Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горнолыжной одежды > Выбор горнолыжной одежды
Выбор горнолыжной одежды куртки, костюмы, термобельё и др.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 18.05.2010, 19:48   #491 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kovax
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хряков

Снаряга: Ride DH Atomic sl 12 Salomon course 130 seba fr2
Цитата:
Коментар від dile Переглянути коментар

Я на барабашке, так там хз даже как обяснить, 21-й век, внизу слева)))
Барабан то вообще отдельная тема. Только вот непонятно что хуже: толи бюджетная поляндия, толи китайский Goldwin или что там еще впарят за 700 гривасов)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.05.2010, 20:24   #492 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для rus_7
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: dynastar omecourse speed 05-06
Цитата:
Коментар від Kovax Переглянути коментар
Только вот непонятно что хуже: толи бюджетная поляндия, толи .... что там еще впарят за 700 гривасов)
В начале года сумел за 750 грн. купить курточку Россиньйоль на стоке, потому советовал бы топикстартеру поискать еще.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.05.2010, 08:06   #493 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для dile
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: Salomon Race 24R 3D
Ребята, чтобы максимально сузить круг поисков можно Вам задать ламерский вопрос?

Просто перечислить бенды вещей, которые можно покупать из верней одежды, экипировки, штаны и куртка.

Я так понимаю останется порядка 5-7 производителе и тогда все вопросы сузятся до моего размера, цены, и мембраны (я так понял надо минимум 15000 а лучше 20000 на вотерпруфф)

Спасибо.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.05.2010, 17:35   #494 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від dile Переглянути коментар
Ребята, чтобы максимально сузить круг поисков можно Вам задать ламерский вопрос?

Просто перечислить бенды вещей, которые можно покупать из верней одежды, экипировки, штаны и куртка.

Я так понимаю останется порядка 5-7 производителе и тогда все вопросы сузятся до моего размера, цены, и мембраны (я так понял надо минимум 15000 а лучше 20000 на вотерпруфф)

Спасибо.
Бачите, не завжди необхідно брати мембрану вище 10 000 чи 15 000 - спорядження із такими цифрами орієнтоване на ектремалів та для дуже активного відпочинку (довготривалого фрірайду наприклад) в екстремальних умовах (гори Кавказу, Альп, високогір"я загалом).
Крім того, ціна курток вище 10 000, теж висока. Для спокійного катання на наших чи закордонних гірськолижних курортах вам спокійно вистачатиме мембрани від 5 000 до 10 000. Це я вам скажу як людина, яка має вже не перший рік 2 куртки та 2 пари штанів з мембранною 5 000 . Тому поволі постає питання: а чи є зміст переплачувати за функціонал, яким ти й так не буде користуватися?

До слова, цей сезон відкатала у костюмі канадської фірми Westbeach, мембрана 6 000/6 000 - протягом дня падала, мокла під дощем та снігом, заривалась по пояс у сніг на Драгобраті і ніяких нарікань, комфорт на вищому рівні. Тому моя порада: краще купити дійсно якісну та брендову річ із мембраною 5 000-10 000, аніж купувати річ від невідомого виробника із більшою мембраною.

Стосовно брендів - кожна людина є індивідуальна і у кожного, безумовно, є свої фаворити. Постараюсь описати ті марки, які мені відомі і в яких трохи орієнтуюся (які носили знайомі, друзі, які щупала в магазині і які носила сама), так би мовити, моє ІМХО.

1. "Дорогі" бренди: Descente, Mammut, Millet, The North Face, Ziener. Якість та ціна понад усе.

2. Бренди середньоцінової категорії - HellyHansen, Rossignol, Salomon, Völkl, Lafuma, Rip Curl, Roxy, Columbia (спеціальні спортивні серії), Westbeach, Burton, O'neill, Sessions, Bonfire, DC, Quiksilver, Spyder, Killtec, Hannah, 686, Subindustries, Rome - найширше використовуються та найбільш поширені у нас. Хороше співвідношення ціна/якість. Варто шукати у київських, дніпропетровських магазинах, а також у інтернет-магазинах.

3. Недорогі бренди країн-"сусідів" та вітчизняні бренди - 4F (Польща), Campus (Польща), Husky (Чехія), Alpine Pro (Чехія), Trimm (Чехія), Commandor (наше, українське). Юзає багато знайомих, ніби задоволені, якість непогана. Чоловік два сезони відкатав у куртці польського бренду, ніби ніякого дискомфорту у носінні та катанні я за ним не помітила.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2010, 08:13   #495 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для dile
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: Salomon Race 24R 3D
Спасибо большое Джоли за раскрытие вопроса!!

Если я правильно понял, то на не дорогие бренды из Вашей категории вообще не стоит ориентироваться при финансовой независимости в определнной степени?)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2010, 08:23   #496 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від dile Переглянути коментар
Спасибо большое Джоли за раскрытие вопроса!!

Если я правильно понял, то на не дорогие бренды из Вашей категории вообще не стоит ориентироваться при финансовой независимости в определнной степени?)))
Все правильно, ми не настільки багаті, щоб купляти дешеві речі:wink:. Тобі потрібно визначитися:
1. Де будеш кататися.
2. Стиль катання.
3. Як часто будеш кататися.
З цих міркувань потрібно підходити до купівлі лижного одягу і звичайно від фінансових можливостей. Розповіли вже тобі все, успіхів тобі у придбанні твоїх лижних обновок.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2010, 08:29   #497 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Muadib
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl Katana
Ну я би в бренди середньоцінової категорії додав Völkl, курточки дуже непогані.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2010, 08:30   #498 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від dile Переглянути коментар
Спасибо большое Джоли за раскрытие вопроса!!

Если я правильно понял, то на не дорогие бренды из Вашей категории вообще не стоит ориентироваться при финансовой независимости в определнной степени?)))
Чого ж не вартує, я ж не маю на увазі, що дешеві бренди погані, тому що вони дешеві, там теж використовуються технології, які вроді непогано себе зарекомендували на нашому ринку.

Просто тут йдеться про те, що при наявності достатньої кількості грошей та можливості вибору краще взяти перевірену та дорожчу марку, аніж маловідомий бренд. До слова скажу вам, що у нас у Львові 70% усіх брендів, які я перерахувала до середньоцінової категорії, знайти дуже важко - частину з них справді важко знайти, а частина взагалі не представлена, за такими речами треба їхати в Київ чи купувати у закордонних інтернет-магазинах. Більшість львівських магазинів орієнтується на споживача середнього рівня достатку, ось тому і возять бренди дешевих виробників, їм це вигідніше, аніж завезти колекцію дорожчого одягу, які не так швидко будуть розкуповувати. У Києві, Харкові, Дніпропетровську та інших містах-мільйонниках з цим легше, більший вибір хороший речей.

І ще один важливий момент, про який вже писав Боб Кнесл у пості вище - ви обирайте собі річ в залежності від того, скільки рахів протягом сезону ви будете нею користуватись: якщо ви їздите на лижі 2-3 рази за сезон по 2-3 дні, вам цілком достаньо буде бюджетної моделі (навіщо платити більше), якщо ви у сумі накатуєте від 15 днів до місяця і більше, беріть більш дорожчий бренд, так як він повністю себе виправдає при активному та довготривалому користуванні.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2010, 20:12   #499 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Витек
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев+Луцк

Снаряга: Salomon S/Force Bold 177
уважаемая Jolie Вы не учли один важный фактор при выборе лыжного экипа и снаряги - это "лыжная жадность". Я это испытываю каждый раз когда посещаю соответствующий магазин и и-нет магазин )))
Сегодня проезжал в Ровно, посетил в Экваторе спорт магаз... не помню названия и обнаружил там чудесные куртки и штаны под брендом ENVY. Продавец рассказала, что производитель - Словакия или Чехия... чуть не купил. Да и цена как для ватерпруфа 15000 - 1000 грн. вполне пристойная. И это при условии, что есть уже комплект + запасные штаны. )) Что то меня остановило. ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2010, 21:09   #500 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vitalik0303
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Костополь

Снаряга: FISCHER PROGRESSOR 8+
Да лижна жадність це проблема, сам таким заразився,як від неї вилікуватися ,спосіб тільки один,потрібно купити все що потрібно,може тоді відпустить(жадність),а мені ще стільки всього потрібно
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ GSM
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Стирка горнолыжной одежды samurai Выбор горнолыжной одежды 341 07.12.2023 23:21
Ремонт горнолыжной одежды nomeaning Выбор горнолыжной одежды 47 16.12.2021 19:52

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (76%)14 (24%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32636095243513110 (51%)2722 (44%)286 (5%)