Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Кашпировские онлайн (https://extreme.com.ua/forum/34-kashpirovskie-onlain/)
-   -   К: Igrus (https://extreme.com.ua/forum/kashpirovskie-onlain/1223-igrus.html)

Skyclub 01.05.2024 10:43

У самурая нема мети, тільки шлях:agree:

Sheridan 01.05.2024 10:50

@Skyclub, пиши в приватні якщо шо. я сюди не заходжу. сьогодні було випадково

Skyclub 01.05.2024 10:53

Я також на цьому шляху, :friends:

Mik 01.05.2024 11:20

От і даремно ви так. А от я фанат. Фан клуб свідків прогресу Ігруса.)))

Sheridan 01.05.2024 13:54

@Mik, побачиш прогрес - клич. з задоволенням подивлюсь.

igrus 01.05.2024 20:16

Цитата:

Коментар від Mik (Коментар 422099)
От і даремно ви так. А от я фанат. Фан клуб свідків прогресу Ігруса.))

я помогаю своим приятелям и друзьям по цеху, мне не стыдно викладывать нашу работу, так это свободно и можно прогресировать если придерживаться схожести целей.. мне есть чему поучится у целестремленой молодежи ;) мы на одной волне когда увлечение переростает в более професиональное хобби ;)
это экзамен 22\23 сезона на ВБейсик, короткий поворот, день перед мы успешно потренеровались и удивили, я надеюсь, экзаменаторов ..
4 балла это высокая оценка на том этапе :good:
сейчас в сезоне 23\24 это проезд на просто здал.. (3 твердая) :acute:
мне есть что рассазать и вспомнить, мне есть с кем двигаться дальше хотя бы 4 месяца в году этой долбаной современной жизни :dance4:

Саша "В" бейсик экзамен - YouTube

Додано через 15 хвилин

а этот форум какраз и есть зеркало современности, какие трансформации в психике проходят у совсем еще недавно, внешне адекватных людей..
все живы пока - и то здорово.. но изменеия в психике эт очень трудно лечится ..;)

Mik 02.05.2024 18:21

У темі 1 додатків
@igrus,
Вкладення 47564

Обличчя екзаменаторів, які побачили олдскульнийавальманний флекс 2 реліс замість самої прогресивної техніки , яку вони цим учням викладали. Але ти навіть і тепер нерозумієш, правда? Снос перенос.

igrus 03.05.2024 09:52

ти хоть читати навчись, розуміти багато чого після читання можно.. :)
за один день цьому можливо навчити, і то працює на єтапі швидко зрозуміти і піти далі.. олд скул нікуди не зникає, просто шляхи різні..
А то, шо буко скулл піднімає планки, то як раз я даю знати, якшо уважно читати мене ;)
плуг і то, вже зі значно другою методікою вивчаються, перенос ваги вже архаріка..;)
класіка завжди в пошані, і оцінка відповідна в той час, але результат - екзамен здан, і всі давлять либу як і мік умняшка ;)))
А навчить ше багато хто по старому, так шо я рахую буде в буко скулл переатестація точно, ну може в далекій перспективі..
Але класика завжди працює, і всерівно це буде залік на любих єкжаменах різних нові них методиках

Додано через 17 хвилин

надіюсь і ігноруючий ухмилянт теж щось зрозумів :)))

Додано через 12 хвилин

Цитата:

Коментар від Mik (Коментар 422112)
@igrus,
Вкладення 47564
флекс 2 реліс замість самої прогресивної техніки

нагадунешь мені :))

Facebook

Mik 03.05.2024 10:53

У темі 1 додатків
Дай твій комент прочитати комусь з BSS. Потім спитай, що вони про це думають. Я ж не буко інструктор, незнаю. А ти лектор та екзаменатор там, як завжди.

Олдфото.

Вкладення 47565


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:40.