Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель розширюватиметься або Буковель2
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.03.2010, 21:31   #1
Jolie
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Буковель розширюватиметься або Буковель2

І це вже не чутки, а факт.

Першою ластівкою цього підтвердження стало звільнено директора заповідника "Горгани", який пропрацював на посаді понад десять років - BBC Ukrainian - Українська - Ціна дороги карпатського заповідника .

Офіційною причиною для звільнення стало невиконання доручення заступника міністра. Втім природозахисники реальною причиною звільнення вважають прокладення дороги у заповіднику.

Прошу всіх ознайомитися із цією статтею і розглянути карту, на якій окреслено площі майбутнього Буковеля-2 - з огляду на схему, те що ми маємо, Буковель-2 буде в 3 рази більшим за теперішній Буковель.



Я так розумію, що Буковель-2 планується розбудовувати від Братківської до Чорної Кливи - вся ця глушина під Добошанкою піде під окультурювання.

Зрозуміло, що туризм з огляду на багатство рекреаційних туристичних ресурсів Українських Карпат треба розвивати, а місцевим людям роботу нормально оплачувану - але ж серце болить за цією прекрасною глушиною, за цією природою...

А ви як вважаєте - можна через заповідник дорогу прорубувати чи ні? А, може, варто прокласти вузькоколійку, як це давно робиться в Європі, зокрема, в Швейцарії? Тоді це і екологічніше буде, і машин не треба туди навозити, чи не так?

P.S. Я мрійниця, я знаю .
  Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2010, 01:42   #91 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для AndriyP
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Rossignol Bandit B2
ні, не боян, я цю дорогу у серпні 2009-го бачив лише з одного боку (точка 2 на карті). тепер знаємо точку 1. дивно виглядає місце початку і кінця, наче зупинились через якусь відмашку зверху.
по карті цей фрагмент співпадає з проектованою дорогою із статті Джолі (перший пост теми).
директора заповідника зняли, а будівництво не продовжили. може, вже тоді знали, що нова влада щось проти них має... тут треба трохи більше знати, можемо лише припускати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2010, 09:20   #92 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Цитата:
Коментар від AndriyP Переглянути коментар
дивно виглядає місце початку і кінця, наче зупинились через якусь відмашку зверху.
угу, таке ж враження. Схоже, що почали робити "на риск" трохи в глухіших закутках, а тоді шось "не зрослося" - і заморозили роботи...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2010, 21:43   #93 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для [Toxa]
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Rossignol S5
Я всю тему не читал, хватило только на первые 3 страницы.

Но..... ка же с этим живут Европе? Альпы, это ведь тоже один очень большой заповедник... А уж швейцария...
Понятное дело, там совершенно другое отношение к природе, но трассу-то все равно прокладывать нужно.

Думаю, единственное, что может выручить - стражные штрафы за мусор на горе. Хотя, когда был в буковеле - такого не видел.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.10.2010, 08:56   #94 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
А в Европе понимают, что строить курорты и добывать деньги из карманов туристов выгоднее, чем газ и нефть из земли вытягивать.

В 5 км от Говерлы срубили прямо вдоль реки гектары леса-везде пни огромные, ветки, тракторами русло руки изуродовали-вместо воды течет грязный поток...и где эти крикуны-типа "защитники" природы?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель: общие данные Sheridan Буковель 0 01.09.2010 16:24
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today030089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52715312214182988 (56%)2191 (41%)187 (3%)