Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Туры, трансферы и попутчики > Коммерческие туры > Доломиты-декабрь, февраль, март
Коммерческие туры предложения турфирм


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 09.12.2021, 12:36   #61 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
@Skyclub, Сань, честно, перед вопросом пару раз прочел, но только теперь понял что там вкладки разворачиваются. Пробачай.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2021, 14:22   #62 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від adrem Переглянути коментар
@Skyclub
Второй вопрос гораздо проще , куда в доломиты мы поедем?
Таки да, совсем просто! Мы живем в Позза ди Фасса, каждый день начинаем каталку в Канацеях. Это уже на Селла Ронде, там же и заканчиваем, это 20 мин от дома.
Можно начинать в Буффаре -это 5 мин езды от дома, и оттуда по хребтам прикольный маршрут, ведущий через Альбу на Селла Ронду. Можно там заканчивать.
Один день -вылазка на Мармоладу , один на ла Лонгу-это все по Сенлла Ронде, на лыжах.
Один день можем съездить в Кортину Дампеццо, можно в день выезда домой, это логично
Сразу отвечаю на возможный вопрос про Кронплац. После каталки по трассам на Селла Ронде - всякие Сассолунги, Вальгардены, Араббы -на Кронплац ехать такая себе идея. Скукотища там и однообразие. Это хорошее место, если привык сидеть на одном склоне - для тусовки и лыжной школы между вешек, а красотой оно не поражает и людей на трассах много, и вообще там очень людно

Кортина тоже сильно в стороне, но там невероятно красиво и в хорошую погоду хорошо пойдет, как вишенка на торте
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2021, 20:33   #63 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Осталось 6 мест
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2021, 11:40   #64 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
На 14-23 января осталось 5 мест
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2021, 19:02   #65 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sumrok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Херсон

Снаряга: Fischer RC4,Head Vector evo 110
Саша, что-то не прёт! Италия запретила въезд гражданам Украины из-за COVID-19
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2021, 19:29   #66 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Все больше похоже на правду. Ни разу не удивился. Перенесем в Австрию ))))))))), может к весне их попустит...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2022, 11:28   #67 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Шановне панство!
Я забронив наше постійне житло на Селла Ронді на 10-17 грудня, недорого. Зазвичай у ці дати вже майже все крутиться, може якісь неважливі схили будуть неготові, але це справжній зимовий сніг по низьким цінам у казкових Доломітах
Зараз маю 2 вільних місця. Якщо треба, то можна добронити житло. Потім ціни на житло-космос.
Я поїду з Німеччини, легковою або бусом., залежно від того, скільки людей буде.

Логістіика така - до Катовіце потяг, автобус, з Катовіце дуже дешевий переліт у Дортмунд, там я забираю. Або, щоб ближче, самостійно у Мемінген, Мюнхен-звідти можу забрати. Ближче за все Венеція, але звідти самостійно.
Живемо у Позза ді Фасса, це майже Канацеі.

Якщо ви катаєте не крутіше за мене, то це тур з навчанням під час каталки.

Якщо хтось має бажання похейтити, то дуже прошу цього не робити, ми нормально поволонтерили на початку війни(біля 30 волонтерських рейсів нашими бусами), а зараз донатимо.

Подробиці по логістиці можем обговорювати тут, подробиці по цінах - дуже прошу у приватні, бо там багато нюансів.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2022, 11:38   #68 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub, чудова українська, бро. Вдалого сезону!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.11.2022, 13:36   #69 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Зараз багато претенденток, що ніяк не можуть прийняти рішення 🙂 . Додаткове житло нам притримають 2 дні. Не прогавте 🙂
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2022, 12:35   #70 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Лишилось 2 місця у тримісному номері(з симпатичною пані фітнес-тренером )на 10-17 грудня, 250 ойро з людини(житло), зараз нас 7. Безкоштовне навчання у групі.

Вже навіть нашкреблось на черговий донат хлопцям на нуль, вони успішно працюють з дронами. Це не у загадковий фонд з купою посередників, а безпосередньо дуже порядній людині, яку я знаю багато років.

У січнї я вже точно їду до Томаса Марніца на школу на технічний курс, маю надію, що у лютому-березні зможу поділитися з громадою тайнами піонерськіми

Хто хоче у Доломіти на лютий-березень, щоб вийшло дешевше, треба забронювати житло заздалегідь, я буду бронювати Доломіти напряму налом до 15 грудня.
Ціна на лютий -березень залежить від розміщення, багато нюансів - все це у приват.
Дешеві літачки на Венецію.

Канацеї-дивіться панораму Бельведера, це наш старт-фініш кожного дня, і вже зараз маємо трохи снігу, а попереду місяць та 100% осніження 🙂

Webcams Val di Fassa | Dolomiti Superski | Dolomiti Superski
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52705312214182988 (56%)2191 (41%)187 (3%)