Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2023
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 14.01.2023, 22:35   #71 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Ок. Давайте по черзі.
Корпоративна етика тут ні до чого, просто вмію радіти тому, що є

Якщо інструктору зараз немає де кататись і навчати, то він поганий інструктор

Я кожного дня знаходжусь як на мінному полі, переживаючи за себе і за учнів не через ширину трас, а через самовпевнених довбнів на схилах.

Ви тут тиждень в сезоні, я тут весь сезон з ранку до вечора і мене все влаштовує. Може таки справа не в курорті?

Додано через 1 хвилину

Цікаво, як ім'я того інструктора?)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2023, 07:56   #72 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
його імя подруга просила не називати , а інструктор він гарний - і її поставив на лижі і її дочку за 1-2 дні

так це ваша робота - ви і повинні бути у напрузі/ тонусі весь час , а нам це для чого ?
ми відпочиваємо і немає бажання весь час на тих вузьких , розбитих трасах відхилятися від ломів і чайників .

Підкреслюю - не ми НЕ можемо їхати по горбам - можемо , але не дуже цікаво ... а в нас час від часу влітали то ломи то чайники сзаду ... кому це потрібно чи цікаво ?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2023, 08:43   #73 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Ну добре, давайте знову зупинемось на тому, що кругом гарно і безпечно, тільки в Буковелі погано)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2023, 09:31   #74 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
Ну добре, давайте знову зупинемось на тому, що кругом гарно і безпечно, тільки в Буковелі погано)
- зараз при відкритих всього 4-х трасах так і є
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2023, 16:53   #75 (посилання)
добрая фея
 
Аватар для Kateryna
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львiв

Снаряга: Elan Mag Spice, Elan Vario
@witness, бачила вас на 12, ви дуже помітні на схилі)
А ви перед поїздкою не дивитеся прогноз погоди і дані про відкриті траси? Ну зрозуміло ж, що катання буде так собі ) Ви ж маєте достатньо досвіду, щоб передбачити і некомфортність трас в плюсову погоду, і велику кількість людей на трасах, і, відповідно, високий рівень травматичності.
Погоджуюся з вами, що травматичність просто зашкалює (. Але, коли бачиш компанію з 0.7 Jim Beam в склі, а потім ще одну з Єгерем в руках прям під час руху по п'ятірці, то, може, не такий вже Буковель і винний?))
Як на мене, за таких погодних умов і при ситуації з електрикою, Буковель видає максимум. Зранку, годинки до 10-ої, траси в хорошому стані. В п' ятницю 5-ка була вапще прекрасна))) вмію радіти тому, що є (с) 😉
Фух, висказалася🙃 (але не впевнена, що готова продовжувати дискусію, бо задача не має рішення і, насправді, більше стосується сприйняття того, що нас оточує, а не окремо взятого курорту)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2023, 17:48   #76 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Kateryna , зараз скажуть, що Ви також працюєте в Буковелі...професійна етика і всьо такоє...😁
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2023, 21:17   #77 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
Цитата:
Коментар від Kateryna Переглянути коментар
А ви перед поїздкою не дивитеся прогноз погоди і дані про відкриті траси? Ну зрозуміло ж, що катання буде так собі )
- так лижні тури готовляться заздалегіть - сподівався на позитивну динаміку тсть ... але щоб за місяць не запустити жодної нової траси ... я так зрозумів коломойцю з шевченко зовсім начхати на своїх клієнтів


Цитата:
Ви ж маєте достатньо досвіду, щоб передбачити і некомфортність трас в плюсову погоду,..
- виходячи з мого досвіду + температура зовсім не заважає настріляти снігу хоча ще на декілька трас , але я так зрозумів що коломоєць-шевченко просто забили(с) на своїх клієнтів


Цитата:
... але, коли бачиш компанію з 0.7 Jim Beam в склі, а потім ще одну з Єгерем в руках прям під час руху по п'ятірці, то, може, не такий вже Буковель і винний?))
- це все більше міфи нашого городка(с)
- ніхто особливо не додержується сухого закону ні у Альпах ні на Кавказі , але нічого такого там нема ( куча мала і повний розковбас після 2-3 годин після початку роботи трас )
- основна причина цього ( і супутніх травм ) - НЕдостатня кількість трас навіть для тої малої кількості лижників що приїхали


Цитата:
Як на мене, за таких погодних умов і при ситуації з електрикою, Буковель видає максимум.
- і що їм заважало запустити хоча б ще 1 , 11 і 16 - у і більше схилів на 5-й , 2-й ?
- тільки їх бажання скоротити витрати по максимуму ... а на клієнтів їм начхати


Цитата:
... бо задача не має рішення і, насправді, більше стосується сприйняття того, що нас оточує, а не окремо взятого курорту)


- рішення просте : включати пушки , коли подається електрика ( це приблизно по 10-12 годин на добу ) не на 4-х трасах , а на 10-15 ... але ой-вей це ж такі втрати і скорочення гешефтів для власників Буки , що краще нехай вони там всі повбиваються
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Facepalm Kateryna :( Sheridan
Старий 15.01.2023, 22:00   #78 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Witness ,Ви зараз серйозно? Тут останній раз морози були (сприятливі для роботи снігових гармат) за пару днів до НР. В той час гармати працювали на вже відкритих трасах і на тих, що планували відкрити згодом. Далі не бачу сенсу продовжувати цю тему. Ви у всьому шукаєте зраду...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2023, 23:08   #79 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
- навіть коли був я на схилах ( з 9 по 13 ) ВНОЧІ були мінуса - можна було настрілювати потихеньку ... вдень + , коли їхали на кріселці 2-ки через траси 1-го підйомника , то бачили що траверси у снігу , трішки підсипати знизу і можна було 1-шу запускати .

Те саме з довгої у сторону 16-ї - лише внизу трохи підсипати треба було , я навіть хотів поїхати , але не хотів свій борд царапати , на прокатному може ї зїхав би

Памятаю раніше і весною на Буці були + , пушки працювали кожну ніч ... а зараз вони просто забили на це
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Facepalm Korben Dallas
Старий 15.01.2023, 23:13   #80 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Witness ,загугліть якось, за якої температури працюють снігові гармати)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Кубок світу WC 2022-2023 HappySkier FIS территория 92 16.07.2023 19:33
Буковель сезон 2019 Sheridan Буковель 854 30.11.2019 23:54
Буковель сезон 2012 Вет Буковель 863 12.06.2012 10:12
Буковель сезон 2011 jurabike Буковель 932 09.11.2011 18:53
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today006119 (82%)1 (9%)1 (9%)
Yesterday019426665 (69%)28 (30%)1 (1%)
Month123223653162832356 (64%)1179 (32%)121 (3%)