Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Кашпировские онлайн (https://extreme.com.ua/forum/34-kashpirovskie-onlain/)
-   -   К: Igrus (https://extreme.com.ua/forum/kashpirovskie-onlain/1223-igrus.html)

Skyclub 08.04.2024 16:05

Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 421768)
чи таке спілкування, тож монолог більше, в нормах правил форуму?

Ти зараз був майже на крок від відкриття;)
І хто ж це перетворив непоганий колись гірськолижний чат на суцільну помийку-монолог одного балєзного ведмедика-коуча, який "постіг тайни міросданія"?
Скажіте, как єво завут?
Кто жє єтат поц, який не соромиться вчити людей, які катосять набагато краще ніж він мріє?
Воно навіть розбира "Помилки Томаса", ну це вже бля пало ващєєєєє....
Нє, ну я проста ні магу малчать пра тааакоєєє...
Пацталом, тасазать:ROFL:

igrus 08.04.2024 16:28

нагадати хто і від яких ПОЦІВ звідци пішов?
Хто вертеться переодично, а Хто вже ніколи не повернеться, покі ті ПОЦИ не піб
дуть навіки з відце?
давай эксперемент, повертай люд від мене в обличчі поца, до вересня не пишу тут, може и Запросишь когось, бо ветраешься і ти до мене, хороший Поц инструктор, вертеться до хуево го поца всезнайки.. :)))
літо вітдихни від тебе особисто :)))

Mik 08.04.2024 16:35

З першого дняна форумі нічого, крім пурги від Ігрус в свою адресу не бачив. Бачив прохання до Дена мене забанити.
Ми тут не через тебе, Ігрус, а скоріш в супереч.
Тренуємо свою психіку на "стресоустойчивость"

Skyclub 08.04.2024 16:38

Дурнику ведмедику, ти хоч сам зрозумів, що написав? бо я - ніхт ферштейн
Це азіровська мова чи ведмедикова? Азіровська хоч зрозуміла була.
Повтори на біс, пліз, бітте майн лібер подлюген, данке шон за увагу, я, генау, :crazy: енімалс.
бабене?

Нє, ну ріаллі.
Пиши вже кацапською, потім це своє лайно грузи у перекладач і тафай сюда

igrus 09.04.2024 15:33

Цитата:

Коментар від Mik (Коментар 421775)
Бачив прохання до Дена мене забанити.

запомни , чувак, эсли тобой манипулируют, то это не моя проблема.. а твоя лично, и твоего манипулятора!
если тебе показали личную переписку, что манипулятор делает всегда во имя своих личных целей, то будь насторожен.. так как твою перепису с ним он может показать мне.. во имя своих манипуляционых целей ;)
у таких людей, как правило, нет друзей, подруг, спутников жизни как людей, так и животных..
они живут только для себя родимого, и искустно манипулируют людьми вокруг..
они используют все и всех во имя своих корисных целей
я честно не помню что ктото (адекватный) мне мешал в чем-то на этом форуме. ты вполне меня устраиваешь своим присутствием, если я тебя не устраиваю, то это уже твои проблемы.. но свою точку зрения я отстаиваю не роликами из тик тока, а более своими выражениями смысла мысли и содержания апелируй, доказывай свое.. кто мешает ;)
вообще по вопросу я не помню, чтобы чтото просил у дена, просить чтото я не умею.. тем более у него..
рекомендовать это да, но не помню чтобы обьектом ты лично
если администрация не принимает меры и не реагирует на другого Хорошего, то мне тогда нечего и ожидать
на лицо избирательность пользоватей лояльных друг к другу по моим блокировкам на ФБ видимо :)))
так и есть, я значить не ошибся пол года назад :)))
и еще раз, я не бугор здесь, и не когда никого не просил по третьим лицам.. тябя ввели в оману, как и многих здесь, кто прошел этот нелегкий путь дисятилетий на этом форуме..
но и почти всех их здесь нет и не будет никогда..
и меня пол года.. просто пишу, по твоим словам " бачив прохання.."

Mik 09.04.2024 15:36

Ти це на форумі просив, чувак. :No:

igrus 09.04.2024 15:42

Цитата:

Коментар від Mik (Коментар 421789)
Ти це на форумі просив, чувак. :No:

значить чувака не послухали.. ))
бо то жарт був, тиж жарти теж буває не зрозумілі генеруешь.. :))
а ти образився на жарт "досвідченого"
а ти ще раз прочитай, я то недарма писав, це памятка життева.. ;)

Skyclub 09.04.2024 17:23

Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 421788)
но свою точку зрения я отстаиваю не роликами из тик тока, а более своими выражениями смысла мысли и содержания апелируй, доказывай свое
так и есть, я значить не ошибся пол года назад :)))
и еще раз, я не бугор здесь.. тябя ввели в оману этот нелегкий путь дисятилетий

Боже, який же він розумний!
А освічений який!
Аж страшно:shock::shock::shock:

Монолог Голохвастова - YouTube

Skyclub 01.05.2024 10:01

У темі 1 додатків
Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 421518)
А вот в Ізраїль групі всіх здивує Хороший фахівець від Досконалого навчання )))

:preved:, Щось пробзділось в датському князівстві:secret:
Той самий ксенофоб, антисеміт та арабофоб, що багато разів наїзжав на мене за ницість писати у ізраільському гірськолижному чат, зараз ніжно та афторріттена "вчить теорії карвінгу" головного москаля-ватніка та аполегета "жопокрута" з Айдахо, з того ж ресурсу:pardon:, цікаво, і де саме він це робить? :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Два дебіла - єта сіла,:friends:, одного забанив я, другий забанив мене, але ж скрізь є "добрі люди", які зкинуть у приватні.

Ви не панімаєте, єта другоє,:bad:

Sheridan 01.05.2024 10:40

@Skyclub, ну шо, ти досяг хоча б якогось результату тут? Я не читав останні 5+ сторінок, тому питаю


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:04.