Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Инкубатор (https://extreme.com.ua/forum/124-inkubator/)
-   -   Выбор горных лыж. Общие вопросы (https://extreme.com.ua/forum/inkubator/3693-vybor-gornyh-lyzh-obshie-voprosy.html)

Junior 29.07.2009 10:26

Соглашусь в Григом... Аргументы - подготовленые склоны, школа твой вес...)))

А какой у тебя счас Магфаер?

griig 29.07.2009 10:46

Обожаю Magfire, но тут все-же указаны подготовленные склоны, которых все больше в Украине. Даже Красия, ну уж очень подготовлена была в этом сезоне. Как "Стекло". Даже скучно было.
+ Короткие дуги.

Norik 29.07.2009 13:27

08 , 176 см

deema 29.07.2009 14:59

Да, для подготовленных склонов SpeedWave действительно получше будет. А если потом на целину потянет - то возьмешь еще одну пару для фрирайда.
Magfire хорош когда ты катаешься в разных условиях, а иметь/таскать несколько пар лыж - не вариант. Специализированные лыжи (Для целины, для укатанных трасс, для заструг) немного лучше в соответствующей категории, но сильно проигрывают в остальных. Magfire едет везде на четверочку или четверочку с плюсом.
Если ты уверен, что будешь катать только в определнных условиях - то наверное лучше взять лыжу, которая едет в этих условиях на пятерку.

Norik 29.07.2009 15:07

Цитата:

Коментар від deema (Коментар 29581)
Да, для подготовленных склонов SpeedWave действительно получше будет. А если потом на целину потянет - то возьмешь еще одну пару для фрирайда.
Magfire хорош когда ты катаешься в разных условиях, а иметь/таскать несколько пар лыж - не вариант. Специализированные лыжи (Для целины, для укатанных трасс, для заструг) немного лучше в соответствующей категории, но сильно проигрывают в остальных. Magfire едет везде на четверочку или четверочку с плюсом.
Если ты уверен, что будешь катать только в определнных условиях - то наверное лучше взять лыжу, которая едет в этих условиях на пятерку.

Привет Дим.
Подскажи - может мне оставить Макфаер 08 для целины?

griig 29.07.2009 15:23

Цитата:

Коментар від Norik (Коментар 29583)
Привет Дим.
Подскажи - может мне оставить Макфаер 08 для целины?

Вставлю пятачок
При росте 189 и лыжах 176(МФ12) в целине кувыркался через нос, когда немножко зевал и переходил в нейтральную стойку или чуть переднюю.
МФ - очень хороши на расколбас и всякую бяку.

Norik 29.07.2009 15:31

Цитата:

Коментар від griig (Коментар 29584)
Вставлю пятачок
При росте 189 и лыжах 176(МФ12) в целине кувыркался через нос, когда немножко зевал и переходил в нейтральную стойку или чуть переднюю.
МФ - очень хороши на расколбас и всякую бяку.

По-моему 12-ки жестковаты для целины.

griig 29.07.2009 15:36

Они как бы правильно описать - вязнут, что ли. Да, всплывают, но нужно постоянно быть начеку. Вообщем не расслабишься. Для целины нужно всеже целинные лыжи. И даже не совсем в жесткости дело. ГЕОМЕТРИЯ - в первую очередь

griig 30.07.2009 07:51

2Norik
Магфаеры - оставлять однозначно. Пригодятся. Лыжка однозначно - супер. На ней хорошо будет открывать и закрывать сезон. А для целины нужно будет думать, ну и Магфаеры тут не лишние. :good:
By the way к новому сезону заказа себе что-то ну очень супер для целины в ростоке 190 и с талией что-то 100 мм. :secret:
Но об этом попазже, когда получу ее. :secret:

Ihor 10.10.2009 22:32

Якщо можна, допоможіть з вибором лиж.

Про себе - 182 см, 95 кг, відносно старий дядько, але відносно непогано зберігся - трохи ходжу по Карпатах (пішоходний туризм, в т.ч зимовий) - не сильно програючи молодим лосям.
Минулого сезону став на лижі - пару днів відкатав в Буковелі - дюже сподобалося, відчуваю що підсяду конктетно. Думаю, що надалі буду трохи більше вділяти часу тому ділу - ну, скільки ше там відведено на більш менш на активний спосіб життя. Замикатися на Буковелі не збираюся, хоча би тому, що частина колег по туризму, ті що взимку катаються - дають явну перевгу Драгобрату (вони всі бордери, тому питати в них поради відносно лиж - якось не теє.). Також не виключаю, що в якусь з зимових вилазок в гори потягну лижі...

Можливо не зовсім мудро після сезону і то неповного на Буковелі купляти власні лижі, але можу дозволити собі таку блаж без особливого напрягу для бюджету.

Поки що орієнтуюся на наступні моделі (їх зараз можна відносно просто знайти):
ELAN MAGFIRE 78 TI (2008/2009)
ELAN MAG 10 TI
ELAN MAGFIRE 10 FUSION (2007/2008) (як зрозумів - MAG 10 TI - якраз є дещо технологічно спрощений варіант MAG 10 TI)
ELAN MAG 8

Саме швидше перших три моделі жорстковаті для новачка - але все таки моя вага - менш жорстких під цю вагу не дуже і є.
Остання модель - ніби й на меншу вагу - але не така жорсткість...

Про якийсь мій стиль катання ще рановато говорити, хоча певне тяжіння до більш швидкої ніби намічається...


Що порадите з цього приводу?

Дякую.

Albertowych 12.10.2009 08:54

При вазі 95 кг, можна брати ELAN MAGFIRE 78 TI (2008/2009), але з умовою, що Ви не будете боятись швидкості :), можливо що відразу ця лижка Вам і здастся жорсткуватою, але з набором технічності в каталці це буде самоє то :good:

Ihor 12.10.2009 22:09

Albertowych, дякую.
Sheridan в іншому топіку теж радить такий же варіант :-).
Зараз в роздумах, чи брати бу Магфайр 10 від Констянтина (десь орієнтовно на сезон) і зекономлені гроші просто прокатати на абонементах :-), чи все таки напрягти фінанси і взяти нові 78 TI. Останній варіант прохи в мінусі, бо треба чекати нового завозу, так як поки я думав,залишки всі повигрібали...
Станом на зараз скиляюся бо бу магфайр, але можу проворонити.... якщо бу не вийде, то напевно все таки буду брати нові 78TI, так як різниця в ціні з новими Mag 10 не настільки смертельна...

Albertowych 12.10.2009 22:25

Цитата:

Коментар від Ihor (Коментар 34823)
Albertowych, дякую.
Sheridan в іншому топіку теж радить такий же варіант :-).
Зараз в роздумах, чи брати бу Магфайр 10 від Констянтина (десь орієнтовно на сезон) і зекономлені гроші просто прокатати на абонементах :-), чи все таки напрягти фінанси і взяти нові 78 TI. Останній варіант прохи в мінусі, бо треба чекати нового завозу, так як поки я думав,залишки всі повигрібали...
Станом на зараз скиляюся бо бу магфайр, але можу проворонити.... якщо бу не вийде, то напевно все таки буду брати нові 78TI, так як різниця в ціні з новими Mag 10 не настільки смертельна...

Моя думка незмінна, починати треба на бушках, в наступному році вони будуть коштувати стільки ж, 1200 за МФ10 це як знайшов. Але я про це вже казав у попердньому пості.

OneWay 12.10.2009 22:32

Salomon Aero Ti + 711 bindning (165) для людини з зростом 175см, вагою 100кг реально чи ні? стиль катання не агресивний.
і що собою представляють 711 кріплення?

igrus 12.10.2009 23:34

Цитата:

Коментар від OneWay (Коментар 34829)
Salomon Aero Ti + 711 bindning (165) для людини з зростом 175см, вагою 100кг реально чи ні? стиль катання не агресивний.
і що собою представляють 711 кріплення?

http://img.skimaster.ru/ski_2008/Aero_Ti_711.jpg

можно сказать,что как раз лыжи для не агрессивного катания для новичка
я думаю,что мягковаты они для 100 кг. и крепы откровенно не для тяжеловесов.
смотри не эти с деревянным сердечником

Горные лыжи Salomon Aero X + Z12 Ti

http://www.skimaster.ru/thumbs/577.jpg

или уж эти Горные лыжи Salomon Aero GT+ Z12

http://www.skimaster.ru/thumbs/578.jpg

ну а эти этого года вооще бомба!! Salomon Aero X тестировал,знаю!

http://expertski.ru/wp-content/uploa.../07/aero-x.jpg

все предложенные имеют крепы подходящие под твой вес и !!! деревянный сердечник !!! так-же вся линейка Aero для трассового катания.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:38.