Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Колиба
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 11.03.2023, 11:53   #3781 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)


Добавлено через 1 минуту

поработать надо с движком из ФБ

Добавлено через 2 минуты

International Ski Community
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2023, 16:51   #3782 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@3dss ,
Я можу багато тексту написати для чого це все за умови, що є щирий інтерес. Але очевидно, що у вас є своя цінна думка тож відповідаю так: штангісти мабуть погано їдуть, а лижники які займають зі штангою їздять добре. Сила — це основа атлетизму. Для туристів нічого крім хорошого насторою і гарно пообідати в принципі не треба, а для їзди на високому рівні вже треба атлетизм. Хтось його має від природи, але більшості звичайних людей це треба розвивати, і доволі довго.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2023, 17:25   #3783 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
@3dss ,
Я можу багато тексту написати для чого це все за умови, що є щирий інтерес. Але очевидно, що у вас є своя цінна думка тож відповідаю так: штангісти мабуть погано їдуть, а лижники які займають зі штангою їздять добре. Сила — це основа атлетизму. Для туристів нічого крім хорошого насторою і гарно пообідати в принципі не треба, а для їзди на високому рівні вже треба атлетизм. Хтось його має від природи, але більшості звичайних людей це треба розвивати, і доволі довго.
прошло то время пистолетиков, ходьбы гусиным шагом, стояние в присяди часами упервшись спиной о стенку, штанги и станки... НЕ НУЖНЫ СЕЧАС ТАКОГО ПЛАНА СОКРАЩЕНИЕ МЫЩЕЧНЫХ ВОЛОКОН
сейчас, в соременных горных лыжах, это резинки, степ подиумы, слеклайны, снаряды для баланса, различные фитнес утяжелители и тренажеры..
сила ушла на второстепенные роли в межсезонных подготовках уступив именно фитнес подготовке к силовым, собстенно силовые с вариациями баланса и еластичности и выход из силовых растяжкой, динамической выносливастью.. статика и силовая выносливость сейчас даже мешают в подготовке к горным лыжам
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2023, 18:14   #3784 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від 3dss Переглянути коментар
прошло то время пистолетиков, ходьбы гусиным шагом, стояние в присяди часами упервшись спиной о стенку, штанги и станки... НЕ НУЖНЫ СЕЧАС ТАКОГО ПЛАНА СОКРАЩЕНИЕ МЫЩЕЧНЫХ ВОЛОКОН
сейчас, в соременных горных лыжах, это резинки, степ подиумы, слеклайны, снаряды для баланса, различные фитнес утяжелители и тренажеры..
сила ушла на второстепенные роли в межсезонных подготовках уступив именно фитнес подготовке к силовым, собстенно силовые с вариациями баланса и еластичности и выход из силовых растяжкой, динамической выносливастью.. статика и силовая выносливость сейчас даже мешают в подготовке к горным лыжам



Щось вставлене відео не хоче починатися з вказаної часової мітки.
Тому пишу ці мітки текстом: 2:27 та 1:16

Серед всіх фітнес-вправ штанга у деяких спортсменів все ж таки залишається також.
Думаю, що для професійного спортсмена потрібна різностороння підготовка, а акценти зміщуються в одну чи іншу сторону в залежності від методик, стану здоров'я, стратегії підготовки до змагань, планування виходу на пік форми тощо.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2023, 20:07   #3785 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
Я останній раз штангу тримав ще в універі...як катосити далі після цього розуміння?🤔
Вкладення 46761
Ну я трохи пізніше, але також недалеко відірвався. Останні рази тягав штангу до 30 років, коли ще активно займався спортом, але ж я зараз і не спортсмен кубку світу.
А Вам, думаю, після Ваших щоденних цілодобових присідань та нахилянь на лавандовому полі з весни до осені у передсезонній підготовці, вже ніяка штанга не потрібна.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2023, 20:25   #3786 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
а для їзди на високому рівні вже треба атлетизм. Хтось його має від природи, але більшості звичайних людей це треба розвивати, і доволі довго.
это ваше мнение, и пути к пониманию и исплонению только переходят из сезона в сезон не меняя особо ниченго, только и убеждение остается..
но зная хотябы основопологающих два первых закона Ньютона, можно выстроить логическую цепочку как можно передвигаться в пространстве не расходуя свои собственные сили и это поверхносно описано в соседней теме в статье топовых демонстраторов еще в 2015 году, да и на форуме кто-то эту тему подымал...
а убеждение останется до тех пор, пока не появятся новые знания,а тем более закрепленые практикой!
только тогда появятся изменения, какие опровергнут старые убеждения
только поиск нового может генерировать прогресс..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2023, 20:25   #3787 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
Ну я трохи пізніше, але також недалеко відірвався. Останні рази тягав штангу до 30 років, коли ще активно займався спортом, але ж я зараз і не спортсмен кубку світу.
А Вам, думаю, після Ваших щоденних цілодобових присідань та нахилянь на лавандовому полі з весни до осені у передсезонній підготовці, вже ніяка штанга не потрібна.
нафіг йому штанга, йому трактор потрібен
ну хіба електро сапка
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2023, 20:53   #3788 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Не розумію, чому тут декому пригоріло. Я ж казав, рекомкндація стосується тих, хто всерйоз зібрався робити так званий Power Carving.

Хто ж не збирається, тому можна бавитися в резинки і медитація на одній нозі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2023, 21:35   #3789 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Це все офтоп і треба перенести кудась звідси.

В мене теж комплекс неповноцінності в цьому відношенні, вже давно )

З іншої сторони, про вимоги до фізичних кондицій ми можемо говорити навіть чисто з точки зору теорії.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2023, 21:55   #3790 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Я додам ще трохи теорії))
Свого часу, я для себе зрозумів, що якщо я хочу чогось досягти в лижах, чогось більшого, аніж середньостатистичний турист, то на лижах мені потрібно бути більше...і я вирішив податись в інструктори😁 Не можна відчути лижі вдома на дивані, теоретично можна, але без практики то все фігня. Чотири роки вже живу на схилах і розумію, що це тільки трохи більше ніж початок шляху. Це як секс через камасутру і без практики)) Ніби то про секс, але таке собі...))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0082310 (83%)2 (17%)1 (1%)
Yesterday11310541770 (67%)34 (32%)1 (1%)
Month82523315182152176 (66%)1102 (33%)42 (1%)