Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Италии > Горные лыжи в Италии


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 23.12.2019, 01:29   #331 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
там карти майже на кожній станції великої гандоли - беріть скільки треба / вивчайте
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2019, 06:40   #332 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Witness Переглянути коментар
там карти майже на кожній станції великої гандоли - беріть скільки треба / вивчайте
Це я знаю. Просто я хотів спланувати своє катання ще дома, до поїздки.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2019, 10:28   #333 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
там нема що планувати - гарна погода = їдете на Мармоладу чи аж на Кроналатц ( ми аж на Кортіну їздили ) . Погана - на Саслонг можете чи просто по Корварі ( Альта Бадії ) покататись ... дивлячись де ви зупиняєтесь .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2019, 10:51   #334 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Witness Переглянути коментар
там нема що планувати - гарна погода = їдете на Мармоладу чи аж на Кроналатц ( ми аж на Кортіну їздили ) . Погана - на Саслонг можете чи просто по Корварі ( Альта Бадії ) покататись ... дивлячись де ви зупиняєтесь .
Ну це залежить від загальних намірів. Якщо просто покатити в задоволення, то так. Але я планую і покатати і відео познімати на максимальній кількості трас, а з першого разу не завжди гарно виходить. Тому кожна година на обліку.
По ходу виникло декілька питань.
1. А чому при поганій погоді на Саслонг? Я, навпаки, думав, що на трасу Кубку світу краще при гарній погоді потрапити.
2. Якщо раптом (не думаю, але про всяк випадок) з якоїсь причини (наприклад, меніск підкачає) застрягну на протилежній стороні Селла Ронди, як там ходять автобуси? Чи треба тільки на таксі в такому випадку добиратися додому? Бо щось італійські сайти, на відміну від австрійських, повною інформацією не відзначаються.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2019, 11:17   #335 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
ви спочатку відповідайте на мої питання ( де зупиняєтесь ) а потім на ваші
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2019, 11:28   #336 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Witness Переглянути коментар
ви спочатку відповідайте на мої питання ( де зупиняєтесь ) а потім на ваші
Вибачайте, пропустив. У Канацеї.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2019, 13:29   #337 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
Ну це залежить від загальних намірів. Якщо просто покатити в задоволення, то так. Але я планую і покатати і відео познімати на максимальній кількості трас, а з першого разу не завжди гарно виходить. Тому кожна година на обліку.
По ходу виникло декілька питань.
1. А чому при поганій погоді на Саслонг? Я, навпаки, думав, що на трасу Кубку світу краще при гарній погоді потрапити.
- тому що Саслонг близько до Канадзей і у любу погоду можна шивдко повернутись До речі у Корварі теж є чудова трасса Гран Різа №16 - теж я чув що Кубку світу...

Цитата:
2. Якщо раптом (не думаю, але про всяк випадок) з якоїсь причини (наприклад, меніск підкачає) застрягну на протилежній стороні Селла Ронди, як там ходять автобуси? Чи треба тільки на таксі в такому випадку добиратися додому? Бо щось італійські сайти, на відміну від австрійських, повною інформацією не відзначаються.
- забудьте про буси - розраховуйте тільки на власні сили . Десь поряд з останнім витягом ( якщо їхати з Корвари ) , з якого можна добратись до Канадзей бачив я італійських бомбил на бусику - возять за 10 євро/людина до верхнього витягу Канадзей .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2019, 14:55   #338 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Witness Переглянути коментар
- тому що Саслонг близько до Канадзей і у любу погоду можна шивдко повернутись До речі у Корварі теж є чудова трасса Гран Різа №16 - теж я чув що Кубку світу...
Так, у мене є плани і щодо Гран Різи
Але вона приблизно на протилежній стороні Селла Ронди, тому й питав щодо автобусів.

Цитата:
Коментар від Witness Переглянути коментар
- забудьте про буси - розраховуйте тільки на власні сили . Десь поряд з останнім витягом ( якщо їхати з Корвари ) , з якого можна добратись до Канадзей бачив я італійських бомбил на бусику - возять за 10 євро/людина до верхнього витягу Канадзей .
Дякую за інформацію, хоча вона зовсім не радує.

Так, схоже, що дійсно Італія - це не Австрія.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2019, 15:05   #339 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
Так, у мене є плани і щодо Гран Різи
Але вона приблизно на протилежній стороні Селла Ронди, тому й питав щодо автобусів
- через Гран Різу ( по червоній ) рухались до Кронплатцу , доїджали там до верхньої точки і встигали повернутись назад ... так що вам турбутись точно нема причини



Цитата:
Дякую за інформацію, хоча вона зовсім не радує.

Так, схоже, що дійсно Італія - це не Австрія.
беріть авто в прокат ( біля 300 євро 7-8 днів + паливо ) і зовсім ніяких проблем не буде - у тому числі спокійно поїдете до Кортіни / обкатаєте Олімпію і т.д.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2019, 15:10   #340 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
@Witness, дякую за поради.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи в Австрии Sheridan Горнолыжные курорты Австрии 202 17.01.2023 23:25
Горные лыжи в Греции Sheridan Горнолыжные курорты Греции 6 16.10.2021 17:35
Женские горные лыжи 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 24 07.05.2009 14:15
Детские горные лыжи 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 11 02.02.2009 09:20
Горные лыжи в Дании Sheridan Горнолыжные курорты Дании 0 20.10.2008 11:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today13349636 (72%)11 (22%)3 (6%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month104814663259032859 (61%)1645 (35%)175 (4%)