Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Украинские горнолыжные школы > Гірськолижна школа Буковелю
Украинские горнолыжные школы отзывы, анонсы и обсуждение горнолыжных школ


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.06.2023, 12:36   #741 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Toyinstructor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: дрова
Шановний користувач мережою

Цитата:
Коментар від Kairos Переглянути коментар
Ччувак пропонує починаючи з 2 березня три цикли курсів по навчанню карвінгу у Плаю. 4 дні за 7к грн.
Мені доси кортить спитати, що таке "авторська методіка" і чим вона відрізняється від інших.... Може використання рації?
Шановний, анонімний користувач форуму. Мене звуть Пасанецький Валерій.

З моєї сторони було би максимально розумно, просто ігнорувати подібні негативні вислови, адже, як мінімум для всіх добрим не будеш! А тим паче для того, хто не обгрунтовано, публічно формулює враження, без перевірки своїх тверджень.

Уже декілька разів мені скидають посилання сюди, побачивши ці тексти, мої учні невдоволені або сміються. Для того, аби мені більше не скидали сюди посилання і люди бачили, що я знаю про Ваші обговорення моєї персони, залишу тут коментар.

На моїх медіаресурсах є таке поняття, як - "Клікбейт" - це провокуючі назви, прев'ю, тощо, які змушують користувача інтригуватися та переглядати контент. У клікбейту є мінус - часто люди скаржаться, тому що дійсно хочуть "Чарівну таблетку за 5 хвилин". Якщо у назві пише за 3 хвилини - клікбейт. Але ніхто не відключав здоровий глузд і розуміє, що за 3 хвилини не накачаємо прес, не станемо успішним бізнесменом, не навчимося кататися на лижах.

Також варто звернути увагу на те, що передати повний процес навчання на відео - не реально. Або ж робити пряму трансляцію на декілька днів. Коли ви бачите нарізки і при тому у нарізках постійно такі ж самі моменти, напевно логічно - що інші моменти я не хочу показувати і вони відбуваються саме під час приватного навчання. (ви коли бачите рекламу курсів чи виступ якоїсь персони маючої свій інфо чи інший продукт, вона дає лише частково інформацію у публічний доступ, все інше саме у продукті)

Нарізки
Якщо Ви пов'язана з педагогікою, навчанням, чи інструкторством людина. Адже саме такі персони мають компетенцію аналізувати мою діяльність. Ви мали би розуміти, що кожен навчається по-різному, прогресує по-різному. Методики - це лише шаблони, орієнтовні бажані результати. Біомеханіка у кожного різна. Кожен рух для кожного виглядає, звучить, відчуванється по-різному. Комусь легше певний 1 набір рухів зробити, комусь інший. Хтось може дійсно за 5 годин змінити свою техніку катання кардинально. Хтось за 2 години втомлюється і не може ноги підняти. До когось на 3 день доходе, що опиратись зовнішнім силам зовнішній нозі легше. Комусь легше зробити ангуляцію, комусь легше заклон чи авальман. Саме тому підхід має бути - індивідуальний. У мене не має єдиного шаблону! Тут, на форумі ви самі бачили відео різних лижників Корейці, Швейцарці, Італійці, Новозеландці... всі їдуть гарно, але по-різному. І в кожного свій шаблон (методика). Так хто з них робе правильно? Хто навчає правильно? Чому навіть у них в командах є різноїдучі люди?

Ціна і знання
В Україні. 70$ за 2 години, кажуть - дорого. 200$ за 5 годин - також. Я не можу просто відсидіти чи нічого не навчити людину за цей час! Я не можу "халтурити" І це не тільки через мою публічність.
Відповідно, як чесна, совісна людина намагаюсь побудувати процес декількома способами відповідно побажанням учня:
- Інформація, яка дає єдність певного процесу. Адже багато речей взаємозалежні.
- Максимально практики з коригуванням.
- Комбо
та ще декілька варіантів відповідно кількості часу, наявного результату, фізичних здібностей тощо!

Я інвестую масу часу та коштів не тільки у курси інструкторських категорій, а й в інші ресурси, звідки беру багато знань та практики. Я не гуру, не спортсмен! Не маю цілі їхати краще всіх. Не виграю кубок світу! Але! Я - Якісно, Ефективно навчаю! В цей час хотів би бачити хто ті люди та яка їх компетенція і резульати. Адже це важливо знати перед тим як побачивши часткову інформацію у відео публічно принижувати мою персону.

Чомусь, після такого інструктора. Люди - їдуть. Люди - розуміють. Люди - прогресують. Люди - люблять лижі.

Можу багато написати, чи поділитись із Вами.
Але найприємніша фраза учнів: "Я багаторазово був у інструкторів! Ти найкращий! Чому мені не пояснювали таких простих, але потрібних речей. Чому я раніше не прогресував..."
Дякую!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ 3dss
Старий 15.06.2023, 12:50   #742 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від Toyinstructor Переглянути коментар

Можу багато написати, чи поділитись із Вами.
Але найприємніша фраза учнів: "Я багаторазово був у інструкторів! Ти найкращий! "
Дякую!
У цій промові всього 2 моменти
1. Можу поділитися із Вами чимось корисним.
2. Я найкращій - но комент

1. Можете поділитись - це ж чудово, це найкращій шлях до поваги,
2. Хотілось би аргументації, чому саме.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.06.2023, 15:46   #743 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
@Toyinstructor ,друже, ти дуже багато робиш добрих та корисних справ в інтернет, це непросто, та займає багато часу..
звісно це не може не викликати повагу та багато шанувальникив, та слухачів.. але є і зворотній бік медалі.. ))
Я сподіваюсь тебе тут підтримують.. але акщо ні, то на те є багато чинникив розвитку цього ресурсу.. і проблема не в звітах та користувачах, а беспоскредьно в 'розвидку' цього ресурса
тобі успіхів та шанування в справах!

Востаннє редагував 3dss: 15.06.2023 о 17:25.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.06.2023, 10:50   #744 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Toyinstructor Переглянути коментар
Але найприємніша фраза учнів: "Я багаторазово був у інструкторів! Ти найкращий! Чому мені не пояснювали таких простих, але потрібних речей. Чому я раніше не прогресував..."
Привіт. А поклич сюди когось з них. Ми б відоси глянули. Дякую.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.06.2023, 11:23   #745 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
@Sheridan , постой на снегу хоть 100 часов в сезоне, может и понимать станешь людей на снегу, оценивать более адекватно. ))
хотя не факт.. есть примеры..
Всмысле нахожденияна нем и понимания снега ))

Добавлено через 28 минут

улыбаешься..
не на того нацелены взоры твои, он из не многих, кто именно выкладывает результаты своей работы, тоесть своих учеников, а не себя любимого.. и это тоже можно увидеть, если захотеть!
хотя адекватность аналитики зависит от поста выше, займись сначала своим восприятием, потом накладывай штампы на тех, кто этим занимается в 100 раз больше твоего (даже виртуального) псевдо понимания катания на горных лыжах ..

Востаннє редагував 3dss: 16.06.2023 о 13:27.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.06.2023, 13:07   #746 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Іграшковий інструктор це як?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2023, 13:09   #747 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kairos
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Десь у паралельному всесвіті

Снаряга: Лижі є
Цитата:
Коментар від Toyinstructor Переглянути коментар
Шановний, анонімний користувач форуму. Мене звуть Пасанецький Валерій.
Велкам на форум.
Ти багато чого правильно пишеш, про те, що багато чого залежить від учня, що процес довгий, що підхід дуже важливий. Але.
Є Альпійська школа, є школа Харба, да той же Томас. Тому ставити в один рядок 'Авторську методіку' це суто популізм. Звідти й сарказм.
Те, що учні задоволені, це важливо, але не показник. Бачив приклади, коли дівчина інструктор дуже гарно спілкувалася з дітьми і вони були дуже задоволені, але їхали майже як і до того. Ні на що не натякаю, я не вважаю себе експертом, тому крітику залишу іншим.
PS Про ціни ніхто й слова не казав, тут всі розуміють як це працює і скільки треба вкласти. Як на мене, то це взагалі дешево, за умови якщо це навчання дійсно корисне
PSS Рації - гарна ідея, це я вже без сарказму
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2023, 21:51   #748 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Поржав, що йому тут приділили увагу.
У мене з ним була цікава ситуація.
Цієї весни несподівано випала можливість на кілька днів виїхати на Буку.
Але я не в курсі нюансів низького сезону і все було поспіхом, хз в кого запритать є зараз сніг на трасах чи ні.
Побачив його ТГ канал, тегнув його в лічку. Пишу як зараз сніг на Буці можна їхати?

І це чудо пише мені заготовлений меседж, щось на кшталт: "я афігєнний мастєр Йода, часу не маю на подібні балачки, ось номер картки кидай 400 грн тоді надам кансультацию

Жоскій пацан
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2023, 21:53   #749 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@PastorMalinois, скрін є? бо звучить якось нереально...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2023, 22:10   #750 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@PastorMalinois, скрін є? бо звучить якось нереально...
Зуб даю Я потім навіть підняв цей випадок у общаку. Не спеціально, ну бо це особисте діло кожного який він має світогляд, я ж не друг йому, чи кум, чи сват.
Він написав в каналі, що хтось ломанув його акаунт чи зробив фішінговий акаунт під нього, гроші з людей просить, точно не па'ятаю. А я прочитав та подумав, що це я написав тому не справжньому Валєрі. Аж тут він відписується в общак і підтверджує каже, що ви написали мені і це я вам відповів. Ну і типу знаєте скільки мені пишуть в лічку, забебаєшся відповідати ітд ітп. ну і там була дискусія трохи на цю тему.
Мнєнія народа раздєлілісь, як завжди

Ну взагалі то це так не френдлі, особливо у світі досить нечисленного комюніті гірськолижно-хворих. Добріше треба бути. Ну і навіть, якщо нема часу, то ігноруй, а коли такий прикол, то це справляє неприємне враження, це типу як не людяно трохи. Не так як у путні та москалів не людяно, а так, чисто грамулічку

А скріни влом шукати...

А чисто по діяльності пацана, то бажаю щиро успіхів, нехай аналізує помилки та стає кращим, адже не помиляється той хто нич не робить...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
б\у Гірськолижна маска Marker COSMIC imported_Onil Архив Биржи 0 25.01.2019 01:03
Гірськолижна куртка Salomon Cadabra Insulated Uzhgorodec Одежда, термобельё и перчатки 0 08.02.2015 18:42

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000075 (87%)11 (13%)1 (3%)
Yesterday027721448 (62%)29 (38%)1 (1%)
Month72413328180512171 (65%)1103 (33%)53 (2%)