Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Правильно кататься
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 17.02.2021, 07:57   #2401 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@Korben Dallas ,ты имеешь ввиду прокатку будущей внешней после перекантовки?
Или до перекантовки прокатка?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2021, 11:05   #2402 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
@Lyubomyr ,ок, покажете мені якось все це, про що Ви тут написали, я хочу всі ці букви побачити в русі і в динамиці, крок за кроком
Я переказав то, що говорить Пол Лоренц, додав також від себе один коментар. Я розумію, ви мені не довіряєте але чому підозрювати Пола Лоренца в обмані? )

"покажете мені ... " звучить, ніби я приїду і буду спеціально шукати зустрічі, щоб показати все в динаміці, крок за кроком. Це вже тяне на повноцінний урок, я не професійний інструктор, але якщо зацікавлені в моїй послугах, я можу підготувати такий урок, можливо ми домовимось
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2021, 11:42   #2403 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@igrus, что такое прокатка?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2021, 11:44   #2404 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Что-что? Почему я впервые слышу этот термин?
Я так розумію буковельський інструктор з нами не поділиться своєю мудрістю
тут ж епістолярний жанр, якщо хочемо знати що таке прокатка, треба записатися до нього на урок...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2021, 11:51   #2405 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@nep4uk, даже у Валеры (Корбан Даллас который) бывает плохое настроение )) Я удалил левые комменты уже. Расскажет обязательно. Не сейчас, так вечером. Не вечером, так я его послушаю в вскр-вт на Буке и отпишусь )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2021, 11:58   #2406 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від nep4uk Переглянути коментар
Я так розумію буковельський інструктор з нами не поділиться своєю мудрістю
тут ж епістолярний жанр, якщо хочемо знати що таке прокатка, треба записатися до нього на урок...
А почему бы и нет?)
Он тратит время, деньги, здоровье на познание чего-то, почему же не потребовать деньги за знание?
Только в ютубе все бесплатно, а вот платно как раз и секреты )
И прокатка в том числе)

Добавлено через 5 минут

@Sheridan ,я дословно не знаком с буко терминами. Но предполагаю, что это продвижение стопы незакантованной (или слабо закантованной) для подхвата масс при переканте
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2021, 12:21   #2407 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Я погуглил этот термин. Не стоит его упоминать здесь. Кому интересно, вот два линка
Нужно ли прокатывать лыжи? - Техника катания для всех - Форум SKI.RU
Австрийский миф о современной технике горнолыжного спорта

Потом удалю
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2021, 12:42   #2408 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Маю свою думку про ту прокатку.

Коли в їзді є поняття "release", тобто фаза повороту, де ми свідомо знімаєм/відпускаєм зуcилля/тиск, знімаєм з кантів лижі, то в момент цього відпускання, якщо ми не робимо нічого зайвого, то лижі будуть тікати з під нас, змінючи передньо-задній баланс. Кінець повороту буде на пятках, бедрами вперед.В цей момент нам треба вирівняти той баланс і розпочати наступний поворот вже на носках. Для цього одні пробують подати тіло, інші тянуть ноги назад, ще інші думають що вони подають тіло вперед, але насправді тянути ноги назад. Тут є розбіжності, але задача у всіх одна, вернутися в передню стійку і притиснути носки. Це особливо на крутяках стає актуально.

Для тренування цих навиків, класична вправа це dolphin turn. В ній треба свідомо спровокувати втарту передньо-заднього балансу, зробивши рух як Olly, лижі посунути вперед і прижати пятки, підлетіти трошки, і в повітрі перебалнсувати тіло приземлившись на носки. Я колись практикував цей рух, дофіга, коли вчився коротких поворотів. Коли багато практикуєш цей рух, потім він починає по троху домінувати вже в вільному катанні, тіло звикає втрачати і здобувати назад той баланс і це відображається в вільному катанні. Але це лише вправа і спеціально це робити нема сенсу, треба вміти відпускати лижі і вони самі поїдуть вперед. Якщо ж лижник робить зайві рухи, не відпускає лижі якимось чином, то він може почати адаптуватися і робити ті прокатки. High-level лижники як Пол з Райлі чи ХХ про це нічого не говорять, хоча вони без сумніву погодяться, pо починаєм поворот на носках і завершуєм на пятках. Так працює цей спосіб їзди.

UPD: в цьому типі релізу, який використовує Пол в довгих поворотах, коли він помякшує лижу поки вона приїде до нього, це менш виражено, бо він це робить поступово, даючи лижі приїхати і тому лижа з під нього так не тікає, між поворотами він просто сидить компактно собі. Це дуже академічно і красиво.
Якщо ж релізитися швидко, не очікуючи коли та лижа приїде а зразу відпускати, або навтіь з ретрекшином (агресивно тянути ноги вверх) то буде дуже виражена ця штука з випаданням на пятки. В кого є ФБ подивться відео в Olya Knysh. Лінки на фейсбук на форумі щось не працюють вроді:


до фейсбук ком додати треба "/1310959515677713/videos/3526250950815214"

Наатачив фоток, там в червоному моя. Це, до речі, самий фан так відпускати лижі.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20210217_125913.jpg
Переглядів: 37
Розмір:  68,3 КБ
ID:	45592  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20210217_130114.jpg
Переглядів: 37
Розмір:  119,6 КБ
ID:	45593  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20210217_130026.jpg
Переглядів: 40
Розмір:  157,2 КБ
ID:	45594  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20210217_130243.jpg
Переглядів: 39
Розмір:  128,3 КБ
ID:	45595  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2021, 17:12   #2409 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
Наскільки я пам'ятаю - прокатка це розвантаження зовнішньої лижі переносячи вагу з носка на п'ятку. Тобто фінальна стадія розвантаження закінчується п'яткою. Прокочувати лижу під собою вперед.
Не щнаю чи зміг пояснити. Я спробував. Але треба тренувати рух.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2021, 19:39   #2410 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@igrus ,мы делаем прокатку двух лыж между старыми и новыми кантами. Что нам это даёт? Нету резкой смены кантов, получаем более плавный поворот. Просто немного двигаем две лыжи вперёд.

Додано через 1 хвилину

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@igrus, что такое прокатка?
Как ты едешь короткие без прокатки?))

Додано через 16 хвилин

@igrus прокаткой мы увеличиваем время между перекантовками, вот этих пару сантиметров лыжами вперёд дают нам в перспективе более плавный поворот. То видео, на которое я обратил внимание - это квинтэссенция букотехники сейчас, я сам так стараюсь катать, на небольших скоростях. Это кайфово, полный расслабон и драйв, попробуй - тебе зайдёт
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Где Вы планируете кататься? Sheridan Опросы 110 01.03.2011 21:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today011124 (75%)1 (100%)1 (3%)
Yesterday127723968 (72%)26 (27%)1 (1%)
Month737239780811543 (64%)856 (35%)15 (1%)