Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2020
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.01.2020, 12:09   #321 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Baralgin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кривой Рог

Снаряга: Elan Amphibio 14 Ti, Atomic Nomad (S), HEAD Raptor 120RS
Я не буду оспаривать пользу инструктора, она однозначна, особенно на первых порах. Вопрос постпвленных для себя целей, и текущих условий существования.
Если есть самоцель научиться грамотной технике, то учитель необходим. Если цель просто научиться ехать, тормозить где нужно, и не падать на поворотах, то инструктор не обязателен. Просто самостоятельно это займет больше времени, и больше проблем для окружающих.
Моя история такова, что волею судеб оказался на работе в Буке, ну и коллеги меня затащили на лыжи. Т.к во времени я не был ограничен, а в средствах был, то начал я по второму пути. Вечером читал статьи и книги, смотрел обучалки на ютубе, а утром ,пока трассы пустые,выходил на склон закреплять знания. По паре часов в день.И лишь когда я начал откатывать все синие трассы без единого падения и плужения, я взял инструктора, чтобы направил на путь истинного джедая, а не просто человека ,умеющего ехать на лыжах и не падать.
А для групп туристов, приаозимых автобусами из яремче или ворохты, не нужен не первый не второй вариант. У них задача просто попробовать покататься, сфоткаться с лыжами, выпить глинтвейна и отбыть к месту постоянной дислокации. И таких добрая треть, если не половина в сезон.
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 12:16   #322 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Я по схилу ходжу щодня . В касу біля 2 витягу і назад. Інколи ,коли бачу , що у людини щось не получаєтсья , але вона старається і хоче, то зупиняюсь і розказую про базову стійку, плуг і паралельність ліній голені та корпусу. Інколи люди слухають з інтересом , інколи виховано посилають. на кемпінгу я допоміг освоїти лижі не одному десятку карванерів. Я бачу , що можу допомогти тим, хто вже стоїть , трохи їде але хоче краще . А коли людина перший раз, то це поза моєю компетенцією. Кажу ж , що сина свого не знаю як вчити - йдем в школу. А ще я слабо уявляю собі людину , яка приїхала на курорт , купила собі скіпаси, снарягу , але замість катання патрулює 7 схил і допомагає усім новачкам , які по різним причинам ігнорять навчання в школі.
Про бус не дуже зрозумів , їжжу зараз на Шкоді , брав собі беу . 5 -річку під пільгове розмитнення . Бус теж зараз шукаю , теж буде беу, теж буду переробляти під себе . Бо під мої потреби немає готового . Знаю що кажу , їздив літом на виставку в Дюссельдорф шукати.

Добавлено через 2 минуты

Цитата:
Коментар від SOUZmultFILM Переглянути коментар
порекомендуйте інструктора на 2-4 години, жінку яка знає підхід до дитини, дівчинка 8 р. Бо планую с суботу бук, але хочу й сам покатати.
кинув запит інсайдерам , за день\два скажуть
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 12:24   #323 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sergiy.Gutiev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев.

Снаряга: Иногда из проката
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
[b]
Наприклад, переконаний, що більшість з нас розуміє, як це правильно, зручно і безпечно їздити на новеньких «бехах» і «мерсах», куплених в салоні, але реально купує склеєний б/у мотлох пригнаний з Америки, чи Німеччини. Чому? Життя ж дорожче за 100К доларів.
Умение водить машину и "їздити на новеньких «бехах» і «мерсах», куплених в салоні,", это одно и тоже?
P.S. Можете не отвечать!
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 13:04   #324 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@Baralgin, длинный путь - тоже путь. Но оптимальнее именно из шкурных соображений было бы взять инструктора с нуля, и еще раз потом, после успешного самостийного катания по синим склонам. Недеюсь ошибаться, но вероятно Ваш инструктор столкнулся с кучей надежно укатанных ошибок основной стойки, и наличием силового поворота разворотом плечей/корпуса. Такое намного проще избежать в начале, чем чинить потом))
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 13:55   #325 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
... Інколи ,коли бачу , що у людини щось не получаєтсья , але вона старається і хоче, то зупиняюсь і розказую про базову стійку, плуг і паралельність ліній голені та корпусу...
- супер, респект!

Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
Про бус не дуже зрозумів , їжжу зараз на Шкоді , брав собі беу ...
- просто на фотці більше подібно на інтер’єр буса… Але це не важливо… Ви вже відповіли на питання. Дякую.

П.С. Якщо мене якось занесе на Бук, то продовжимо дискусію, якщо Ви не проти

Добавлено через 8 минут

@Sergiy.Gutiev, Та чому, ж? Я відповім - я мав на увазі якраз друге.
Бо добра частина лижників-початківців просто не може собі позволити інструкторів (як і нових машин). І читати їм настанови – фінансову ситуацію не змінить.
А навчитися кататися на лижах з інструктором за годину-дві, то так само, як навчитися їздити на машині за годину-дві. Ніби вже і їдеш, але як.
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 14:13   #326 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sergiy.Gutiev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев.

Снаряга: Иногда из проката
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
@Sergiy.Gutiev, Та чому, ж? Я відповім - я мав на увазі якраз друге.
Бо добра частина лижників-початківців просто не може собі позволити інструкторів (як і нових машин). І читати їм настанови – фінансову ситуацію не змінить.
А навчитися кататися на лижах з інструктором за годину-дві, то так само, як навчитися їздити на машині за годину-дві. Ніби вже і їдеш, але як.
Это вопрос мотивации. Кто хочет, тот делает. Многие пропивают больше.
Согласен с обучением за час - два. Может поедет, но .... "то так само, як навчитися їздити на машині за годину-дві." На буке это сплошь и рядом. Чтобы более - менее уверенно стоять на лыжах надо пройти курс, часов 10 - 12. Где - то выше уже об этом писал.
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 14:19   #327 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
- супер, респект!

- просто на фотці більше подібно на інтер’єр буса… Але це не важливо… Ви вже відповіли на питання. Дякую.

П.С. Якщо мене якось занесе на Бук, то продовжимо дискусію, якщо Ви не проти
то було Віто 10 років тому . Чому ж проти ? У нас можна і проживати компанією до 6 людей в тіні-хаузі. А мангал лише спонукає до неспішних дискусій . Заодно і поспоглядаємо на трешовий треш .
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 22:58   #328 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Baralgin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кривой Рог

Снаряга: Elan Amphibio 14 Ti, Atomic Nomad (S), HEAD Raptor 120RS
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
но вероятно Ваш инструктор столкнулся с кучей надежно укатанных ошибок основной стойки, и наличием силового поворота разворотом плечей/корпуса. Такое намного проще избежать в начале, чем чинить потом))
Да, все так и было, да и частично осталось, но главное я теперь понимаю КАК правильно, и работаю над этим. На низких и средних скоростях все вроде получается как нужно, но стоит разогнаться, и инстинктивно отсаживаюсь в заднюю стойку. Никак не получается на скорости ехать впереди лыж, а не за ними.))) Может аэродинамика корпуса плохая? )))
  Share with Facebook
Старий 28.01.2020, 07:13   #329 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@Baralgin ,разгоняется следует только на синих трассах, и то контрллируемо
На крутых трассах следует научиться ехать как можно медленно со сбросом пяток не затрачивая усилий внутренних сил, легко и непренудительно))
Когда приходит момент желания разогнаться больше, тогда только можно немного увеличивать дугу и больше времени находится на канте (меньше сброс) и так можно дойти до технически без сброса пяток, карвингом проходить крутые участки трасс
Логика такая - увеличивать скорость на крутых участках надо постепенно, с накатом, контролируемо, без особого напряга, применяя естественные уколы палкой для помощи разгрузки лыж при перекантовке

НО С НАЛИЧИЕМ РАЗНОЖКИ ВЫ ЭТОГО НИКОГДА НЕ СДЕЛАЕТЕ!
  Share with Facebook
Старий 28.01.2020, 12:15   #330 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для @Rusja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Amphibio 16Ti; Atomic HAWX Ultra 110; Elan Amphibio Waveflex 78
Цитата:
Коментар від Baralgin Переглянути коментар
Да, все так и было, да и частично осталось, но главное я теперь понимаю КАК правильно, и работаю над этим. На низких и средних скоростях все вроде получается как нужно, но стоит разогнаться, и инстинктивно отсаживаюсь в заднюю стойку. Никак не получается на скорости ехать впереди лыж, а не за ними.))) Может аэродинамика корпуса плохая? )))
Такая же ситуация и у меня.
Кто из форумчан - инструкторы в Буковеле?
Планирую на следующей неделе взять несколько "сеансов"
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
WC 2019-2020 Джигит FIS территория 158 03.09.2020 19:50
Италия - март 2020 adrem Коммерческие туры 16 28.02.2020 10:28
Предзаказ 2020 Sheridan Наши Новости 18 25.01.2020 21:59
Гірськолижні тури в Австрію 2020!!! Salton Инкубатор 16 07.01.2020 13:31
Групповые лыжные поездки в Европу - 2020 KRASKI MIRA Коммерческие туры 7 23.12.2019 14:52

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today005337 (88%)1 (13%)1 (1%)
Yesterday068019949 (61%)31 (39%)1 (1%)
Month102933538154082272 (64%)1159 (33%)104 (3%)