял рєшєніє" "нацикі устраівают ганєнія на рускагаварящіх" ітд ітп.

І у цьому ексистенційному протистоянні чим швидше українці перейдуть на українську тим швидше цим білим ходокам дійде, що вони помилялися(так, я вважаю, що вони все ж таки все ще можуть мислити хоча й поглинуті злом так сильно, що стали майже ірраціональними).

В світлі вищесказаного я завершу думкою, що плекання української сьогодні є питанням формування політичної нації, а не етнічним мовним питанням. Тобто у нас нема іншого виходу, бо для створення спільноти вільних людей, для створення демократії, яка піде вперед, як свого часу наприклад Південна Корея, нам потрібно створювати власну ідентичність, як політичної нації а для цього фундаментальним інструментом є мова.
Зважте, що навіть американська англійська вона інша ніж англійська Великобританії і це кодифіковано в законодавстві США і це зроблено СПЕЦІАЛЬНО, щоб відрізнятись від імперської мови Великобританії.

У нас же є своя жива мова, нам не потрібно створювати "англійську #2" і до речі українська древніша ніж московська, бо є ближчою до мови Київської Русі та є більш автентичної, що прослідковується у діалектах(гуцульський, лемківський, бойківський, наддніпрянський, волинський) там є багато слів, які прослвдковуються аж до часів Русі.

Але то не так важливо, бо по суті усі народи прекрасні в сенсі факту свого буття, бо краса в різноманітті, і тому я не міряюсь "піпісками" та не принижую мову московитів а лише стверджую, що наше мовне питання є основою для перемоги у протистоянні з імперією.

Тому коли я перейшов на українську у 2014, то свідомо робив це не в останню чергу заради своїх дітей з урахуванням вищесказаного.

П.С. Ще про егоцентричність.
З іншого боку це свідкує про певну стійкість до тиску, тобто на наявність внутрішньої здатності зазищати свою гідність, що безперечно заслуговує на повага.
Але трагізм такої ситуації в тому, що це постріл собі в ногу, адже л'є воду на млин московитів.
Думаю, що більш достойно буде спрямувати отой внутрішній духовний стрижень як раз таки на опанування української та створення, збудування навколо себе сучасного україномовного середовища.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2023, 20:44   #3800 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@PastorMalinois ,
35-річній людині толк від присідань буде скоріше більший ніж 25-річній. В принципі, з віком ми досить добре толеруєм інтенсивність і все гірше толеруєм об‘єм, тому можна робити важкі присідання (5x3, 3x3, 85% від одноповторного максимуму) і до старості. А от об’єм в 35 вже буде і повинен бути суттєво менший, а потім ще менший. Я в 35 став суттєво сильнішим, ніж був в молодості. Перших рів року тренувань це взагалі халява, постійні персональні рекорди.
Ризинки і всяка інша фігня це просто носенс.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 29 (учасників - 0 , гостей - 29)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday0612547886 (69%)38 (30%)1 (1%)
Month123293737169602385 (64%)1208 (32%)140 (4%)