Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Igrus
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 05.04.2024, 01:50   #591 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FB_IMG_1712274326831.jpg
Переглядів: 20
Розмір:  270,5 КБ
ID:	47434
Доречі вот приклад аватар профі лижника, а не спочивающего ТОПа на снігу
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.04.2024, 07:34   #592 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Я б краще класичні бігові лижі сюди притулив, але тоді мене вже точно мало хто зрозуміє. Просто сам пару років займався.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.04.2024, 09:16   #593 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Дуже цікаво було читати роздуми про біг. Враховуючи, що я бігав 800, 1500 та 3000. 10 років.
Хлопці, ви так само професійно і про лижі пишете.
Питання до панства - хто з вас ОСОБИСТО бігав у шиповках, а хто з вас взагалі бачив , як вони виглядають?

Допомога з залу - аматори та початківці, та молодняк, практично всі, на середніх і довгих біжать з пятки - спочатку гупаються на пятку, перекатуються, та відштовшуються носком, тому ті, хто бігають "трусцой" по асфальту - ті вбивають свої ноги. бо нема пружності стопи.
Потім такий бігун одягає шипи(якщо) і через 800 метрів його хапають судоми, тому що на шипах треба бігти, не торкаючись пятами взагалі - от тоді і працює пружина стопи, але треба мати вже зовсім інші ікроножні мязи.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.04.2024, 09:24   #594 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Я бігав і в шиповках і в кросовках. В шиповках вчили бігти на носках. В кросовках не вчили ніяк, ми просто бігали щодня 8-12км. Але я знаю тренди, що зараз вчать приземлятися на носок і таким чином гасити енергію. Я пробував, для таких поломаних як я хороша тєма.

Добавлено через 26 секунд

Але до лиж біг не має відношення )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.04.2024, 09:24   #595 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
В чому я не правий? В шипах не бігав. Трусив марафони по 6хв з перепадом висот 850м.(не змагання а для себе)

Ікри гіпертрофовані від бігових лиж(якщо щось)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.04.2024, 10:26   #596 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
мені приёмной катати з хлопцями до яких можлиао достукатись, суперечки та розбіжності теж присутні, яле головне шо є щось в кінці тонелю..)
та і я теж вчусь багато чому, бо недосконалий ще більше, ніж сучасна молодь..
короче багато взаімо досвіду..
ОДНА груба помилка виправлена за сезон - вже важлива перемога над собою! (с)


він виклав, то і мені можна.. бо я знімав, та психологично налаштував, бо на справді дуже малий відсоток вміють щось демонструвати в объектив, бо теж це професія
А завалюють экзамени на категорії багато % не готових психологічно налаштуватись!
і це теж досвід
все як в спорті, бо інструктор це більше ніж спорт, це псіхологіі десь кориснеше, ніж просто методист..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.04.2024, 12:30   #597 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Ай і молодець же,
Мєдлєнна і таржєстєнна прадіфєліравал по зеленій короткими поворотами у техниці довгих з закруткою тушкою та руками та нахилом корпусу.
Визнаю, що це гігантський крок вперед, вже не так смішно. Я серьйозно, це вже гут. Не Лара гут, звісно

Так натужась і чіхая дапалзєт он да Шанхая!

Це красиво тільки для тьоток та зовсім початківців.

Класний приклад саме ДЕКОРАТИВНОГО карвінгу.

До речі, саме так і катають буковельскі інструктори самого нижнього рівня - старанно, у коротких, МАВПУЮЧИ рухи, які мають бути у довгих

Вітаннячко!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.04.2024, 12:50   #598 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Хлопці, я давно вже не фоловлю ваші конфлікти, але у нас на форумі у налаштуваннях профілю можна зайти у список ігнорування і додати одне одного у ці списки, і не будете бачити одне одного.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.04.2024, 13:20   #599 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар
Хлопці, я давно вже не фоловлю ваші конфлікти, але у нас на форумі у налаштуваннях профілю можна зайти у список ігнорування і додати одне одного у ці списки, і не будете бачити одне одного.
Класне налаштування, но ніт
Тебе обсирають, і всі це бачать, , але сам ти цього не бачиш. Мудро, єге ж
Бан - це коли хтось взагалі не може зайти до тебе у стрічку і там нагадити, а не просто не бачить твоїх коментів.
Крім того, багато разів я Дена просив видали мою сторінку з Кашпіровских, бо ведмедик там наваляв по вуха, а прибирати не хоче. А мені його авторітетний понос не зовсім то і цікавий,
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Mik
Старий 08.04.2024, 13:58   #600 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар
Хлопці, я давно вже не фоловлю ваші конфлікти, але у нас на форумі у налаштуваннях профілю можна зайти у список ігнорування і додати одне одного у ці списки, і не будете бачити одне одного.
добре що нагадуете, а діі яки до порушників ? попереджень я не бачу, чи не повинен бачити? чи таке спілкування, тож монолог більше, в нормах правил форуму?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Троллей borisimus Air Sports территория 20 26.05.2013 17:09

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today046125 (63%)3 (38%)2 (2%)
Yesterday0611132772 (65%)39 (35%)2 (2%)
Month113933765187512430 (63%)1242 (32%)162 (4%)