Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Prokurat
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.02.2020, 10:46   #341 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ski.maniac
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Чернівці

Снаряга: Atomic :)
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
@mansrzv ,

Подойди хотябы близко к этому '0' и ты поймёшь, что есть он, даже "-" есть 👌
А изменения какие будут, даже на гиганте цеховом прозреешь
все вірно кажеш. я реально прозрів, підтягуючи внутрішню назад. на пологому супер. на крутяку, ще й зовнішню трохи вперед. відкатав в кайф повних два дні. на зубочистках D2 )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2020, 11:00   #342 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від ski.maniac Переглянути коментар
все вірно кажеш. я реально прозрів, підтягуючи внутрішню назад. на пологому супер. на крутяку, ще й зовнішню трохи вперед. відкатав в кайф повних два дні. на зубочистках D2 )))
а говорят, что буквами не лечат

просто не останавливайся, пробуй всеже как в телемарке больше идти внешней вперед а внутренней назад, как будто откручиваешь большую крышку пепсиколы внутренними кантами лыж )
на крутяке сначала с проскальзованием коротко в ритм
корпус - бедра только в долыну
до полного контроля и замедления
с замедлением увеличиваешь дугу, скорость, и углы закантовки ...
тоже самое до полного контроля и замеления..
повтор на среднюю дугу с полным резанным поворотом
важно быть в тонусе, не скованным (статическое напряжение) вертикальная работа и все то, что при карвинге на пологом
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2020, 11:14   #343 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ski.maniac
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Чернівці

Снаряга: Atomic :)
дякую за підказки. я не новачок. спочатку, як спробував, весь корпус одразу підлаштувався. але треба було заставляти себе, бо старі закатані звички(. другий день взагалі бомбезно. хотів ще закріпити на третій, але погода нас вигнала в понеділок. Мені сподобалось. Зовсім інше катання. Набагато легше. Тепер треба малого перевчити.

Добавлено через 1 минуту

то нічо, шо не в тій темі пишемо? я не помітив одразу
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2020, 11:33   #344 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
@mansrzv,
мне кажется систематическа ошибка не в 3 фазе поворота (делать дугу здесь проще всего) а в перекантовке. Я рано переношу вес на внутреннюю (новую внешнюю ногу) и происходит разъезжание ног. Мне об этом говорили. На пологих трассах бороться с этим получаеся, но в сложных условиях можно нормально увидеть ошибки.
Колбасит сильно, ты прав, наверное потому что это не 17-я Буковельская пологая рафинированая трасса, на которой многие любят хвастаться своим катанием.

Добавлено через 13 минут

Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
у вас у обеих одна проблема
вы пропустили в катании ступень фанового катания, вы не получаете удовольствия от поворотов
У каждого разный фан.
кому-то нравится исключительно по черным сошкрябывать снег, кому-то разогнаться по прямой на прокатных лыжах до 120 км/ч, так чтобы штаны лопотали
кому-то нравится размеренное катание что-бы ЧСС не выше 80.
Я же как раз получаю удовольствие от поворотов, их ритма, динамики, глубины.

Кто-то веган, а я люблю шашлык с водочкой.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:( igrus
Старий 12.02.2020, 15:19   #345 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Prokurat Переглянути коментар
@mansrzv,
мне кажется систематическа ошибка не в 3 фазе поворота (делать дугу здесь проще всего) а в перекантовке. Я рано переношу вес на внутреннюю (новую внешнюю ногу) и происходит разъезжание ног.
У тебя есть разные повороты
Есть когда у тебя слишком широкое ведение прямо в перекантовке и в начале поворота, тогда ты начинаешь поворот сразу на внутренней и ноги разъезжаются уже в начале

А есть когда первая половина поворота хорошо, а ноги разъезжаются только в третей фазе

На этих фото, например, вообще полностью хороший поворот
Старайся так почаще
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  П4.jpg
Переглядів: 101
Розмір:  115,9 КБ
ID:	27137  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  П5.jpg
Переглядів: 65
Розмір:  116,3 КБ
ID:	27138  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  П6.jpg
Переглядів: 70
Розмір:  117,6 КБ
ID:	27139  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.03.2020, 11:49   #346 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
Несколько свежих фоток для разбора.






  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.03.2020, 12:36   #347 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
На первый взгляд неплохо, внешня рука немного впереди и за ней тянется опорная нога (досвидос разножка)
Но по-моему разворотом корпуса (больше тазом) наружу поворота блокируется внутреннее бедро и голеностоп,
Я не говорю, что прям ездить за лыжами, как учат многие тоже из мира сект, но ореитироввтся на середину между и таз как мин по линии склона следует, чтоб не 100% блокировать внутреннюю ногу
А так ок вцелом
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2020, 00:41   #348 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
На мой взгляд тебе надо увлечься поворотами средней дуги именно радикальным методом следования за лыжами, выпрямить катание и уйти от ошибок с положением корпуса, есть простые упражнения из методики UPS, многие спортсмены избавлялись от наката *таз и плечи из центра поворота*
Одним словом закручиваться в поворот, поверь это легко, и катание таким способом завораживает своей простотой и непринужденностью. Но пропадает динамика взрыва и отдачи.. )
Потом что-то среднее как раз и оптимально получится и для вешек тоже
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2020, 09:22   #349 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
катание таким способом завораживает своей простотой и непринужденностью. Но пропадает динамика взрыва и отдачи.. )
До-речі, а чому так відбувається?
Також зауважив якщо активно зовнішню руку вести в поворот, відповідно і корпус, якось прям взагалі без зусиль, дуже легко катається.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2021, 13:28   #350 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Prokurat,


Ви поїдете краще, якщо перестанете вставати в кінці повороту зовнішню. Тобто не треба її розгинати і викидувати себе вверх.

Прогресія наступна:

1) Навчитися їхати на канті внутрішньої лижі зі сторони мізинця, просто на траверсі. Їдем на нижній нозі, а потім переносим вагу на внутрішню ногу але тримаєм її далі закантовану, без вставання і поштовху. Якщо м"язи до цього не готові, може зявлятися поштовх, треба його уникати і робити це супер плавно без цього поштовку.

2) Навчитися візпускати зусилля спершу на старій зовнішній нозі, троха розслабляти ту ногу, щоб вона приїхала до старої внутрішньої і зрівнялася з нею по довжині. В цей момент треба перевести вагу на внутрішню як у пункті (1). Треба поексперементувати з таймінгом, чи відразу чи пізніше.
Вправа яка цього вчить: Power Release ().

3) Скомбінувати (1) і (2) зробивши повний поворот. Завершуючи поврот на зовнішній, розслабляєм опорну ногу з метою, щоб вона приїхала до нас. Переносим вагу на ту зігнуту внутрішню ногу а зовнішню розслабляєм, тоді вона до нас приїде. Далі повністю відриваєм ту стару зовнішню/нову внутрішню ногу від снігу (лише трошки, щоб впевнитися, що відбувся трансфер балансу) і їдем трошка, з пів лижі, можна і довше на канті внутрішньої ноги зі сторони мізинця. Завершальний етап, кантуєм нову внутрішню ногу, ту яка в повітрі а той верхній кант відпускаєм, лижа перекотиться на новий кант великого пальця, а тіло піде в новий поворот.

Добавлено через 10 минут

Зразу скажу, що треба поексперементувати з цим всім і скоріше за все зразу не вийде, я почав в одному сезоні, а виходити стало вже в іншому.

Коли ми їдем на старому внутрішньому канті мізинця а нову внутрішню вже починаєм кантувати фантомно (в повітрі), то хороший знак, якщо зявляється буква О (замість букви X, якщо ми просто станем на ту ногу, без утримування старого канта). Тут в Теда можна побачити на 1:01 як це все разом виглядає на рівні кубка:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« ex_edc | Lom »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today038115 (63%)3 (38%)2 (5%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94874325244782665 (62%)1471 (34%)189 (4%)